رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب درست کردم در این قالب از سه نوع جاوااسکریپت استفاده کردم

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.cycle.all.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/mediaelement-and-player.min.js"></script>
<?php $gallery=get_option('oTheme_gallery'); ?><?php if ( is_single() ) { ?>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.colorbox.js"></script>
<script>$(document).ready(function(){$(".gallery a").colorbox({rel:'group1'});});</script><?php } ?>
<?php wp_head(); ?>

حالا هر افزونه‌ای که در اون از جی‌کوئری استفاده شده٬ رو نصب می‌کنم به مشکل می‌خورم

یعنی اون افزونه کار نمی‌کنه

مثل افزونه ری‌کپچا یا ایجکس لاگین و...

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

به احتمال 95 درصد مشکل شما از تداخل جی کوئری هست ، آموزش زیر رو انجام بدین ببینین مشکل حل میشه یا نه ...

حل مشکل جی کوئری در وردپرس

لینک به ارسال

ممنون من اون کد رو اضافه کردم

و بعضی از جاوااسکریپ‌های افزونه (ری‌کپچا) حذف شدن

اما مشکل همچنان باقیست

لینک به ارسال

مربوط به نسخه جی کوئری استفاده شده در سایت شما و همچنین کدهای جاوااسکریپت سایت شما هست

باید با حذف و بررسی بخشهای مختلف، این تداخل رو پیدا کنید

البته ابزارهای فایرفاکس هم میتونن به شما کمک کنن

لینک به ارسال

افزونه فایرباگ مرورگر فایرفاکس رو نصب کنید

کلید F12

بخش کنسول ببینید چه خطایی نمایش داده میشه

لینک به ارسال

مربوط به نسخه جی کوئری استفاده شده در سایت شما و همچنین کدهای جاوااسکریپت سایت شما هست

باید با حذف و بررسی بخشهای مختلف، این تداخل رو پیدا کنید

البته ابزارهای فایرفاکس هم میتونن به شما کمک کنن

افزونه فایرباگ مرورگر فایرفاکس رو نصب کنید

کلید F12

بخش کنسول ببینید چه خطایی نمایش داده میشه

آخرین نسخه مورد استفاده است

مشکلی نیست

خودتون ببینید

http://sarollah.com/topics/630

تا وقتی که کپچا رو رفرش نکرده باشید خطایی نیست ولی وقتی می‌خواهید تصویر کپچا رو عوض کنید صفحه بالا میره و ارور نمایش داده میشه

لینک به ارسال

در مورد کپچا وقتی گزینه‌ی

Enable PHP sessions

فعال میشه مشکل رفرش تصویر کپچا حل میشه ؟؟؟

مشکل از کجاست

وقتی این گزینه فعال نیست

<a href="#" rel="nofollow" title="فراخوانی تصویر"
onclick="si_captcha_refresh('si_image_com','com','/wp-content/plugins/si-captcha-for-wordpress/captcha','http://sarollah.com/wp-content/plugins/si-captcha-for-wordpress/captcha/securimage_show.php?si_form_id=com&prefix='); return false;">

وقتی فعال هست

<a href="#" rel="nofollow" title="فراخوانی تصویر"
onclick=
"document.getElementById('si_image_com').src = 'http://sarollah.com/wp-content/plugins/si-captcha-for-wordpress/captcha/securimage_show.php?si_form_id=com&sid=' + Math.random(); return false;">

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...