رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

وقتی یه مطلب ارسال میکنیم به غیر از خود مطلب گاهی تصاویر هم در گوگل به عنوان پست ایندکس میشن که با کلیک روی لینکش در گوگل وارد صفحه پست میشیم که در یکی از سایت ها توصیه کردند که ریدایرکتش کنیم رو خود پست: لینک این سایت

نظرتون رو در این مورد بگید و میخوام بدونم راهی هست که مثلا به جای اینکه ریدایرکت بشه به پست اصلی بیایم لینک پست اصلی رو پایینش درج کنیم. اینطوری هم کاربر نمیپره و هم شاید برا بهینه سازی برای گوگل هم بهترباشه.

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

وقتی صفحه ی عکس ها رو به صفحه ی اصلی ریدایرکت کنید بعد از مدتی اصلاً صفحه ی عکسی نمیمونه که گوگل اونا رو ایندکس کنه !

لینک به ارسال

خب پس برای افزایش صفحات ایندکس شده تو گوگل باید ریدایرکت نشه :) حالا راهی هست بشه لینک پستی که عکس مال اونه تو اون صفحه که تصویر توش به نمایش در میاد بزاریم مثلا بنویسیم زیرش که برای نمایش نوشته مرتبط با این تصویر رو لینک زیر کلیک کنید. راهی هست؟

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

کد رو در فایل attachment.php قرار دهید

<a href="<?php echo get_permalink($post->post_parent) ?>">نمایش پست </a>

لینک به ارسال

قالب من این فایل رو نداره!

این فایل رو ساختم و کد رو قرار دادم ولی فقط لینک پست مرتبط نمایش پیدا میکنه و خود تصویر نمایش پیدا نمیکنه!

قالب من اینه http://wpcity.ir/avenue/

لینک به ارسال

من اینو رایگان دانلود کردم! یعنی این سایت قالب تجاری رو داره بدون راضی بودن مالکش پخش میکنه؟

-------------

بطور کلی میخوام بدونم اگه چنین فایلی حالا تو هر قالبی :D نباشه ، قالب صفحه تصاویر از کدوم فایل لود میشه؟

لینک به ارسال

من اینو رایگان دانلود کردم! یعنی این سایت قالب تجاری رو داره بدون راضی بودن مالکش پخش میکنه؟

-------------

بطور کلی میخوام بدونم اگه چنین فایلی حالا تو هر قالبی :D نباشه ، قالب صفحه تصاویر از کدوم فایل لود میشه؟

بله. http://themeforest.net/item/avenue-a-wordpress-magazine-theme/289114

ترتیب اینه

attachment

single

index

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...