رفتن به مطلب

مشکل کاملا متفاوت با افزونه wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

^_^ سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن!

من چند وقت پیش یه بحق ایجاد کردم با عنوان

مشکل با افزونه های آمار بازدید...!!! اما به جوابم نرسیدم :( :( وهنوزم این مشکلو دارم!!!!

از همه دوستان خواهش میکنم کمک کنند!

شرح مشکل: این افزونه من نصب کردم بدون هیچ مشکلی و وقتی میزارم تو سایت یه نفرو دو نفر حساب میکنه فقط مشکلش همینه که این مشکل بازدیدو خراب میکنه از دوستان در سری قبل پرسیدم کسی جواب نداد ! حالا یه خواهش دارم ازتون این تو تنظیمات ضریب داره من من ضریبو هر عددی بگین زدم ....

حالا شما به من بگین میشه یکاری کنم هر دو نفرو یه نفر حساب کنه مثلا بازدید امروز سایت شده 1000 این 500 نفر بزنه چون گفتم هر یه نفرو دو نفر میزنه اگه کسی کمک کنه واقعا ممنون میشم !!!!!! :(

اینم سایت http://chareha.ir

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز توی همون تاپیک هم گفتیم که افزونه مشکلاتی داره که باید رفع بشه.

یکیش همین بخش هست.

ببینید اگر بخوایم این بخش رو ادیت کنیم یعنی باید چندی بخش مرتبط دیگه و توابع اصلی رو هم ادیت کنیم. این یعنی اینکه باید زمان بزاریم و تغییرات اساسی بدیم که میشه همون آپدیت جدید.

حالا بازهم اگر مصطفی عزیز خودش تایم ازاد داشته باشه شاید بتونه اینمورد رو رفع کنه.

باید منتظر جواب مصطفی عزیز باشین.

لینک به ارسال

بواشهههه :(

متوجه ام چی میگی مرتضی جان!

میگم اگه کد های افزونه مثلا ضریب یه عدد منفی گذاشت چطور مثلا -1 :D

لینک به ارسال

جوابتون رو دادم و حتی جایگزینش رو هم بهتون معرفی کردم

کمی صوبر باشین تا نسخه جدید منتشر بشه

لینک به ارسال

سلام، سعی میکنم این ماه این مشکلش رو برطرف کنم تا آپدیت اصلیش که تغییرات اساسی درونش اعمال بشه.

لینک به ارسال

سلام

آپ دیت نسخه جدید را انجام دادم کلا آمار افزونه را مختل و هیچی نمایش نمیده حتی پوسته را هم دچار اشکال کرد که غیر فعال کردم فعلا بجز آمار پر بیننده ها که از این افزونه استفاده می شد مابقی آمار ها مشکلی نداره

لینک به ارسال

توابع را چگونه به کار بردین؟

با echo یا بدون echo ؟

من هیج تغییری ندادم همان تنظیمات افزونه بود تا به حال هیچ مشکلی نداشتم دو روز پیش بروز رسانی کردم کلا به هم ریخت به این صورت که وقتی با ادامه مطلب یا با نام کاربری وارد سایت می شدین قالب مشکلی نداشت فقط بخش پربیننده ترین بدون لینک بود ولی اگر بصورت مهمان و وارد صفحه اول سایت می شدیم سر برگ هر مطلب چندین خط مطلب انگلیسی می گئاشت

لینک به ارسال

من هیج تغییری ندادم همان تنظیمات افزونه بود تا به حال هیچ مشکلی نداشتم دو روز پیش بروز رسانی کردم کلا به هم ریخت به این صورت که وقتی با ادامه مطلب یا با نام کاربری وارد سایت می شدین قالب مشکلی نداشت فقط بخش پربیننده ترین بدون لینک بود ولی اگر بصورت مهمان و وارد صفحه اول سایت می شدیم سر برگ هر مطلب چندین خط مطلب انگلیسی می گئاشت

اگر ممکنه یک نفر مشکل من را هم حل کنه الان پر بیننده ترین مطلب را در سایتم ندارم

لینک به ارسال

سایت شما که در حال حاضر در بخشهایی دیگه مورد داره و این بخش پربیننده ترین مطالب چه ارتباطی به پلاگین آمار جناب صوفی داره ؟

بهتره به فکر یک قالب دیگه نیز باشید

لینک به ارسال

سلام خدمت شما!!

فک نمیکنم بخش پربازدید ترین مطالبو بر داشتم تنها مشکل سایت افزونه اقا مصطفی هستش!

لینک به ارسال

فک نمیکنم بخش پربازدید ترین مطالبو بر داشتم تنها مشکل سایت افزونه اقا مصطفی هستش!

الان که آمار به درستی در سایتتون نمایش داده میشه.

لینک به ارسال

نه مصطفی جان! هنوزم این مشکل هست!

هر یه نفرو دو نفرو یعنی مرورگر که رفرش میشه به جا یه نفر اضاف شه ده نفر اضاف میشه!

مصطفی جان کلا ضریب دو گرفته این امار گیر =))

هر عددی که بزنی ضرب دو میکنه 3 بزنی 6 حساب میکنه =)) =)) :(

لینک به ارسال

هر یه نفرو دو نفرو یعنی مرورگر که رفرش میشه به جا یه نفر اضاف شه ده نفر اضاف میشه!

خب این مشکل اصلی افزونه است و قرار شد که توی نسخه بعدی رفعش کنم :)

لینک به ارسال

:D چی میدونم والا مصفی جان! :) امارو بر میداریم اصلا هر موقع درست شد میزارم به امار کل اضاف میکنم :D بهترین راهه <_<

از افزونه ها دیگه خوشم نمیاد

ویرایش شده توسط yahya
لینک به ارسال

ممنون هر موقع مشکل حل شد اطلاع بدین تا شاید مشکل من هم حل بشه

لینک به ارسال

:D چی میدونم والا مصفی جان! :) امارو بر میداریم اصلا هر موقع درست شد میزارم به امار کل اضاف میکنم :D بهترین راهه <_<

D:

ممنون هر موقع مشکل حل شد اطلاع بدین تا شاید مشکل من هم حل بشه

خواهش میکنم. به روز رسانی افزونه به نسخه جدید میاد، از اون طریق میتونید متوجه بشوید :)

لینک به ارسال

D:

خواهش میکنم. به روز رسانی افزونه به نسخه جدید میاد، از اون طریق میتونید متوجه بشوید :)

بروز رسانی جدید دیروز روی سایتم آمد و بروز کردم ولی نمی دونم یک نفر را چند نفر حساب می کنه سایت من بطور متوسط 400 تا 500 بازدید روزانه داره ولی تا الان که ساعت 23 است آمار بازدید من 1541 بازدید است که اصلا صحیح نیست چکار کنم آمار صحیح بده ؟

لینک به ارسال

بروز رسانی جدید دیروز روی سایتم آمد و بروز کردم ولی نمی دونم یک نفر را چند نفر حساب می کنه سایت من بطور متوسط 400 تا 500 بازدید روزانه داره ولی تا الان که ساعت 23 است آمار بازدید من 1541 بازدید است که اصلا صحیح نیست چکار کنم آمار صحیح بده ؟

در تنظیمات ظریب محاسبه را برروی 1 قرار دادین؟

قبل از آپدیت مشکل نداشت؟

لینک به ارسال

در تنظیمات ظریب محاسبه را برروی 1 قرار دادین؟

قبل از آپدیت مشکل نداشت؟

ممنون

من قبلا مشکل تعداد بازدید کننده نداشتم ولی بعد از بروز رسانی این مشکل بوجود آمده دیشب که این جوابیه را نوشتید من تنظیمات افزونه را بررسی کردم و در قسمت ضریب محاسبه هر بازدید کننده هیچ عددی نگذاشته بودم که برابر اطلاع افزونه می بایستی هر بازدیدیک عدد افزایش یابد ولی فکر کردم اگر عدد بگذارم بهتر است به همین خاطر عدد 1 را گذاشتم الان بعد از 24 ساعت عدد بازدید روز گذشته را 1811 نشان می دهد که غیر واقعی است

لینک به ارسال

من قبلا مشکل تعداد بازدید کننده نداشتم ولی بعد از بروز رسانی این مشکل بوجود آمده دیشب که این جوابیه را نوشتید من تنظیمات افزونه را بررسی کردم و در قسمت ضریب محاسبه هر بازدید کننده هیچ عددی نگذاشته بودم که برابر اطلاع افزونه می بایستی هر بازدیدیک عدد افزایش یابد ولی فکر کردم اگر عدد بگذارم بهتر است به همین خاطر عدد 1 را گذاشتم الان بعد از 24 ساعت عدد بازدید روز گذشته را 1811 نشان می دهد که غیر واقعی است

مشکل را بررسی میکنم.

با تشکر :)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من از وقتی افزونرو به روز کردم بازدید دیروز رو ذخیره نمیکنه! یعنی روز بعد که میشه بازدید دیروز میشه 0 !

مشکل از کجا میتونه باشه!؟

ورژن قبلی این مشکلو نداشت

لینک به ارسال

سلام

من از وقتی افزونرو به روز کردم بازدید دیروز رو ذخیره نمیکنه! یعنی روز بعد که میشه بازدید دیروز میشه 0 !

مشکل از کجا میتونه باشه!؟

ورژن قبلی این مشکلو نداشت

سلام،

1. افزونه را غیرفعال و مجدد فعال کنید.

2. تنظیمات مربوط به منطقه زمانی را هم بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام،

1. افزونه را غیرفعال و مجدد فعال کنید.

2. تنظیمات مربوط به منطقه زمانی را هم بررسی کنید.

راستش تا حالا چند دفه افزونرو فعالو غیر فعال کردم ولی تاثیری نداشته

منطقه زمانی هم چک کردم درست بود!

فک کنم چن نفر دیگه هم همچین مشکلی داشتن چون توی سایتتون دیدم که نظر گذاشتن

توی ورژن قبلیش که دقیقا نمیدونم ورژن چند بود درست بودش ولی الان این اینطوری شده!

در هر صورت ممنون

لینک به ارسال

میتونید نسخه قبلی ها را از این قسمت دریافت کنید :)

البته احتمال داره با پاک کردن جدول های افزونه و فعال کردن افزونه مجدد، مشکل رفع شود.

تا در نسخه های بعدی این موارد را رفع کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...