رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت همه دوستان وردپرسی عزیز.

دوستان ی سوال ازتون داشتم که جوابشو نمیدونم.یعنی خیلی سعی کردم جوابشو پیدا کنم اما موفق نشدم!

راستشو بخوایین رتبه من یه روز 90000 میشه

ی روز 100000

یه روز دیگه 106000!

اینم بدونید ها رتبمو تا 45000 تو الکسا آوردم پایین ولی فرداش این رتبه ها رو دیدم!

به نظرتون مشکل از کجاس؟

ممنون میشوم منت بگذارین و جواب بدین.

مرسی

www.ANDROha.ir

ویرایش شده توسط hadinassiri
لینک به ارسال

رتبه الکسا که ارتباط مستقیم با بازدید شما داره و این کمتر و بیشتر شدنش برای اکثر سایت ها عادیه

پیشنهاد میدم خودتون رو درگیر این رتبه ها نکنید چون سود خاصی ندارند

لینک به ارسال

رتبه الکسا که ارتباط مستقیم با بازدید شما داره و این کمتر و بیشتر شدنش برای اکثر سایت ها عادیه

پیشنهاد میدم خودتون رو درگیر این رتبه ها نکنید چون سود خاصی ندارند

---------------------------------------------------------------------------

آخه باید اینو هم مد نظر داشته باشیم که هر روز بازدیدم زیاد میشه ولی در رتبه الکسا تاثیری ندارد!

عوض اینکه روزانه رتبه ما کاهش یابد!افزایش میابد!

لینک به ارسال

معمولا الکسا سایت ها بعد از حدودا 5 ؛ 6 ماه بعد از ایجاد سایت ثبات پیدا میکنه (نظر و تجربه شخصی من) ... از طرفی به میزان پست و ترافیک داره

دوستان هم گفتن که زیاد به این آمار ها توجه نکنید

فقط پیچ رنک مهم هست

لینک به ارسال

---------------------------------------------------------------------------

آخه باید اینو هم مد نظر داشته باشیم که هر روز بازدیدم زیاد میشه ولی در رتبه الکسا تاثیری ندارد!

عوض اینکه روزانه رتبه ما کاهش یابد!افزایش میابد!

همونطور که گفتم الکسا رو اصلاً کار نداشته باشید، تمرکز کنید روی محتوای سایت و سئو . همین.

الکسا رو میشه خیلی راحت با تقلب بالا و پایین کرد ...

معمولا الکسا سایت ها بعد از حدودا 5 ؛ 6 ماه بعد از ایجاد سایت ثبات پیدا میکنه (نظر و تجربه شخصی من) ... از طرفی به میزان پست و ترافیک داره

دوستان هم گفتن که زیاد به این آمار ها توجه نکنید

فقط پیچ رنک مهم هست

دوست عزیز پیج رنک به احتمال زیاد در حال انقراض است و دیگر اپدیت نمیشود. پیج رنک گوگل به تاریخ پیوسته است.

لینک به ارسال

دوست عزیز پیج رنک به احتمال زیاد در حال انقراض است و دیگر اپدیت نمیشود. پیج رنک گوگل به تاریخ پیوسته است.

غیر ممکنه :) اگه قرار بود کلا حذف بشه حداقل همه ی سایت ها رنکشون یا صفر میشید و یا n/a ...

لینک به ارسال

غیر ممکنه :) اگه قرار بود کلا حذف بشه حداقل همه ی سایت ها رنکشون یا صفر میشید و یا n/a ...

دوست عزیز حدود 6 ماه فکر میکنم بیشتر شده که اپدیت نشده . هیچ وقت اینقدر دیر نشده بود ..

به هر حال الان نمایش در صفحات گوگل از نظر ترتیب دیگه به PR گوگل وابستگی نداره دوست عزیز. خودتون که می دونین حتما

لینک به ارسال

این سایت شماست؟ http://www.androha.ir

الکسا : 2,931,172

و تغیرات زیاد طبیعی هست برای چنین رتبه‌ای

لینک به ارسال

دوست عزیز حدود 6 ماه فکر میکنم بیشتر شده که اپدیت نشده . هیچ وقت اینقدر دیر نشده بود ..

به هر حال الان نمایش در صفحات گوگل از نظر ترتیب دیگه به PR گوگل وابستگی نداره دوست عزیز. خودتون که می دونین حتما

این تاخیر در آپدیت پیج رنک ها به خاطر ارائه الگوریتم جدید گوگل به نام مرغ مگس خوار بوده و احتمالا به زودی آپدیت میشه ...

به هر حالی هم وجود نداره .. یعنی میگین بخش رنک بندی در گوگل میخواد حذف بشه ؟؟؟ پیشنهاد میکنم یکم برین درباره موتورهای جستجو پیمایشی تحقیق کنید ...

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

این سایت شماست؟ http://www.androha.ir

الکسا : 2,931,172

و تغیرات زیاد طبیعی هست برای چنین رتبه‌ای

باید این رو هم مد نظر داشته باشیم.

سایت تازه 2 ماه هستش که راه اندازی شده!

و داریم روی سئوش کار میکنیم.

لینک به ارسال

این تاخیر در آپدیت پیج رنک ها به خاطر ارائه الگوریتم جدید گوگل به نام مرغ مگس خوار بوده و احتمالا به زودی آپدیت میشه ...

به هر حالی هم وجود نداره .. یعنی میگین بخش رنک بندی در گوگل میخواد حذف بشه ؟؟؟ پیشنهاد میکنم یکم برین درباره موتورهای جستجو پیمایشی تحقیق کنید ...

من برام اهمیتی نداره بخواد بمونه یا حذف بشه. حتی اگر بمونه هم خاصیتی نداره. چون فرض کن الان سایتی مثل بیتوته هست که رنک خیلی بالایی نداره ولی کلیک بسیار بالایی داره از گوگل.از طرفی سایت با رنک بالای 7 هست که در نتایج اثر چندانی از خودش نداره.پس پیج رنک همین الانش هم مرده حساب میشه دوست عزیز.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...