رفتن به مطلب

حذف لینک سایت wp-persian.com از نوار ابزار اطلاعات و تمام نقاط سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من میخوام لینک http://wp-persian.com و همین طور کلمه وردپرس فارسی از تمام نقاط سایتم حذف بشه و به یک چیز دیگر تغییر کنه حتی لوگو ورود

ویرایش شده توسط a2h
لینک به ارسال

تصاویررو از طریق پوشه wp-admin/images و لینک ها رو می تونید از طریق فایل های زبان موجود در wp-content/languages تغییر بدید.

لینک به ارسال

ممنون دوستان عزیز البته اینا که گفتید درست و لی با یه اپدیت همه چی از بین میره من نمیخوام این طوری بشه

لینک به ارسال

این لینکها در واقع کپی رایت فارسی سازی وردپرسه اگر نمی خواهید داشته باشیدشون در بروز رسانی های بعدی وردپرس انگلیسی را به روز کنید و خودتان فارسی سازی اش را انجام بدید و الا این حق نسخه نویس است و این بحث تا همین جاش هم در این سایت ممنوع بود

دوستان لطف کنند قوانین رو بخونند و رعایت کنند

لینک به ارسال

این لینکها در واقع کپی رایت فارسی سازی وردپرسه اگر نمی خواهید داشته باشیدشون در بروز رسانی های بعدی وردپرس انگلیسی را به روز کنید و خودتان فارسی سازی اش را انجام بدید و الا این حق نسخه نویس است و این بحث تا همین جاش هم در این سایت ممنوع بود

دوستان لطف کنند قوانین رو بخونند و رعایت کنند

با سلام و تشکر از شما دوست گرام

اما بهتره این رو بخونید

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D8%AA%D9%86%E2%80%8C%D8%A8%D8%A7%D8%B2

که با اوپن سورس بیشتر اشنا شوید

لینک به ارسال

اما بهتره این رو بخونید

http://fa.wikipedia....م‌افزار_متن‌باز

مشکل این جاست که ملت ایران هر چیزی متن باز و یا رایگان رو بی صاحب میدونند... میتونی درک کنی که هزارو خورده ای عبارت که بعضا هر کدومشون چند خط هست رو ترجمه کردن یعنی چی؟ اصلا این براتون قابل درک هست؟ توی این نسخه خود منم توی ترجمه شرکت داشتم، شرعا راضی نیستم که این ترجمه کپی رایتش حذف بشه...

لینک به ارسال

دوست عزیز میتونید شما تو یه سیستم کلوز سورس فعالیت کنی یکی از خاصیت های اوپن سورس اینه که شما میتونی اسمش رو تغییر بدی و خودت توسعش بدی

لینک به ارسال

خب پس بر این منوال، قالب هایی که از شکرت های پرمیوم میخرید رو میتونید تغییر نام بدید و یکمی هم دستکاری کنید و بعد منتشر کنید دیگه درسته؟ چون کاملا بر اساس gpl هستند..

اگر نمیدونید بهتون یاد آوری کنم که طبق قوانین gpl شما میتونید تغییر نام بدید،شما میتونید گسترش بدید، اما نباید حقوق طرف قبلی رو از بین ببرید... حتی نباید حقوق هیچ یک از افراد قبلی رو از بین ببرید.. از اون اولین نفری که پایش رو ساخته و تا اونیکه گسترشش داده و بدست شما رسونده...

شما میتونید اسم وردپرس فارسی رو حذف کنید اما همانطور که ایمان عزیز فرمودند اگر خودتون ترجمه کرده باشید... وگرنه همه چیز صاحب داره.. وگرنه اپن سورس یعنی بی در و پیکری.. یعنی آقا من عمرم رو اینجا گذاشتم هر کی که دوست داره بیاد و اسمش رو عوض کنه و به نام خودش بزنه و هیچ مشکلی هم نیست در این کار...

لینک به ارسال

قانون اوپن سورس حق تغییر مستقیم رو نمیده

به زبان ساده باید تغییرات زیادی در کدها ایجاد بشه تا بتونید اسم خودتون رو اضافه کنید ولی همچنان نام نویسنده اصلی و توسعه دهنده های قبلی باید باقی بمونه

لینک به ارسال

اما بهتره این رو بخونید

دوست عزیزم همه میدونند ویکی پدیا دانش نامه آزاد هست ممکنه شما نوشته باشید پس نمیتونید بهش اشاره کنید

اینکاری که شما میخواهید انجام بدید

خیلی معذرت میخوام این رو میگم ولی

دزدی حساب میشه !

لینک به ارسال

اما بهتره این رو بخونید

دوست عزیز مفهوم متن باز اصلا این نیست که شما افزونه ای را به رایگان به دست بیاری و کپی رایتش را تغییر بدید

شما فقط زمانی مجازی در نام سازنده یک برنامه متن باز دست ببری که اولا اون برنامه بر اساس مجوزی منتشر شده باشه که این اجازه را به کاربر رسما اعطا کرده و دوما در سورس برنامه تغییرات ایجاد کرده باشی

فکر می کنم در مورد مفهوم و علت به وجود آمدن برنامه های متن باز نیاز است بیشتر تحقیق کنیم

لینک به ارسال

در نسخه جدید پلاگین Persian WordPress از قابلیت word captions استفاده شده ! فایل caption.php رو در پوشه افزونه پیدا کنید به قسمت captions برید ٬ ( چندین کد مثال (!) اونجا گذاشته شده ! )

بعد از بروزرسانی‌های وردپرس هم ٬ کلماتی که تغییر دادید تغییر نمی‌کنه !!

( یا می‌تونید فایل‌های ترجمه رو تغییر بدید و جایگزین فایل‌های ترجمه‌ی این افزونه بکنید ! فایل های ترجمه‌ی این افزونه همیشه بر فایل‌های ترجمه دیگر مقدم‌تر هستند ! )

http://wordpress.org/plugins/persian-world

ویرایش شده توسط Danial
لینک به ارسال

در نسخه جدید پلاگین Persian WordPress از قابلیت word captions استفاده شده ! فایل caption.php رو در پوشه افزونه پیدا کنید به قسمت captions برید ٬ ( چندین کد مثال (!) اونجا گذاشته شده ! )

بعد از بروزرسانی‌های وردپرس هم ٬ کلماتی که تغییر دادید تغییر نمی‌کنه !!

( یا می‌تونید فایل‌های ترجمه رو تغییر بدید و جایگزین فایل‌های ترجمه‌ی این افزونه بکنید ! فایل های ترجمه‌ی این افزونه همیشه بر فایل‌های ترجمه دیگر مقدم‌تر هستند ! )

http://wordpress.org/plugins/persian-world

یعنی شما اینکار را تایید میکنید ؟؟

از شما که بر طراحی و وردپرس مسلط هستید بعیده!!

من به عنوان یک تازه کار با اساتید زیادی برخورد داشتم که در سطح خیلی خیلی حرفه ای کار کردند ولی تا حالا از هیچ کدام از اونها نشنیدم اینکار را تایید کنند

شما با اینکار به جای تشویق تیم وردپرس فارسی دارید این تیم رو مایوس میکنید و نام یک طراح و برنامه نویس رو زیرسوال میبرید

تا وقتی در ایران شاهد همچین مساله ای باشیم درآمد برنامه نویس ها و طراحان از همه جا رو به نزول خواهد بود و افرادی که فقط و فقط دزدی کد بلد هستند پیشرفت خواهند کرد

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

یعنی شما اینکار را تایید میکنید ؟؟

از شما که بر طراحی و وردپرس مسلط هستید بعیده!!

من به عنوان یک تازه کار با اساتید زیادی برخورد داشتم که در سطح خیلی خیلی حرفه ای کار کردند ولی تا حالا از هیچ کدام از اونها نشنیدم اینکار را تایید کنند

شما با اینکار به جای تشویق تیم وردپرس فارسی دارید این تیم رو مایوس میکنید و نام یک طراح و برنامه نویس رو زیرسوال میبرید

تا وقتی در ایران شاهد همچین مساله ای باشیم درآمد برنامه نویس ها و طراحان از همه جا رو به نزول خواهد بود و افرادی که فقط و فقط دزدی کد بلد هستند پیشرفت خواهند کرد

ببین از یه دید دیگه نگاه کنید خود شما ها راضی میشید از ابزارک اطلاعات استفاده کنید ؟ با این کار زوری لینک خودشونو تو سایتتون نمایش میدهند من با افتخار میگم از وردپرس استفاده میکنم ولی دیگه این چی میگه اخههههههههههههههههه هر وقت تیم وردپرس فارسی تونست یه همچین سیستم قدرتمدی بده بیرون اونوقت بیاد بزنه با افتخار قدرت گرفته از وردپرس فارسیو از این حرفا به قول خودتون یه ترجمه دارن انجام میدن نباید اسم سیستمو عوض کنن ;) چیزی که عوض داره گله نداره

لینک به ارسال

شما تو خونه بگو ي اسپند(اسفند) واستون دود كنن ! به مولا با اين طرز فكر من نميدونم شما چرا ايران موندي !‌حيف داري ميشيا ..... !‌

ولی دیگه این چی میگه اخههههههههههههههههه هر وقت تیم وردپرس فارسی تونست یه همچین سیستم قدرتمدی بده بیرون اونوقت بیاد بزنه با افتخار قدرت گرفته از وردپرس فارسیو از این حرفا به قول خودتون یه ترجمه دارن انجام میدن نباید اسم سیستمو عوض کنن ;) چیزی که عوض داره گله نداره

استدلالت كه داغووونم كرد !‌ اسم سيستم كجا عوض كردن !‌ شما كه ي كد كپي رايت اين سيستم نمي توني حذف كني اينطوري نظر نده ديگه !‌

اگه هم اين دوستان كاري نميكنن شما چرا بيكار نشستين ! شما هم برين نسخه خودتون ويرايش و استفاده كنيد و پخش كنيد !‌ كاري نداره كه نه ؟!‌

لینک به ارسال

ببین از یه دید دیگه نگاه کنید خود شما ها راضی میشید از ابزارک اطلاعات استفاده کنید ؟ با این کار زوری لینک خودشونو تو سایتتون نمایش میدهند من با افتخار میگم از وردپرس استفاده میکنم ولی دیگه این چی میگه اخههههههههههههههههه هر وقت تیم وردپرس فارسی تونست یه همچین سیستم قدرتمدی بده بیرون اونوقت بیاد بزنه با افتخار قدرت گرفته از وردپرس فارسیو از این حرفا به قول خودتون یه ترجمه دارن انجام میدن نباید اسم سیستمو عوض کنن ;) چیزی که عوض داره گله نداره

شما که خیلی ادعا دارید چرا از وردپرس فارسی استفاده میکنید ؟؟ چرا خودتون نمیرید فارسی سازیش کنید ؟؟

ببین تا وقتی از خودمون شروع نکنیم و این فرهنگ و اخلاق برنامه نویسی رو رعایت نکنیم همین وضعمون میمونه

یکی مثل شما فردا واقعا ازت بپرسن خودت فارسیش کردی واقعا رووت میشه بگی آره ؟ این کار فقط و فقط دزدیه

این استدلال شما واقعا نشون میده چقدر منطقی هستید !

لینک به ارسال

چرا اينجوري بحث ميكنيم بهتر نيست كه شما يه پوسته فارسي كنيد بعد من بيام رنگ پوسته فارسي شده شما عوض كنم بعد بگم مال منه؟من فارسيش كردم و خوشكل شده . پس اسم من بايد باشه

اون موقع كدوم ما بيشتر وقت و زحمت گذاشته ؟

شما كه فارسي كردي يا من كه اسم خودم گذاشتم و رنگش عوض كردم؟

خودتون قضاوت كنيد

لینک به ارسال

سلام بر شما،

ضمن احترام به دوستانی که پاسخ دادند،

دوست گرامی استفاده از ابزارک اطلاعات واجب نیست! و شما خودتون میتونید لینک های ورود و خروج و.. رو بذارید تو ابزارک و استفاده کنید البته اگر بخواید مثلا وقتی کاربر هنوز وارد نشده لینک خروج نمایش داده نشه، باید از دستورات شرطی استفاده کنید.

اما در مورد حذف لینک وردپرس پارسی از تمام نقاط[!!] سایت همونطور که دوستان فرمودن کار درستی نیست.

لینک به ارسال

حالا اسم وردپرس یه جای سایت درج بشه خوبه اما من می خوام نو نوار ابزار بالا نباشه و یعنی به جای اون صفحات خودمو لینک کنم. کاربر تو سایت ثبت نام می کنه و یک لحظه صفحاتی براش باز می شه که هیچ ربطی نداره. اون لینکها را از کجا درست کنم ؟

لینک به ارسال

۱. من کار کسی رو تایید نکردم ٬

۲. زمانی که این قابلیت رو به افزونه اضاف کردم بیشتر تغییر در کلیدواژه‌های ترجمه مدنظرم بود و نه تغییر لینک‌های تیم وردپرس فارسی !

۳. یه اقایی اومدن یه سوال پرسیدن که چطور یه لینک رو حذف کنن واقعا این همه بحث داشت؟؟

۴. ایجاد تغییرات در فایل های ترجمه (تغییر لینک ٬ کلید‌واژه‌ها و جمله‌ها ) کاملا آزاد هست ! ( دلیل انتشار فایل‌های po. همراه فایل‌های ترجمه ) چون برای استفاده شخصی‌ه ! برای استفاده‌های غیر شخصی یعنی انتشار فایل‌های ترجمه ٬ نام مترجم اولیه هم بهتره که ذکر بشه ! ( اینارو من نمی‌گم این قانونی هست که فایل‌های ترجمه وردپرس و خود وردپرس بر اساسش منتشر می‌شن GPL v2)

ویرایش شده توسط Danial
لینک به ارسال

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز من وقتی افزونه شما رو دیدم در این زمینه Persian WordPress خیلی سریع وردپرسم رو تغییر دادم ارزشش رو داشت ;) خیلی ممنون از شما

لینک به ارسال

انصافا اگر وردپرس می خواست اونو جزء حق ساخت خودش بدونه برای بینندگان مخفی نمی کرد.( منظور نوار ابزار بالا ) یعنی اون قسمت وقتی فعال می شه که کسی ثبت نام می کنه و بیشتر برای راهنمایی مدیر سایت است.

لینک به ارسال

۲. زمانی که این قابلیت رو به افزونه اضاف کردم بیشتر تغییر در کلیدواژه‌های ترجمه مدنظرم بود و نه تغییر لینک‌های تیم وردپرس فارسی !

بله همه میدونیم که قصد شما چی بوده و کارتون خیلی عالیه ولی برای مثال یک تیغ جراحی دست یک جراح و دکتر بیوفته میتونه جان آدم ها رو نجات بده ولی اگه دست چاقو کش بیوفته میتونه جان آدم ها رو بگیره حالا این افزونه شما هم اگر دست افراد سودجو بیوفته به نفع خودشون ازش استفاده میکنن!

۳. یه اقایی اومدن یه سوال پرسیدن که چطور یه لینک رو حذف کنن واقعا این همه بحث داشت؟؟

من از شما بپرسم چطوری میتونم اسم افزونه تون رو تغییر بدم و به نام خودم در بیارم راهنماییم میکنید؟ و همه زحمت شما نادیده گرفته بشه! هر سوالی ارزش پاسخ دادن نداره و قوانین این انجمن هم با این در تناقضه!

۴. ایجاد تغییرات در فایل های ترجمه (تغییر لینک ٬ کلید‌واژه‌ها و جمله‌ها ) کاملا آزاد هست ! ( دلیل انتشار فایل‌های po. همراه فایل‌های ترجمه ) چون برای استفاده شخصی‌ه ! برای استفاده‌های غیر شخصی یعنی انتشار فایل‌های ترجمه ٬ نام مترجم اولیه هم بهتره که ذکر بشه ! ( اینارو من نمی‌گم این قانونی هست که فایل‌های ترجمه وردپرس و خود وردپرس بر اساسش منتشر می‌شن GPL v2)

من یک مبتدی هستم و در این مورد اطلاعی ندارم ممنون میشم یک لینک از این بذارید تا مطالعه کنیم

ولی

من به اخلاق برنامه نویسی و رعایت حق کپی رایت خیلی معتقدم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...