2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من نمیتونم از داخل سیستم وردپرس کامنتهام را بخونم

وقتی کلیک میکنم ارور میده میگه این صفحه موجود نیست

یا همون ارور 404 میده

داستان چیه؟

مشکل کجاست؟

فقط روی دیدگاه ها کلیک می کنم این میشه

بقیه قسمت ها را در سیستم به درستی می آورد

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در همون تاپیک قبلی ادامه بدهید!

لازم به ایجاد تاپیک جدید نبود.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط omid3d
      سلام دوستان خسته نباشید
      من سایت وردپرسیم روزانه حدود 50 الی 100 کامنت اسپم داره...همشون یا تبیغ یک محصول روسی یا آلمانی هستند یا یه چیز بی خود...برای این کار چی کار کنم؟ کدوم پلاگین رو نصب کنم...
      لطفا راهنمایی کنید.
      اگه پلاگینی معرفی میکند روش کارشم توضیح بدید...ممنونم
    • توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده