• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
javad abbasi

حذف ادامه مطلب از صفحه اول سایت

11 پست در این موضوع قرار دارد

من از پوسته twenty ten استفاده می کنم. البته با تغییراتی که در آن لحاظ کردیم. در اینترنت زیاد گشتم و کدهای مختلفی که ارائه شده بود را امتحان کردم اما جوب نداد. دوست خوبمون آقای imanfakhr کد ذیل را داده بودن که گذاشته بودم تو فایل استایل و جواب میداد. اما با تغییراتی که در فانکش و ایندکس اتفاق افتاده دیگه نمی تونم ادامه مطلب را حذف کنم.

.more-link {display:none}

اینو امتحان کردم نشد :

function wdc_no_more_jumping($post) {
return '<a href="'.get_permalink($post->ID).'" class="read-more">'.'Continue Reading'.'</a>';
}
add_filter('excerpt_more', 'wdc_no_more_jumping');

کدهای این تاپیک را نیز امتحان کردم :

http://wordpress.org/support/topic/remove-continue-reading-from-twentyten

راه دیگه هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای حذف ادامه مطلب که نیاز هست تابع the_content را تغییر دهید به این شکل

the_content("");

روش آقا ایمان هم برای مخفی کردن هست. که احتمالا کلاس استایل تغییر کرده. در سورس صفحه نگاه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای حذف ادامه مطلب که نیاز هست تابع the_content را تغییر دهید به این شکل

the_content("");

روش آقا ایمان هم برای مخفی کردن هست. که احتمالا کلاس استایل تغییر کرده. در سورس صفحه نگاه کنید

می بخشین اما این تابعی که شما گفتین نه در فایل فانکش هست نه در ایندکس . کجا هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل loop.php تابع

<?php the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">→</span>', 'twentyten' ) ); ?>

را بیابید و طبق تغییری که جناب پارسا فرمودند قرار دهید (در این فایل دوبار تابع به این شکل آمده هر دو را تغییر دهید)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل loop.php تابع

<?php the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">→</span>', 'twentyten' ) ); ?>

را بیابید و طبق تغییری که جناب پارسا فرمودند قرار دهید (در این فایل دوبار تابع به این شکل آمده هر دو را تغییر دهید)

در فایل لوپ عوض کردم نشد. هر چی هست فکر کنم مربوط به این کد در فایل ایندکس باید باشه :

<div class="content-index-title">اخبار تجارت خارجی جهان</div>

<section class="content-index">
<?php $recent = new WP_Query("cat=5&showposts=2");
while($recent->have_posts())
: $recent->the_post();?>
<div class="content-title">
<a title="<?php the_title(); ?>" href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a>
</div>
<?php the_post_thumbnail(array(140,120)); ?>
<?php the_excerpt_rss( 1000, 1 ); ?>

<div class="content-footer"></div>
<?php endwhile; ?>
</section>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در این کد از the_excerpt_rss یا خلاصه مطلب استفاده شده

در این حالت لینک ادامه مطلب وجود ندارد

اگر مطلب کامل نمایش داده میشود

روشها حل بالاتر گفته شد

اما اگر در این حالت مشکل دارید

ببینید برروی تابع the_excerpt_rss چه فیلتری قرار داده شده است

add_filter("the_excerpt_rss", ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در این کد از the_excerpt_rss یا خلاصه مطلب استفاده شده

در این حالت لینک ادامه مطلب وجود ندارد

اگر مطلب کامل نمایش داده میشود

روشها حل بالاتر گفته شد

اما اگر در این حالت مشکل دارید

ببینید برروی تابع the_excerpt_rss چه فیلتری قرار داده شده است

add_filter("the_excerpt_rss", ...

من نمیگم مطلب کامل نمایش داده می شود. مشکل من حذف کلمه ادامه مطلب است.

فابیلهای ایندکس لوپ و فانکشن به پیوست می باشد. کدها و تغییرات را اعمال می کنم جواب نمیده. من تقریبا تمامی فایلها را چک کردم به جزا ایندکس کدی وجود نداشت که فیلتری روش قرار داده باشند. تو ایندکس هم قرار داده نشده است.

آدرس سایت :

http://fa.ibfon.org

functions.php

index.php

loop.php

ویرایش شده در توسط javad abbasi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط 330 فایل توابع

رو به این تغییر بدید

return ' ...';

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط 330 فایل توابع

رو به این تغییر بدید

return ' ...';

تغییر دادم. متاسفانه بازم نشد. :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل ایندکس

the_content( __( 'Continue reading <span class="meta-nav">→</span>', 'twentyten' ) ); 

را تغییر دهید

the_content("متن");

در کدها به دنبال متن مورد نظر بگردید و تغییر دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در فایل ایندکس
the_content( __( 'Continue reading →', 'twentyten' ) ); 

را تغییر دهید

the_content("متن"); 

در کدها به دنبال متن مورد نظر بگردید و تغییر دهید

در فایل ایندکس که همچین چیزی نبود در فانکش هم عوض کردم جواب نداد. در فایل ایندکس کد زیر را استفاده کردم درست شد.

<?php the_content_rss('', TRUE, '', 60); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری