ANDROha

ثبات رتبه در الکسا

11 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت همه دوستان وردپرسی عزیز.

دوستان ی سوال ازتون داشتم که جوابشو نمیدونم.یعنی خیلی سعی کردم جوابشو پیدا کنم اما موفق نشدم!

راستشو بخوایین رتبه من یه روز 90000 میشه

ی روز 100000

یه روز دیگه 106000!

اینم بدونید ها رتبمو تا 45000 تو الکسا آوردم پایین ولی فرداش این رتبه ها رو دیدم!

به نظرتون مشکل از کجاس؟

ممنون میشوم منت بگذارین و جواب بدین.

مرسی

www.ANDROha.ir

ویرایش شده در توسط hadinassiri

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رتبه الکسا که ارتباط مستقیم با بازدید شما داره و این کمتر و بیشتر شدنش برای اکثر سایت ها عادیه

پیشنهاد میدم خودتون رو درگیر این رتبه ها نکنید چون سود خاصی ندارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رتبه الکسا که ارتباط مستقیم با بازدید شما داره و این کمتر و بیشتر شدنش برای اکثر سایت ها عادیه

پیشنهاد میدم خودتون رو درگیر این رتبه ها نکنید چون سود خاصی ندارند

---------------------------------------------------------------------------

آخه باید اینو هم مد نظر داشته باشیم که هر روز بازدیدم زیاد میشه ولی در رتبه الکسا تاثیری ندارد!

عوض اینکه روزانه رتبه ما کاهش یابد!افزایش میابد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معمولا الکسا سایت ها بعد از حدودا 5 ؛ 6 ماه بعد از ایجاد سایت ثبات پیدا میکنه (نظر و تجربه شخصی من) ... از طرفی به میزان پست و ترافیک داره

دوستان هم گفتن که زیاد به این آمار ها توجه نکنید

فقط پیچ رنک مهم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

---------------------------------------------------------------------------

آخه باید اینو هم مد نظر داشته باشیم که هر روز بازدیدم زیاد میشه ولی در رتبه الکسا تاثیری ندارد!

عوض اینکه روزانه رتبه ما کاهش یابد!افزایش میابد!

همونطور که گفتم الکسا رو اصلاً کار نداشته باشید، تمرکز کنید روی محتوای سایت و سئو . همین.

الکسا رو میشه خیلی راحت با تقلب بالا و پایین کرد ...

معمولا الکسا سایت ها بعد از حدودا 5 ؛ 6 ماه بعد از ایجاد سایت ثبات پیدا میکنه (نظر و تجربه شخصی من) ... از طرفی به میزان پست و ترافیک داره

دوستان هم گفتن که زیاد به این آمار ها توجه نکنید

فقط پیچ رنک مهم هست

دوست عزیز پیج رنک به احتمال زیاد در حال انقراض است و دیگر اپدیت نمیشود. پیج رنک گوگل به تاریخ پیوسته است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز پیج رنک به احتمال زیاد در حال انقراض است و دیگر اپدیت نمیشود. پیج رنک گوگل به تاریخ پیوسته است.

غیر ممکنه :) اگه قرار بود کلا حذف بشه حداقل همه ی سایت ها رنکشون یا صفر میشید و یا n/a ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

غیر ممکنه :) اگه قرار بود کلا حذف بشه حداقل همه ی سایت ها رنکشون یا صفر میشید و یا n/a ...

دوست عزیز حدود 6 ماه فکر میکنم بیشتر شده که اپدیت نشده . هیچ وقت اینقدر دیر نشده بود ..

به هر حال الان نمایش در صفحات گوگل از نظر ترتیب دیگه به PR گوگل وابستگی نداره دوست عزیز. خودتون که می دونین حتما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت شماست؟ http://www.androha.ir

الکسا : 2,931,172

و تغیرات زیاد طبیعی هست برای چنین رتبه‌ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز حدود 6 ماه فکر میکنم بیشتر شده که اپدیت نشده . هیچ وقت اینقدر دیر نشده بود ..

به هر حال الان نمایش در صفحات گوگل از نظر ترتیب دیگه به PR گوگل وابستگی نداره دوست عزیز. خودتون که می دونین حتما

این تاخیر در آپدیت پیج رنک ها به خاطر ارائه الگوریتم جدید گوگل به نام مرغ مگس خوار بوده و احتمالا به زودی آپدیت میشه ...

به هر حالی هم وجود نداره .. یعنی میگین بخش رنک بندی در گوگل میخواد حذف بشه ؟؟؟ پیشنهاد میکنم یکم برین درباره موتورهای جستجو پیمایشی تحقیق کنید ...

ویرایش شده در توسط SMJ SOFT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت شماست؟ http://www.androha.ir

الکسا : 2,931,172

و تغیرات زیاد طبیعی هست برای چنین رتبه‌ای

باید این رو هم مد نظر داشته باشیم.

سایت تازه 2 ماه هستش که راه اندازی شده!

و داریم روی سئوش کار میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این تاخیر در آپدیت پیج رنک ها به خاطر ارائه الگوریتم جدید گوگل به نام مرغ مگس خوار بوده و احتمالا به زودی آپدیت میشه ...

به هر حالی هم وجود نداره .. یعنی میگین بخش رنک بندی در گوگل میخواد حذف بشه ؟؟؟ پیشنهاد میکنم یکم برین درباره موتورهای جستجو پیمایشی تحقیق کنید ...

من برام اهمیتی نداره بخواد بمونه یا حذف بشه. حتی اگر بمونه هم خاصیتی نداره. چون فرض کن الان سایتی مثل بیتوته هست که رنک خیلی بالایی نداره ولی کلیک بسیار بالایی داره از گوگل.از طرفی سایت با رنک بالای 7 هست که در نتایج اثر چندانی از خودش نداره.پس پیج رنک همین الانش هم مرده حساب میشه دوست عزیز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    • توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط MohammadQ
      سلام، چندین روز پیش آمار ایران سایت بنده که در امضا موجود است افت کرد و کلا از دست رفت، اما آمار جهانی آن در حال پیشرفت است (کم کم)، میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟
      در ضمن اکثر بازدید ها از ایران است.
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500