رفتن به مطلب

نحوه چیدمان پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من توی گوگل که سرج میکردم دیدم چند تا سایت وقتی سرج میکنم پست های موجود در سایتشون به این شکل میاد

www.javanmobile.com/symbian

دانلود-برنامه-اکسپلورر-سیمبیان/www.neopost.ir

سایت دومی سایت خودم هست که وقتی کلمه دانلود برنامه سیمبیان رو سرج میکنم تو صفحه 5 میاد .اون سایت اولی وقتی کلمه دانلود برنامه سیمبیان رو سرج میکنم و واردش میشم هر چی برنامه سیمبیان داره میاد یه جورایی انگار یه صفحه اختصاص داده به برنامه های سیمبیانش.

من هم الان که برنامه هام با تگ های جدید ایندکس شدن ولی بازم همه رو قاطی میاره یعنی یه برنامه رو یه جا میاره یه برنامه رو جای دیگه در حالی که میخوام مثلا یه صفحه باشه که برنامه های سیمبیانم اونجا مشخص باشن و هر روز توی گوگل مکانش یه جای مشخص باشه در حالی که الان هر کدوم از پست های برنامه سیمبیان یه جا هست و یه صفحه مشخص ندارم واسه هر مطلب

چیکار کنم که وقتی مثلا برنامه سیمبیان سرج میشه ادرس سایتم مقل این سایت بیاد و وقتی واردش میشم همه بازی های مربوط به موضوع جستجو رو بیاره

www.javanmobile.com/symbian

لینک به ارسال

من اره دسته بندی استفاده میکنم اما قسمت ایندکس دسته ها رو غیر فعال کردم

ربطی به پیوند یکتا نداره؟نمیدونم چیکار کنم که پست های مربوط به هر قسمت در یک صفحه قرار بگیره یه مشکل اساسی شده الان.مدتی هست با راهنمایی های شما ورودی گوگل چندین برابر شده یعنی تقریبا 3 هفته قبل 10 ورودی گوگل روزانه داشتم الان 80 تا 90 تا که خیلی راضیم و ممنونم اما اینکه وقتی یه نفر مثلا دانلود مرورگر اندروید رو سرج میکنه و وقتی ورد سایتم میشه 500 تا بازی جلوش قرار میگیره که از بین اون ها باید اون پستی که میخواد رو پیدا کنه خیلی چیز بدی هست و کاربر رو فراری میده

لینک به ارسال

شما که ایندکس رو غیرفعال کردید

پس اتنظاری نیست از این موضوع که چنین قابلیتی ندارید

پیوند یکتا هم باید برروی نام نوشته باشه

تا حد امکان هم سعی کنید نام دسته و تگ رو مفهومتر و بدون حروف اضافه انتخاب کنید

لینک به ارسال

پیوند یکتا بر روی نام نوشته است.اخه شما خودتون گفتید که ایندکس دسته ها رو غیر فعال کنم.یعنی راهی نداره که هم دسته های نو ایندکس باشند هم وقتی یه موضوع سرج میشه فقط مطالب مربوط به اون موضوع نشون داده بشه؟

لینک به ارسال

من چنین حرفی نزدم !

اگر شما از دسته‌ها و برچسب‌ها درست استفاده کنید همین طور میشود

لینک به ارسال

من چنین حرفی نزدم !

اگر شما از دسته‌ها و برچسب‌ها درست استفاده کنید همین طور میشود

بله شما در اینجا گفتین

من هم الان یه سایت معرفی دارم که تقریبا 20 تا دسته داره

اگه دسته و برچسب ها رو ایندکس کنم برای سئو چه ضرری داره؟

شما گفتین برای اینکه موتور های جستجو برای مطالب بیشتر اهمیت قائل بشن برچسب ها و دسته ها و بایگانی ها رو nofallow بزنید تا ایندکس نشن

حالا چه کنیم ؟

چون این ها خیلی ارزشمند باید باشند مگه اینطور نیست؟

لینک به ارسال

فرهاد جان منم مشکل تو رو دارم.نمیدونم چطوری منظورم رو به دوستان بگم

مطالب موجود در دسته ها خیلی ارزشمنده برام یعنی کل سایتم فقط دسته ها هستند چیز دیگه ای ندارم که.مطالب رو توی دسته ها ایندکس میکردم و در صفحه اولم هیچی نمیزاشتم.اما شنیدم که این کار در دراز مدت برای سایت مضر هست که منم ایندکس دسته ها و برچسب ها و بایگانی رو غیر فعال کردم اما الان سایت هایی رو مشاهده کردم که ایندکس دسته هاشون فعال هست و رتبه بسیار خوبی دارند همچنین با توجه به استفاده کردن از دسته ها مطالب سایتشون خیلی منظم و شیک هست مثل سایت من نیست که وقتی وارد سایت میشند با هزار تا مطلب جور واجور و بی ربط به موضوع جستجو رو برو بشند.

لطفا به سوال پایینم یکی پاسخ بده خیلی وقته مشکل دارم با خودم در مورد نحوه دسته بندی

من یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه ایندکس دسته هال غیر فعال باشه و مطالب در صفحه اصلی ایندکس بشند و مطالب رو به صورت نو ایندکس در دسته ها بزارم کاربر وقتی در گوکل موضوعی رو سرج کنه مطلب موجود در دسته ها براش نمایش داده میشه یا فقط وقتی وارد سایت شد میتونی بره و مطالب موجود در دسته ها رو نگاه کنه؟یعنی مطلبی که در دسته ها مرتب شدند مثلا دسته بازی جاوا که مرتب شده در صورتی که در گوگل بازی جاوا رو سرج کنند با توجه به این که اون دسته نو ایندکس هست در نتایج گوگل میاد؟

لینک به ارسال

بله شما در اینجا گفتین

http://forum.wp-pars...n-one-seo-pack/

من هم الان یه سایت معرفی دارم که تقریبا 20 تا دسته داره

اگه دسته و برچسب ها رو ایندکس کنم برای سئو چه ضرری داره؟

شما گفتین برای اینکه موتور های جستجو برای مطالب بیشتر اهمیت قائل بشن برچسب ها و دسته ها و بایگانی ها رو nofallow بزنید تا ایندکس نشن

حالا چه کنیم ؟

چون این ها خیلی ارزشمند باید باشند مگه اینطور نیست؟

دقیقا این درسته

نتیجه ای که باید (در موتورهای جستجو) دیده بشه فقط باید مطالب اصلی (پیوند یکتای مطالب) باشه

ایندکس کردن صفحات آرشیو و دسته بندی و امثال هم در گوگل در یک مدت کوتاه به طور چشمگیری بازدید کننده را بالا می بره ولی بعد از مدتی می شکنه و افت شدید می شه

علت هم اینه

فرض کنیم عبارت

"بهترین فیلم های سینمایی جنایی کشور ایران"

جستجو می شه

و در صفحه آرشیو من ده مطلب وجود داره که در نام یکی "بهترین" نام دومی "فیلم ها" نام یک مطلب دیگه "سینمایی" ... و الی آخر وجود داره یعنی عین کلمات عبارت جستجو شده در تگ h2 صفحه من موجوده

مسلما صفحه در یکی از بهترین جاهای نتیجه می شینه ولی من عملا هیچ مطلبی رو سازگار با عبارت جستجو شده ندارم و تمام همسانی ها اتفاقی بوده

می دونیم که گوگل بازدیدکنندگان را رصد می کنه در نتیجه در دراز مدت به این نتیجه می رسه که صفحه ای که پیدا کرده اشتباهه و اونرو به رده های پایین تر می بره و با مکرر شدن این اتفاق اولین نتیجه ای که گرفته می شه متقلب بودن سایته یا حداقل اینه که مطالب سایت برای گوگل کم ارزش می شند و خیلی سعی نمی کنه روشون کار کنه

در صورتی که در صفحه اصلی مطلب اینگونه نیست و عنوان به متن کاملا مرتبطه و به هر حال درصد قابل توجهی از جستجو کنندگان را به نتیجه می رسونه و این باعث افزایش اهمیت سایت پیش گوگل می شه

لینک به ارسال

البته اون برگه معرفی افزونه بود

و توضیحات هم نقل قول شده است

این درسته که شما باید تا حد امکان از ایجاد صفحات با محتوای یکسان خودداری کنید (نوشته ایمان)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...