رفتن به مطلب

سوال درباره سرویس پرداخت در محل

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من میخوام که برای فروشگاهم، سیستم فروش پستی غیردیجیتال (همون پرداخت در محل خودمون) رو راه بندازم.

خواستم ببینم از دوستان کسی تابحال این کارو کرده؟ میتونم مستقیم با شرکت پست قرارداد ببندم یا دنگ و فنگ زیاد داره و باید با همین شرکتهای واسطه قرارداد ببندم؟

در ضمن اگر با این شرکتهای واسطه قرارداد ببنم ارجاع دادن مشتری به سایت اونها اجباری هست یا نه؟ میشه مثلا توی سایت خودمون سفارشش رو بده و بعدا ما اطلاعات رو به شرکت بدیم و اونها محصول رو ارسال کنند؟

ویرایش شده توسط Parsa
بهتره حرفی در خارج از مبحث انجمن گفته نشود.
لینک به ارسال

خوبی شرکتهای واسط همین هست که بیمه و مامور دارن که به محل شما میاد

ارجاع به سایت واسط اجباری نیست

و همه وبسرویس دارن که باید برنامه‌نویسی کنید

لینک به ارسال

فکر میکنم به این صورته که شما باید با شرکت های واسط قرارداد ببندید . فروش از طریق سایت شما انجام میشه و مراحل ثبت خرید توسط اونها (برای شما یک درگاه و سبد خرید درست میکنن و لینک اختصاصی برای محصولاتتون بهتون میدن) حالا وقتی شما محصولی رو بفروش برسونین کالا میره در فهرست انتظار برای آماده سازی . بعد که شما بسته ها رو حاضر کردین اونو به آماده ارسال تغییر میدید . یک نفر از پست به محلی که مشخص کردید سر میزنه بسته ها رو دریافت میکنه و براتون ارسال میکنه . . .

لینک به ارسال

خوبی شرکتهای واسط همین هست که بیمه و مامور دارن که به محل شما میاد

ارجاع به سایت واسط اجباری نیست

و همه وبسرویس دارن که باید برنامه‌نویسی کنید

ای شیطون بلا ;) (خودت میدونی چرا گفتم :D )

فکر میکنم به این صورته که شما باید با شرکت های واسط قرارداد ببندید . فروش از طریق سایت شما انجام میشه و مراحل ثبت خرید توسط اونها (برای شما یک درگاه و سبد خرید درست میکنن و لینک اختصاصی برای محصولاتتون بهتون میدن) حالا وقتی شما محصولی رو بفروش برسونین کالا میره در فهرست انتظار برای آماده سازی . بعد که شما بسته ها رو حاضر کردین اونو به آماده ارسال تغییر میدید . یک نفر از پست به محلی که مشخص کردید سر میزنه بسته ها رو دریافت میکنه و براتون ارسال میکنه . . .

خب میدونی دوست ندارم که اصلا مشتری به سایت اونها ارجاع داده بشه. آخه فروشگاه ما خیلی کار تخصصی و علمی قراره انجام بده و این سایتهای اینها معمولا تبلیغات مسخره و بی کلاس زیاد داره و کلاس ما رو پایین میاره. دوست دارم تمام عملیات در سایت خودمون انجام بشه. اینطوری که پارسا میگه، گویا امکانش هست که توی سایت خودمون اینکارو بکنیم. حالا باید با چندتاشون تماس بگیرم ببینم چی میگن. ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...