aghaeifar

قطع شدن دسترسی به مدیریت

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

عزاداری همه دوستان مورد قبول درگاه حق

من این مدت هیچ افزونه اضافه و کم نکردم و کلی تغییری در کدهای سایتم ندادم و فقط مطلب پست می کردم. اما امروز خواستم برم توی پنل مدیریتم، همش یک صفحه سفید می اد باز میشه و فرم لاگین نشون داده نمی شه.

البته تنها نکته که شاید مهم باشه اینه که مدتی پیش هاستم رو عوض کردم. نمی دونم به سرور اینها مربوط می شه یانه

دیباگ کردن رو فعال کردم و الان نوشته هایی رو نشون می ده اما متوجه نمی شم یعنی دقیقا چی

این لینک پنل مدیریت بلاگم است

http://blog.bioemm.com/wp-admin/

متشکر می شوم راهنمایی فرمایید.

با احترام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

به پوشه wp-content/plugins برید و فایل های افزونه audio-player رو پاک کنید مشکل حل میشه. این مشکل مربوط به افزونه audio-player اگه میتونید از یه افزونه دیگه استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم فولدرش رو تغییر دادم اما مسئله پابرجاست.

بعید می دونم از این باشه، چون مدت ها بود داشتم ازش استفاده می کردم، یه دفعه اینطور شد.

بازم ممنونم از راهنمایی تون اقا وحید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه wp-jalali رو چی ؟

این افزونه رو هم غیرفعال کردین و باز جواب نداد ؟

ویرایش شده در توسط ramiran

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جهت اطمینان از بابت افزونه ها طبق آموزشی که در لینک زیر داده از طریق phpmyadmin رفتم و همه رو غیر فعال کردم

http://perishablepress.com/quickly-disable-or-enable-all-wordpress-plugins-via-the-database/

اما هنوز صفحه سفید می اد. ای بابا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه فایل ها و پوشه ها رو به استثناء پوشه wp-content و همینطور فایل Config دوباره جایگزین کنید ببیند چی میشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل فانکشن کدی اضافه نکردین ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه اینکار والا من باس بگم کلا وردپرس رو پاک کردم !

دوباره یه دیتابیس ساختم روش یه وردپرس دیگه نصب کردم

از دیتابیس قبلی خروجی گرفتم و رو دیتابیس جدید لود کردم !

منم هرچقدر گشتم راه حلی نبود که نبود !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم از همه ی عزیزان.

هیچ تغییری در هیچ یک از فایل ها نداده ام.

راستش مدتی قبل به همین مشکل برخوردم و مجبور شدم که وردپرس را پاک کنم و مجدد نصب و دیتابیس را import کنم. الان مدتی همه چی خوب بود که دوباره همان شد. مشکلی نیست که مجددا این کار رو بکنم اما اگر قرار باشد این کار در آینده مرتب تکرار شود حوصله سر بر خواهد بود.

ویرایش شده در توسط aghaeifar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل به خاطر تغییر اتوماتیک اسم فایل لاگین اصلی شماست.(به خاطر کوتاه کردن دست هکرها از این فرم)

در کنار فایل لاگین شما که حجمش هم 0 هست یک فایل دیگه هست که ابتدای اسمش مثل فایل لاگینه ولی آخرش یک سری کاراکتر اضافه شده.

این کاراکترهای اضافی رو پاک کنید تا اسم این فایل بشه : wp-login.php . حالا میتونید به راحتی وارد پنل بشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احسنت احسنت به برادر عبدالماجد

همین دستور عمل شما رفتم همه چی درست شد.

خیلی ممنونم. خداوند بر توفیقات شما اضافه کند و همچنین سایر دوستان کمک رسان این فروم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .