• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
davo0d

قرار دادن hover برای 1 لینک خاص

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی ...

من برای تبلیغات متنی سایتم از کد زیر استفاده می کنم

<div class="ads" style="background-color: #CCCCCC; text-align: center;"><div class="ads" ><a title="" href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank" style="color:black">
<strong>تبلیغات متنی</strong> </a></div>
<div class="ads" style="color:black" text-align: center;">
ماهیانه فقط 2000 تومان<br/></div>
<div class="ads" style="background-color: #837E7C; text-align: center;"> <a href="http://www.jokeha.com/?page_id=30" rel="nofollow" target="_blank"> <strong style="color:white">jokeha.com</strong></div>
</div>

میخوام وقتی موس میره روی لینک تبلیغات متنی ، رنگ لینک قرمز بشه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید :)

ویرایش شده در توسط davo0d
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب براساس اسم کلاس یا آی دی بهش رنگ بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا مرتضی

ولی من کلا متوجه نشدم :D

متاسفانه تو این زمینه ها خیلی مبتدی هستم :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک :

<a href="...." class="adslink">test</a>

استایل

a.adslink:hover{
color: #f00;
}

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا پارسا :)

ولی تاثیر نداشت

کد دوم و انتهای استایل گذاشتم و کد اول هم الان تو انتهای ابزارک ها هست ولی همینطور که می بینید تاثیری نکرده ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست

color: #f00 !important;

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آقا پارسا ، واقعا لطف کردید ...

مشکل ( مثل همیشه ) حل شد :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط koolfayfer
      سلام به همه
      بنده یه canvas دارم که توش بارش برف رو دارم برای مثال
      در کنار این یه سری دکمه دارم که میخوام وقتی دکمه ها هاور شد مقادیر مربوط به سرعت و تعداد بارش ها بیشتر بشه و آنهاور شد به حالت اولیه برگرده

دوستان راهی هست؟
    • توسط mk-73
      سلام خدمت دوستان عزیز؛من Boxهایی دارم که میخوام در صورت Hoverَشدن افکت هایی مانند لینک اوردم انجام بدم؛از پلاگین هایی استفاده کردند که نحوه استفاده از ان ها را نمیدانم؛ممنون میشم اگه کسی استفاده از این پلاگین ها را میداند بهم توضیح بده و یا اگربا روش های دیگر انجام میشود این کار را بهم بگه.
      با تشکر
    • توسط 4M!R
      با سلام خدمت دوستان گرانقدر
      بنده میخواستم رنگ بعضی از لینک ها رو که تو اخرین ارسالی های وردپرس نمایش داده میشه تغییر رنگ بدم
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      خبر داغ:این نوشته تست است
      این نوشته تست است
      همچین چیزی امکان پذیر هست؟
      ممنون میشم راهنمایی بکنید
    • توسط goldenflower
      سلام به همه دوستان
      سوالم اینه:
      مثلا ما سه تا div داریم به صورت زیر:

<div class="div-1">
      <div class="div-2">
      <div class="div-3">

در ابتدا هرسه دارای opacity:1 باشن یعنی حالت معمولی ، حالا من میخوام وقتی موس رفت روی یکی از این ها دوتا div دیگه opacity:0.8 داشته باشن. یعنی عنصری که موس روش رفت تغییری نکنه و دوتای دیگه opacityـــشون کم بشه.
      اگه ممکنه کد چنین چیزی رو در اختیارم قرار بدید و لطفا یکم توضیح هم بدید تا بتونم استفاده کنم.
      باتشکر