رفتن به مطلب

مشکل با افزونه فروشگاهی ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یکسری فایل دانلودی رو برای فروش گذاشته ام توی سایتم

اما وقتی کسی میاد پول رو پرداخت میکنه، لینک دانلود فایل براش ارسال نمیشه. توی تنظیماتش هم اجبار به دانلود رو زده ام که بصورت اتوماتیک لینک دانلود ارسال بشه ولی خب باز هم نمیشه

کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

کلا از سمت خود سایت یا ووکامرس ایمیل ارسال میشه؟

وقتی میرم خودم دسترسی میدم به فایل، ایمیل ارسال میشه و فایل قابل دانلود میشه. ولی تا وقتی دستی این کارو نکنم ایمیلها ارسال نمیشه
لینک به ارسال

من بهت پيشنهاد ميكنم از افزونه Easy Digital Downloads كه مخصوص فروشگاه هاي دانلودي ساخته شده استفاده كن

لینک به ارسال

خب مشکل اینه که من فقط فایل نمیخوام بفروشم خیلی چیزای دیگه هم هست. ووکامرس خیلی یوزرفرند و خوشدست هست. ولی افزونه های دیگه رو نمیدونم چطوری باشن!

لینک به ارسال

وقتی میرم خودم دسترسی میدم به فایل

از کجا دسترسی میدید؟

لینک به ارسال

از کجا دسترسی میدید؟

وقتی کسی خرید میکنه مجبورم برم توی مدیریت سفارشات و سفارش اون شخص رو باز کنم و براش دسترسی به یک فایل دانلودی رو آزاد کنم

نکته جالبش هم اینه اگر اشتباه نکنم لینک دانلودی که براش میره کار نمیکنه یعنی نمیتونه فایل رو دانلود کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...