رفتن به مطلب

مشکل اساسی بعد از انتقال هسته وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سایت وردپرس من تو فولدر روت نبود تو یه فولدر دیگه به اسم wordpress بود. (صفحه اول سایت آدرسش www.example.com/wordpress بود) امروز تصمیم گرفتم بیارمش تو روت و کل محتویات فولدر wordpress رو move کردم تو public_html حالا وقتی میخوام برم تو مدیریت باز ریدارکت میشه به همون فولدر wordpress قبلی (example.com/wordpress/wp-admin?redirect...) و پنل مدیریت باز نمیشه.

چجوری میتونم این مشکلو حل کنم؟؟

خیلی تلاش کردم ساده بنویسم ببشخید خلاصه

لینک به ارسال

باید در تنظیمات عمومی وردپرس آدرس رو تغییر بدی

قبلا که ایطور بوده : www.example.com/wordpress

تغییرش بده به www.example.com/

برای این کار هم محتویاتی که move کردی رو کپی کن و پوشه وردپرس رو دوباره بساز تا ریدایرکت نشه

لینک به ارسال

شما دیگر به تنظیمات و پیشخوان وردپرس دسترسی ندارد.

وارد phpMyAdmin بشوید

بعد از انتخاب پایگاه داده ای که وردپرس را برروی آن نصب کردین، جدول wp_option را انتخاب و بدنبال siteurl بگردید و مقدارش را تغییر بدین.

لینک به ارسال

باید در تنظیمات عمومی وردپرس آدرس رو تغییر بدی

قبلا که ایطور بوده : www.example.com/wordpress

تغییرش بده به www.example.com/

برای این کار هم محتویاتی که move کردی رو کپی کن و پوشه وردپرس رو دوباره بساز تا ریدایرکت نشه

چون به کنترل پنل دسترسی ندارم این روش قابل اجرا نیست. ولی نکته خوبی بود چون بعد از استفاده از روشی که آقای Mostafa فرمودن کنترل پنل درست میشه و چون ممکنه کسی از پیوند یکتا استفاده کرده باشه میبینین بعد از عوض کردن مشخصات wp-option توی phpMyAdmin کنترل پنل و ایندکس سایت درست میشه ولی بقیه مطالبی که دارین باز نمیشه و ارور ۴۰۴ میده. بنابراین با این روش (یعنی عوض کردن url از طریق تنظیمات همگانی) خود به خود کل پیوندهای قبلی درست میشه.

مثال : آدرس سایت قبلا بوده

www.example.com/test

و متن شما لینکش این بوده :

www.example.com/test/mytitle

بعد از تغییر تنظیمات phpMyAdmin حالا دیگه کلمه test از آدرس سایت حذف میشه ولی هنوز متن شما ریدایرکت میشه به آدرس قبلی(/test/mytitle) که پیدا نمیشه اونجا.

شما دیگر به تنظیمات و پیشخوان وردپرس دسترسی ندارد.

وارد phpMyAdmin بشوید

بعد از انتخاب پایگاه داده ای که وردپرس را برروی آن نصب کردین، جدول wp_option را انتخاب و بدنبال siteurl بگردید و مقدارش را تغییر بدین.

مرسی. درست شد. واقعا ممنون.

ویرایش شده توسط payamf1
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...