• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
davo0d

قرار دادن hover برای 1 لینک خاص

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی ...

من برای تبلیغات متنی سایتم از کد زیر استفاده می کنم

<div class="ads" style="background-color: #CCCCCC; text-align: center;"><div class="ads" ><a title="" href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank" style="color:black">
<strong>تبلیغات متنی</strong> </a></div>
<div class="ads" style="color:black" text-align: center;">
ماهیانه فقط 2000 تومان<br/></div>
<div class="ads" style="background-color: #837E7C; text-align: center;"> <a href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank"> <strong style="color:white">jokeha.com</strong></div>
</div>

میخوام وقتی موس میره روی لینک تبلیغات متنی ، رنگ لینک قرمز بشه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید :)

ویرایش شده در توسط davo0d

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب براساس اسم کلاس یا آی دی بهش رنگ بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا مرتضی

ولی من کلا متوجه نشدم :D

متاسفانه تو این زمینه ها خیلی مبتدی هستم :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک :

<a href="...." class="adslink">test</a>

استایل

a.adslink:hover{
color: #f00;
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا پارسا :)

ولی تاثیر نداشت

کد دوم و انتهای استایل گذاشتم و کد اول هم الان تو انتهای ابزارک ها هست ولی همینطور که می بینید تاثیری نکرده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست

color: #f00 !important;

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا پارسا ، واقعا لطف کردید ...

مشکل ( مثل همیشه ) حل شد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mk-73
      سلام خدمت دوستان عزیز؛من Boxهایی دارم که میخوام در صورت Hoverَشدن افکت هایی مانند لینک اوردم انجام بدم؛از پلاگین هایی استفاده کردند که نحوه استفاده از ان ها را نمیدانم؛ممنون میشم اگه کسی استفاده از این پلاگین ها را میداند بهم توضیح بده و یا اگربا روش های دیگر انجام میشود این کار را بهم بگه.
      با تشکر
    • توسط p47ri0t
      با سلام خدمت دوستان گرانقدر
      بنده میخواستم رنگ بعضی از لینک ها رو که تو اخرین ارسالی های وردپرس نمایش داده میشه تغییر رنگ بدم
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      خبر داغ:این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      همچین چیزی امکان پذیر هست؟
      ممنون میشم راهنمایی بکنید
    • توسط goldenflower
      سلام به همه دوستان
      سوالم اینه:
      مثلا ما سه تا div داریم به صورت زیر:

<div class="div-1">
      <div class="div-2">
      <div class="div-3">

در ابتدا هرسه دارای opacity:1 باشن یعنی حالت معمولی ، حالا من میخوام وقتی موس رفت روی یکی از این ها دوتا div دیگه opacity:0.8 داشته باشن. یعنی عنصری که موس روش رفت تغییری نکنه و دوتای دیگه opacityـــشون کم بشه.
      اگه ممکنه کد چنین چیزی رو در اختیارم قرار بدید و لطفا یکم توضیح هم بدید تا بتونم استفاده کنم.
      باتشکر