رفتن به مطلب

ناقص شدن بخش نوشته های تازه

پست های پیشنهاد شده

درود بر همه دوستان و اساتید وردپرس.دقیقا چند روز پیش بود که وردپرس را بصورت اتوماتیک آپدیت کردم به نسخه 3.7.1 و بعد از آن بخش نوشته های تازه بصورت عکسی که در پیوست ضمیمه شده است ناقص شد و خیلی از قسمتهای آن از بین رفت.با توجه به تجربه چند ساله خودم در وردپرس اول افزونه ها را غیرفعال کردم درست نشد و بعد از آن پوشه پلاگین را تغییر نام دادم باز هم درست نشد.وردپرس را مجددا بصورت دستی آپدیت کردم باز هم درست نشد.خیلی عجیب و نادر است این مشکل در وردپرس خلاصه تا جی کوئری را هم پاک کردم و مجددا بارگذاری کردم ولی درست نشد.استدعا دارم که اساتید این مشکل بنده را بررسی و جهت حل آن کمک نمایند.با سپاس.

مشاهده نمونه عکس پیوست شده از مشکل : http://upload7.ir/images/43951484768163877241.jpg

ویرایش شده توسط samgeorgia
لینک به ارسال

http://upload7.ir/images/43951484768163877241.jpg

بخش مربوط به حالت عادی نوشتاری حذف شده و فقط بخش مربوط به قسمت کدنویسی نمایش داده میشه.

لینک به ارسال

خودم فکر میکنم به احتمال زیاد از htaccess باشه چون پیوندهای یکتا توی سایتم بهم ریخته بود و با کلیک بر روی هر کدام از پستهای سایت ارور 404 میداد یک افزونه نصب کردم به نام permanlink finder این مشکل حل شد ولی مشکل نوشته های تازه بوجود آمد. به نظر شما چه تغییری در فایل اج تی سی اکسس بدم تا درست بشه؟

محتویات داخل فایل اچ تی اکسس به قرار زیر است :

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

43951484768163877241.jpg

ویرایش شده توسط samgeorgia
لینک به ارسال

فایل ایرادی نداره مگر اینکه دستی ویرایش کرده باشید و به صورت باینری (روش معمول آپلود شدن عناصر سایت) آپلودش کرده باشید که باید نوع انتقال را به ASCII تغییر بدید

البته من حدس می زنم دیتابیستون خوب به روز رسانی نشده و تنظیمات قبلیتون کراش شده

برای مشاهده ویرایشگر دیداری از طریق پیشخوان کاربران - شناسنامه شما تیک گزینه غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن را وردارید

و از طریق پیشخوان - تنظیمات - پیوند یکتا یکبار دیگر ساختار فعلی پیوند یکتا را ذخیره سازی کنید

از طریق پیشخوان - تنظیمات - همگانی

ساعت محلی را تنظیم کنید و چک کنید نتیجه را بفرمایید

لینک به ارسال

فایل ایرادی نداره مگر اینکه دستی ویرایش کرده باشید و به صورت باینری (روش معمول آپلود شدن عناصر سایت) آپلودش کرده باشید که باید نوع انتقال را به ASCII تغییر بدید

البته من حدس می زنم دیتابیستون خوب به روز رسانی نشده و تنظیمات قبلیتون کراش شده

برای مشاهده ویرایشگر دیداری از طریق پیشخوان کاربران - شناسنامه شما تیک گزینه غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن را وردارید

و از طریق پیشخوان - تنظیمات - پیوند یکتا یکبار دیگر ساختار فعلی پیوند یکتا را ذخیره سازی کنید

از طریق پیشخوان - تنظیمات - همگانی

ساعت محلی را تنظیم کنید و چک کنید نتیجه را بفرمایید

دوست عزیز و استاد گرامی کارهایی که شما فرمودید انجام دادم و بخش نوشته های تازه دوباره به حالت اول خودش برگشت.واقعا نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم.من نزدیک 15 روز گیر این مشکل شده بودم و بسیار کلافه بودم.در تمامی سایتهای اینترنتی این مشکل را مطرح کردم حتی سایت پشتیبان فارسی وردپرس ولی هیچ کس با آن همه ادعا نتوانستند مشکل من را حل کنند تا اینکه این مشکل توسط حضرتعالی و در سایت بسیار خوب wp-parsi.com حل شد من این سایتو هیچ وقت از یاد نمیبرم و برای آموزش بیشتر در زمینه وردپرس هر روز به اینجا می آیم.باز هم ممنون و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی.

لینک به ارسال

با سلام

من دو تا درخواست دارم. اگر لطف کنید بهشون پاسخ بدید واقعا ممنون میشم چون خیلی داره اعصابمو خرد میکنه!

1 - اول اینکه میخواستم بدونم شما از چه افزونه ای استفاده کردید واسه بخش عضویت/ورود ؟ چون من از Register Plus استفاده کردن اما نمیشه توی برگه ها ازش استفاده کرد و کلا میره به یه لینک دیگه، که پیش فرض خود وردپرس هست آدرسش.

2 - در بخش نوشته ها، میخوام صفحه نوشته تازه به صورت کاملا اختصاصی در بیاد، تا کاربرای جدید گیج نشن واسه ارسال نوشته. میخوام فقط بخش عنوان، متن نوشته و تصویر شاخص نمایش داده بشن. باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

من دو تا درخواست دارم. اگر لطف کنید بهشون پاسخ بدید واقعا ممنون میشم چون خیلی داره اعصابمو خرد میکنه!

1 - اول اینکه میخواستم بدونم شما از چه افزونه ای استفاده کردید واسه بخش عضویت/ورود ؟ چون من از Register Plus استفاده کردن اما نمیشه توی برگه ها ازش استفاده کرد و کلا میره به یه لینک دیگه، که پیش فرض خود وردپرس هست آدرسش.

2 - در بخش نوشته ها، میخوام صفحه نوشته تازه به صورت کاملا اختصاصی در بیاد، تا کاربرای جدید گیج نشن واسه ارسال نوشته. میخوام فقط بخش عنوان، متن نوشته و تصویر شاخص نمایش داده بشن. باید چیکار کنم؟

سوال شما مربوط به این تاپیک نمیشه

ابتدا جستجو کنید در مورد موضوع

و در صورت به جواب نرسیدن در بخش مربوطه تاپیک جدید ایجاد کنید

لینک به ارسال

با سلام

جدیدا بخش نوشته های تازه من دچار مشکل شده و بهم ریخته نمیدونم اشکال از چیه ؟ چند تا پست فرستادم پست جدید رو هم خواستم بفرستم این وضع پیش اومده تا الانم پا برجاست.

همه افزونه رو هم غیر فعال کردم جواب نداد حتی پوشه wp-include رو دوباره آپلود کردم بازم جواب نداده .ممنون میشم مشکل رو رفع نماوید.post-4106-0-18373000-1385044467_thumb.pn

لینک به ارسال

با سلام

جدیدا بخش نوشته های تازه من دچار مشکل شده و بهم ریخته نمیدونم اشکال از چیه ؟ چند تا پست فرستادم پست جدید رو هم خواستم بفرستم این وضع پیش اومده تا الانم پا برجاست.

همه افزونه رو هم غیر فعال کردم جواب نداد حتی پوشه wp-include رو دوباره آپلود کردم بازم جواب نداده .ممنون میشم مشکل رو رفع نماوید.post-4106-0-18373000-1385044467_thumb.pn

به انجمن خوش آمدید

آموزش نصب دستی را تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...