رفتن به مطلب

انتقاد از جوملا

پست های پیشنهاد شده

دوستان یک تایپیک انتقادی از جوملا و تمجید از وردپرس در انجمن جوملا مطرح شده است.

نگاه کنید

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

انتخاب سیستم مدیریت یک مسئله شخصی هست

با توجه به اینکه شما تجربه کار با وردپرس را دارید . حتما مشکلی دیدید که قصد تغییر سیستم را دارید

هر چند مسئله از ما هم هست که مشکل را جویا نشدیم (حالا مشکل چی بود؟ :D )

مثلا به این تاپیک نگاهی بیندازید: تبديل جوملا به وردپرس

ما تمام تلاشمون رو کردیم تا این کاربر سایت رو به وردپرس منتقل کنه

اگر بستر در مبدا مهیا باشد . این مقصد هست که باید راه حلی برای انتقال پیدا کند

به هر حال امیدوارم مشکلتون حل بشه :)

لینک به ارسال

من که مشکلی ندارم.یک از دوستانم می خواهد این کار ار انجام دهد.من خودم جوملا نیوک و رودپرس را نضب کردم ولی وردپرس چیز دیگری است.فوق العاده است.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

خیلی وقت بود مشکلی با جوملا داشتم این بود که بعد از Extract کردن فایل zip وقتی در نام پوشه جوملا, نام فایل zip قرار میگرفت باعث طولانی شدن آدرسش شده و توابعی که در نصب وجود داشتند دچار مشکل شده و در نتیجه کار نمیکردند.

با اینکه این مشکل به این سادگی و پیش پا افتاده بود در انجمن جوملا فارسی راه حل های مختلفی مثل نصب مجدد ویندوز داده شد! :blink: که حتی با نصب روی سیستمی دیگر هم حل شدنی نبود و با توضیحات و تجربیاتی که از انجمن وردپرس پارسی کسب کردم این مشکل حل شد.

دوستان انجمن وردپرس پارسی در کمترین زمان بهترین راه حل را پیشنهاد میدهند و باید از مدیران و کاربران و همه تشکر کنم.

لینک به ارسال

درود به کاربرا و مدیرا و همه دوستانی که صادقانه پاسخگو هستن و مشکل دوستان رو در کمترین زمان حل میکنن منم خیلی مشکل داشتم که در کمترین زمان همین شما دوستان عزیز حلش کردین خدا خیرتون بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...