Alireza Xn

برای طراحی وب فتوشاپ بهتره یا کورل یا فایرورک ؟؟

4 رای

1. 1. کدام رو پیشنهاد میکنید ؟؟

• FireWork
      1
    • Photoshop
      3
    • Corel
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

بنده چند وقته که دارم رو این سه نرم افزار گرافیک تحقیق میکنم که ببینم کدام یک برای طراحی وب و خلق یک اثر و طراحی مناسب هستش

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم من خودم نظرم کورل هستش چون این نرم افزار در خلق یک اثر کیفیت خروجی بهتری نسبت به فتوشاپ داره در صورتی که فتوشاپ فقط برای ادیت یک عکش و به درد طراحی هیا پیکسلی میخوره ولی با کورل خیلی حرفه ایی تر میشه یک چیزی رو درش خلق کرد ..

همینطور فایرورک هم گزینه مناسبی هستش چون شرکت ادوبی این نرم افزار گرافیک رو مخصوص طراحان وب ساخته که بتونن یک طرح وب سایت رو به خوبی ایجاد کنند از قابلیت های این نرم افزار میشه به سرعت بالاتر نسبت به فتوشاپ و حجم بسیار پایین و امکانات و ابزار های بهتری نسبت به فتوشاپ دونست

شما کدام رو برای طراحی انتخاب میکنید ؟؟

ویرایش شده در توسط RapiD AM
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیشتر طراح ها از فتوشاپ برای طراحی ui استفاده می کنن ، البته اجباری به فتوشاپ نیست و میتونید از نرم افزارهای مشابه هم استفاده کنید ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا میتونید از نقاشی ویندوز هم استفاده کنید.. اصلا میتونید بدون فایل از قبل طراحی شده برید روی کار و اونجا شروع به فکر کردن کنید.. هر نرم افزاری رو که میشناسید و میتونید باهاش راحت کار کنید با همون کار کنید.. به قول دوست خوبم رضا شیخله(rezaonline) زیاد خودتو توی این مسائل درگیر نکن... این چیزا توی طراحی اصلا مهم نیست... چیزی که برای مشتری مهم هست خروجی کار هست نه ابزاری که تو باهاش کار میکنی..

وبه قول خودم: مهم نیست با چی کار میکنی مهم اینه چیکار میکنی...

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری