رفتن به مطلب

افزونه یا هک برای تنظیمات پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

صفحه پیشخوان وردپرس یک چیدمان دیفالت داره و اجازه همه نوع جابجایی و شخصی سازی رو هم به کاربران می ده ولی هر کاربر خودش فقط تغیرات را می بینه

آیا افزونه و یا هکی وجود داره که ادمین بتونه جای اولیه باکس ها را شخصی سازی کنه (یک نسخه دیفالت شخصی بسازه) و این تغییر برای همه کاربران اعمال شه

لینک به ارسال

نمونه چه تغییراتی؟

کلا وردپرس یه جاهایی اختیار رو به کاربر داده و شاید نشه کاری کرد! شاید!

لینک به ارسال

نمونه چه تغییراتی؟

کلا وردپرس یه جاهایی اختیار رو به کاربر داده و شاید نشه کاری کرد! شاید!

ممنون از لطفتون

من در واقع نمی خوام اختیارات کسی رو محدود کنم فقط می خوام چیدمان باکس ها در حالت اولیه از طرف سایت باشه و بعد از اون خود کاربر هر تغییری خواست بده

چند باکس Rssreader وجود داره که می شه شخصی سازیشون کرد همچنین می خوام بخش ارسال سریع و همین الان رو hidden کنم و بخش نظرات را با 50 نظر (یک طرف صفحه را کمامل بگیرد) آر اس اس خوان ها و همینطور یک باکس که افزونه ی user Messages ایجاد کرده رو هم در سمت دیگر ستون عمودی بچینم و همونطور که عرض کردم این تغییرات به جای استایل بندی قبلی ادمین ذخیره بشه

لینک به ارسال

سلام ممنون پلاگین را داشتم ولی فقط حذف کننده است ولی آموزش ها عالیه البته هنوز اولیش رو دارم می خونم ولی خیلی برام جذاب بود و تشکر کمترین وظیفه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...