محمد رضا

یه افزونه فرم ساز قوی و دادن لیست ثبت نام کننده ها با اکسل

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ایام محرم تسلیت

دنبال یه افزونه ای هستم که یه فرم ثبت نام پیشرفته بسازه (که البته register-plus-redux بد نیس) که بتونه یه فایل رو هم آپلود کنه (حالا فایل هایی مثه عکس ،pdf, zip, docx و... ).

شاید چنین افزونه هایی پیدا بشه ولی خب یه چیز دیگه هم برام لازمه اینکه ثبت نام دو مرحله ای باشه ، اول یه فرم ثبت نام کلی و بعدش با ورودش به سیستم وردپرس فرم دوم رو پر کنه. و مهمترین قابلیت برای فرم دوم این باشه که برای تمامی ثبت نام کننده ها مرتب بشه و اگه تعداد زیاد باشه (مثلا 300 نفر ثبت نامی) بررسی تک تک مشکله ، و بشه یه فرم کامل excel ازش گرفت.

چیزی شبیه این که گفتم سراغ دارید؟ برای یه سایت میخام که یه سری فایل رو میگیره و بعد روشون داوری میکنه. و چون تعداد زیاد نمیشه تک تک گرفتشون و باید حالت اکسل داشته باشه.

ممنون میشم نظرتون رو هم بگید برای چنین کاری

والبته اگه کسی میتونه چنین افزونه ای رو بنویسه اعلام کنه.

یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از شما ولی

اون افزونه ثبت نام که گفتید اول اینکه از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه دوم اینکه قابلیت ارسال فایل رو نداره

افزونه های اکسپورتی هم که معرفی کردید هر کدوم مشکلی داشت

یکیش هنگام تبدیل به فایل اکسل نوشته های فارسی رو ناخوانا نشون میداد

یکیش اطلاعات رو ستون ستون نمیداد و همه رو توی یه ستون نمایش میداد و کلی کد کدی هم بود.

یکیش توی خط 20 و 50 مشکل داشت و ارور میداد

کلا چندان مفید واقع نشد :(

ممنون میشم اگه بهترین هاشو معرفی کنید ، جست و جو توی خود مخزن وردپرس رو انجام داده بودم ولی خب یه سریش همینا بود که معرفی کردید.

اگه بهترین هاشو سراغ دارید بفرمایید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام
      کسی میتونه به من کمک کنه توی اکسل یه فایل و دارم که مشخص نیست متنش چی نوشته شده حروفش عجق وجقه؟!
      ممنون

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟