رفتن به مطلب

دامنه .ir

7khat

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من سایت دانلود فیلم دارم میخواستم بپرسم که کسی میدونه دامنه .ir برای سایت فیلم مشکلی نداره ؟ بهش گیر نمیدن ؟!چون شنیدم که میگن مشکل ساز میشه میخواستم ببینم این حرف درسته ؟

لینک به ارسال

در کل برای گرفتن دامنه ir باید مشخصات دقیق شناسنامه ای و کد ملی رو تون رو بدید و از این بابت در دسترسید ولی اینکه داشتن سایت دانلود فیلم گیری داره یا نه فکر کنم بیشتر به نوع فیلمهاتون مربو.طه

قانون چیز مشخصیه که شکوندنش جرمه

لینک به ارسال

یه توصیه دوستانه ...

سایت های دانلود فیلم زیاد هست ... و همینطور که اقا ایمان گفتن در دسترس هستید و براتون مشکل ساز میشه ... هم فیلم ایرانی که دانلود رایگانش خلافه قوانینه و هم فیلم های خارجی زبان که هم مشکل داره و هم کاملا غیر قانونی ...

.com بگیرید باز یکم بهتره :D

لینک به ارسال

توصیه میکنم برای سایت فیلم و آهنگ و فروشگاه پ ر و ک س ی به هیچ وجه از دامین آی آر استفاده نکنین به جاش دامین .in بگیرید ...

برای سایت فیلم که بهتون قول میدم سر 3 ماه میان در خونتون ...

لینک به ارسال

اگر میخوایید . آی آر ثبت کنید بگردید بعضی از جاها بدون گرفتن شناسنامه و اینا ثبت میکنن اونم به نوعی بدون مشخصات هست

توصیه میکنم برای سایت فیلم و آهنگ و فروشگاه پ ر و ک س ی به هیچ وجه از دامین آی آر استفاده نکنین به جاش دامین .in بگیرید ...

برای سایت فیلم که بهتون قول میدم سر 3 ماه میان در خونتون ...

در خونه بخاطر این سایتها نمیان عزیز من بعضی از سایتهای که زدم فیلتر شده اتفاقا دامنه . آی آر هم بود مشکلی نداشت ;)

اگر اینجوری که میگید هر روز کلی نیرور باید استخدام کنن که ر ب ر بیان در خونه ها :D

ویرایش شده توسط محسن شایان
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...