5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت تمامی دوستان

من می خوام سایتی رو که تو کامپیوتر خودم (Local) ساختم رو به هاست خودم تو اینترنت انتقال بدم

چطور می طونم که تمام سایت رو با تمام محتویات به هاستم انتقال بدم؟

لطفا کمکم کنید ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

شما فقط میخای قالبی را که تو لوکال کار کردید را انتقال بدید یا چی؟

آیا نوشته هم تو لوکال دارید یانه؟

لطفا مشخص کنید کامل بعد دوستان بتونند راهنمایی های لازم را بدند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم پست دارم و هم عکس و هم افزونه و هم همه چیز که تو یک سایت کامل وجود داره رو دارم

و می خوام تمام سایتم رو که رو لوکال هست رو انتقال بدم با همه ی پستها و برگه ها، پرونده های چند رسانه ای، افزونه ها، ابزارکها، فایل ها و ...

خلاصه هر چی که تو لوکال وجود داره به صورت کامل

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلیه فایل های داخل ایندکس رو زیپ کنید و داخل public html هاست تون اکسترکت کنید.

دیتابیس های مورد استفاده رو هم با phpmyadmin لوکال ، export کنید و در phpmyadmin هاست ، import کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajjad.1156
      با سلام
      دوستان بنده در سایتم از اسلایدر روولوشن استفاده می کنم اما متاسفانه وقتی از 13 لایه بیشتر به هر اسلاید اضافه می کنم خطای ایجکس میده و نمیذاره اسلاید رو ذخیره کنم.
      چه مسئله ای میتونه وجود داشته باشه؟
    • توسط hosseyn
      سلام سایت من به تازگی این مشکل رو پیدا کرده و توی گوگل وب مستر و گوگل سرچ کنسول خطای ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت رو میده
      برای تبلیغ گوگل هم از صفحه اصلی ایراد می گرفت ولی با صفحات دیگه مشکلی نداره

• توسط mohammad_mh
      سلام دوستان
      یک هاست سی پنل دارم که دوتا سایت داره الان یکی از اون سایت ها را میخوام انتقال بدم به هاست دیگر ولی با روش فول بکاپ هر دو سایت انتقال پیدا میکند
      آیا راهی هست که اطلاعات کامل یک سایت انتقال پیدا کند؟
    • توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان
      من تصمیم دارم یه سری تغییرات تو قالب سایت و اکثر بخش ها بدم ، و این چند روزی زمان بر خواهد بود و از طرفی نمی خوام سایت غیر فعال باشه 
      چطور میتونم کل سایت رو از دایرکت ادمین کپی کنم و تو لوکال هاست ومپ بریزم و تغییراتم رو انجام بدم و بعد از اتمام کارم با سایت قدیمی جایگزین کنم ؟ 
      ممنون میشم راهنماییم کنید