• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
aftab98

یک مشکل حاد در وردپَرس بنده

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت به اساتید وردپرس

مشکلی که بنده دارم این هست که قبلا قالب جریده رو نصب کردم ولی خوشم نیومده بود.الان قالب صحیفه رو نصب کردم اما تنظیمات سابق جریده بر روی اون ست شد(مثلا بکگراند و...)به هیچ وجه بنده دسترسی به پنل مدیریت صحیفه ندارم و صفحه سفید برای ینده ظاهر میشه.به پیشنهاد دوستان افزونه هام رو غیر فعال و سپس فعال کردم باز تاثیری نداشت.

مشکل بیشتر شد و من الان دیگه نمیتونم پست بنویسم یا فایلی اپلود کنم(صفحه سفید میاد)از طرفی من توی فایل کانفیگ کد دیباگ رو قرار دادم اما هیچ رهیافتی ارائه نشد بهم.

پرمیژن ها رو تغییر دادم{طبق اموزش های وب}بازتاثیری نگرفتم(نهایتا توی اپلود یه صفحه میومد که میگفت ایا می خواهید این کار را انجام دهید؟-من هم طبق اموزش ها عمل کردم باز هیچ نتیجه ای نگرفتم)

پرمیژن ها رو هاستینگم برام درست کرده.اما برگشتم سرهمون خونه اول.یعنی صفحه سفید برای پنل قالب-صفحه سفید برای پست-صفحه سفید برای فعال سازی افزونه یا...

من اکثر اموزش ها رو بررسی کردم اما این مشکل گویا چیز دیگه ای هست!(یه عزیزی گفت فایل های هسته وردپرس رو جاگزاری کن که بنده نمیدونم چجوری باید این کار بشه و ایا تاثیری دارد یا خیر؟)

شرح کل این مشکل رو عرض کردم خدمتتون..

مدیران عزیز این انجمن اگر میتونن مشکل من رو به طور خصوصی{با هر هزینه و حق الزحمه ای}طی امروز حل کنند ممنون میشم.

یا علی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس تون رو یه بار دستی بروز کنید باید مشکل تون حل شه ، اگر حل نشد به احتمال 90 درصد مشکل از هاستینگ تون هست و رم پایین سرور تون ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبتون رو برگردونید روی جریده و تست کنید

اگر مشکملی نبود تنظیمات قالبش رو به دیفالت برگردونید و قالب دیفالت وردپرس رو انتخاب کنید باز هم پنل مدیریتش رو چک کنید اگر مشکلی نبود قالب صحیفا را انتخاب کنید و نتیجه را بگید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه
    • توسط aref74
      با سلام خدمت عزیزان..بنده تازه با ووکامرس آشنا شدم ... چرا وقتی محصولی را ایجاد میکنم و انتشار میدهم در صفحه فروشگاه فقط محصول به تنهایی نشان داده میشود و هیچ گزینه ای برای قیمت و افزودن به سبد خرید نداره.

سوال دیگرم این بود که برای ساختن اون لینک اختصاصی محصول بهترین روش چیه؟عدد بذاریم یا همون اسم محصول؟چون با اسم محصول ارور میده گویا باید صفحه اختصاصی بسازیم..

با تشکر
    • توسط ahmad4u
      متاسفانه موقع استفاده از برخی افزونه های وردپرس مشکل علامت سوال (�)  در بین اعداد آن بوجود میاید
      در سایتها هم اشاره شده که مشکل بخاطر ترجمه فایل فارسی وردپرس هست و فایلی زبان فارسی که آنها در سایت قرار دادند آپلود بشه در وردپرس مشکل حل میشه
      و مشکل هم حل میشه اما یک مشکل دیگه بوجود میاد و اون اینکه چون این فایل زبان فارسی قدیمی و مربوط به نسخه های قبلی وردپرس هست بعضی جاهای سایت همچنان ترجمه نشده نمایش داده میشود
      حالا از دوستان میخواستم سوال کنم چه مشکلی در فایل ترجمه فارسی هست که خودم اونو برای نسخه های جدید وردپرس حل کنم؟؟
    • توسط ghasemihassan73
      سلام 
      دوستان افزونه NextGEN Gallery رو نصب کرده بودم
      اخیرا سایت با آپدیت وردپرس و افزونه ها با مشکل مواجه شد و مجبور شدم افزونه ها رو از سی پنلم غیرفعال کنم 
      الان که میخوام دوباره از وردپرس فعالش کنم ارور میده که : به ‌دلیل داشتن مشکلی جدی افزونه فعال نشد.
      چاره چیه ؟