رفتن به مطلب

کارگاه آموزشی طراحی رسپانسیو - بوت استرپ ۳

mehral

پست های پیشنهاد شده

bs.png

بنا به درخواست دوستان مبنی بر آموزش طراحی رسپانسیو ( واکنش گر ) تصمیمی مبنی بر برگزاری کارگاه آموزشی گرفته شد تا به این موضوع به طور کامل پرداخته شود و با حمایت وردپرس پارسی و دوستان دیگر این تصمیم به واقعیت تبدیل شد و قرار شد در روز ۸ آذر ۱۳۹۲ کارگاه آموزشی بوت استرپ ۳ برگزار شود

توضیح مختصر در رابطه با مفاهیم کارگاه :

بوت استرپ یک فریم ورک فرانت اِند به منظور طراحی قدرتمند , حرفه ای و در عین حال ساده می باشد به کمک این فریم ورک شما به راحتی می توانید وب اّپی حرفه ای و واکنش گرا ( رسپانسیو ) طراحی کنید. در این کارگاه ما قصد داریم تمام بخش ها واجزا و همچنین پلاگین ها قدرتمند این فریم ورک رو معرفی و بررسی کنیم و در پایان آموخته ها و بررسی ها را در قالب عملی به کار گیریم ( طراحی یک سایت شخصی - یک فروشگاه اینترنتی - وپ اپ Todo ) .

سر فصل های کارگاه :

• معرفی و کاربرد طراحی رسپانسیو
  • معرفی بوت استرپ به عنوان یکی از بهترین فریم ورکهای طراحی رسپانسیو
  • * نصب و پیکربندی sublime text 2
  • نصب و پیکربندی برنامه برای کار با بوت استرپ
  • بررسی ساختار سیستم گرید در بوت استرپ
  • CSS - کلاس ها
  • اجزای بوت استرپ
  • جاواسکریپت در بوت استرپ
  • پلاگین ها بوت استرپ

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت کارگاه مراجعه کنید .

http://bootweek.ir/

post-1230-0-07208100-1384697671_thumb.pn

لینک به ارسال

توجه علاقه مندان به شرکت در کارگاه آموزشی بوت استرپ ۳ را به این نکته جلب می نماییم , گروه وردپرس پارسی و چند موسسه دیگر حمایت مالی خود را از برگزاری این کارگاه اعلام نموده اند. لذا شایان ذکر است که هزینه شرکت در کارگاه با تخفیف ویژه برای کاربران وردپرس پارسی ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

لینک به ارسال

جای بسی تقدیر و تشکر داره..

اما به فکر شهرستانی ها هم باشید و بعد از دوره حداقل فیلم های آموزشی رو برای دانلود [با پرداخت هزینه] بذارید.. باز هم ممنون

لینک به ارسال

با سلام.

شخصا از این جور کلاس های آموزشی استقبال میکنم هر چند که توانایی شرکت درشون رو به دلیل موقعیت مکانی ندارم...

از نظر هزینه کلاس هم بسیار مناسب است

لینک به ارسال

واقعا عالیه من که شرکت میکنم و از وردپرس پارسی هم صمیمانه تشکر میکنم ..

فقط یک سوال دارم اعضای این انجمن دارای تخفیف هستند یا اعضای سایت اصلی وردپرس فارسی؟

لینک به ارسال

فقط یک سوال دارم اعضای این انجمن دارای تخفیف هستند یا اعضای سایت اصلی وردپرس فارسی؟

عزیز، وقتی توی اینجا بیانیه زده شده، و وقتی اینجا اسپانسر مالی هست، چرا باید اعضای وردپرس فارسی تخفیف رو بگیرند؟ ;)

لینک به ارسال

من چقدر دیر فهمیدم

فقط چند رو نبودما

ثبت نام تکمیل شد؟

ثبت نام آنلاین به اتمام رسیده - ولی شما میتونید اطلاعات زیر رو به ایمیل کارگاه ارسال کنید تا نسبت به صدور کارت و هماهنگی های اولیه ( پذیرایی ) اقدام لازم صورت پذیرد و جهت شرکت در کارگاه در صبح روز جمعه 8 آذر در محل تشکیل کارگاه ، حضورا ثبت نام نمایید.

مشخصات :

نام و نام خانوادگی

ایمیل آدرس

شماره همراه

ایمیل کارگاه :

workshop@bootweek.ir

لینک به ارسال

اگر میشد واسه ساعت 10 میذاشتید عالی میشد اینطوری واسه ما شهرستانی ها سخت شد!

باید 4 ساعت توی راه آهن باشیم تا ساعت 8 بشه ...

لینک به ارسال

برنامه زمانی اولیه ما ساعت 11 تا 17 بود که متاسفانه زمان خود موسسه 8 تا 13 بود برای همین ساعت توافقی 8.30 تا 13.30 شد.

لینک به ارسال

فرصت پیش نیومد تا خبری از برگزاری کارگاه منتشر کنیم ... اما الان فرصتش هست ...

با صحبتهایی که شد بزودی ویدیوی های بوت استرپ برای دوستان شهرستانی آماده میشه

بوت استرپ فارسی شده را در آدرس زیر می تونید دانلود کنید علاوه بر فارسی شدن فایلهای سی اس اس , جاوا اسکریپت فایل های less هم فارسی شده ...

مشکلی داشتین اینجا حنما مطرح کنید.

https://github.com/mehral/bootstrap-rtl

لینک به ارسال

شما که گفتین اجازه گرفتن ویدئو رو بهتون ندادن !

اجازه رو که ندادن .... ولی خوب با همکاری دوستان قرار توی یه استودیو جداگانه آموزش تصویری بگیریم ....

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...