رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

قبل از هر چیز بگم ک اشنای من درباره وردپرس و طراحی خیلی کمه

من مدتی قبل یه دامنه خریداری کردم و وبه زحمت تونستم به ی هاست رایگان وصلش کنم و البته خودم هم نفهمیدم چطوری وردپرس رو روش نصب کردم و شروع کردم به ریختن مطالب و افزونه ها

البته حتی نمی تونم به هاست سایتم دسترسی داشته باشم یا من بلد نیستم

من امروز ی افزونه نصب کردم وبعدش نه سایتم بالا میاد نه پیشخوانم حالا سوالم اینه ک من چطور میتونم این افزونه رو حذف کنم یا به هاستم دسترسی داشته باشم

این هم ادر سایتم www.salvino.ir

iهاست رایگان سایتم: http://www.zgig.ir

لینک به ارسال

از طریق فایل منیجر هاست وارد پوشه plugins در پوشه wp-content بشید و بگردید پوشه افزونه را پیدا و حذف کنید

برای رفتن به فایل منیجر ایمیلی که بعد از ایجاد هاست از طرف سرور براتون ارسال شده رو باز کنید نشانی ورود به هاست و رمزتون باید داخلش باشه

بعد از ورود به پنل مدیریت بگردید دنبال file manager

لینک به ارسال

از طریق فایل منیجر هاست وارد پوشه plugins در پوشه wp-content بشید و بگردید پوشه افزونه را پیدا و حذف کنید

برای رفتن به فایل منیجر ایمیلی که بعد از ایجاد هاست از طرف سرور براتون ارسال شده رو باز کنید نشانی ورود به هاست و رمزتون باید داخلش باشه

بعد از ورود به پنل مدیریت بگردید دنبال file manager

مچکرم دوست عزیز ولی من اصلا هاست ایجاد نکردم فقط دامنه رو خریدم بعد ان اس های سایت زگیگ رو براش معرفی کردم دو روز بعد رفتم دیدم ورد پرس خودش روش نصبه و.....

هر کاری هم کردم ک تو زگیگ بتونم وارد هاست بشم نتونستم ثبت نام هم کردم ی ایمیل برام اومد ولی مثل اینکه ربطی به دامه من نداره

لینک به ارسال

منظورم ایمیل خوش آمد زگیگ هست به هر حال باید یوزر نیم و رمزی داشته باشید دیگه

هاست شما همون زگیگ است و ارتباطی با دامنه شما ندارد

لینک به ارسال

منظورم ایمیل خوش آمد زگیگ هست به هر حال باید یوزر نیم و رمزی داشته باشید دیگه

هاست شما همون زگیگ است و ارتباطی با دامنه شما ندارد

ایمیلی از زگیگ برای من نیومد

فقط وقتی ک رفتم تو زگیگ ثبت نام کردم ایمیلی اومد همراه با رمز ورود و .....

اونو هم ک واردش میشم هیچ ربطی با این دامنه ک به زدگیگ پیوند زدم پیدا نمیکنه

لینک به ارسال

دوست عزیز من کی حرف دامنه را زدم

عرض کردم برید توی فایل منیجر

همون رمز رمز ورودتونه

لینک به ارسال

دوست عزیز من کی حرف دامنه را زدم

عرض کردم برید توی فایل منیجر

همون رمز رمز ورودتونه

ممنون ک راهنمایی میکنی

ولی فکر کنم منظورمو بد میرسونم

اخه من اصلا نمیتونم وارد هاست بشم اونی هم ک وارد میشم مطعلق به این دامنه ست irbo.zgig.ir

در واقه وقتی من دامنه salvino.ir رو ثبت کردم و ان اس زدگیگ رو بهش دادم از زدگیگ برام ایمیلی نیومد و من هم اصلا نتونستم وارد هاست بشم هر وقت هم وارد شدم فقط تونستم فالهای irbo.zgig.ir تغییر بدم

کلا گیج شدم

لینک به ارسال

شما یک دامنه رایگان رو پارک کردید روی یک ساب دامین رایگان کاری که عرض شد را انجام بدید بعد از ورود با سوئیچ کردن روی ساب دامینتون وارد پنلش می شید و در اونجا بگردید دنبال file manager و بقیه مراحل را طی کنید

لینک به ارسال

قوانین را بخوانید

ارسال اسپم ممنوع است

پاسخ شما همان است که عرض شد

با داد زدن هم تغییر نمی کند

اینکه شما نمی توانید ساده ترین کار را در پنلتان انجام دهید مشکل دیگران نیست

post-336-0-77118800-1384814019_thumb.jpgpost-336-0-10204700-1384814034_thumb.jpgpost-336-0-21503900-1384814050_thumb.jpgpost-336-0-59458500-1384814061_thumb.jpgpost-336-0-17092800-1384814075_thumb.jpgpost-336-0-62859500-1384814100_thumb.jpgpost-336-0-29976300-1384814113_thumb.jpgpost-336-0-55354100-1384814124_thumb.jpgpost-336-0-35512400-1384814138_thumb.jpgpost-336-0-52909700-1384814147_thumb.jpg

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز ک جواب ما رو میدی

ولی به خدا به پیر به پیغمبر من اصلا پنلی ندارم ک بخوام واردش بشم .

در واقع ی پنل دارم ک برای یه دامنه مجانی هست از همین سایت زدگیگ واردش میشم میتونم باش کار کنم کار خیلی راحتیه

واما برای دامنه اصلیم ک خریدم نه پنلی دارم نه ایملیی برام فرستادن نمی دونم این موضوع رو چطور بگم ک شما بهم کمک کنید

فقط همینو می دونم وقتی دامنه رو خریدم ی ایمیل برام اومد ک برم ان اسشو تنظیم کنم من هم رفتم تو سایت زدگیگ گشتم و اینا

Nameserver 1: ns1.zgig.ir ... 31.170.163.241

Nameserver 2: ns2.zgig.ir ... 64.191.115.234

رو پیدا کردم و دادم به دامنه بعد دو روز رفتم دیدم ورد پرس روش نصبه هر چه هم پیگیر شدم ک چطور میتونم مثل اون یکی دامنه مجانیم وارد پنلم بشم موفق نشدم

تا اینکه این اتفاق برام افتاد و حالا من موندم و

salvino.ir درب و داغون

لینک به ارسال

قبل از ثبت دامنه و ........ یکم تحقیق می‌کردید بعد وب بالا می‌اوردید بهتر نبود.

الان دی ان اس های شما ست شده روی هاستتون و تمام مشکل کجاست من بهتون میگم اسپم زدن توی این انجمن :huh:

تو این عکس هم معلومه فقط راه پنل و irbo.zgig.ir هست

روی ورود به هاست بزنی اگر اشتباه نکنم پسورد ازتون میخواد و بعد وارد میشه.

لینک به ارسال

بهترین کار اینه که از یکی که بلده خواهش کنین و بهش اعتماد کنین تا بررسی کنه مشکلتونو ! وگرنه فخار خوب توضیح دادن :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...