رفتن به مطلب

مکان دقیق description و keywords

7khat

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

من امروز اسم سایتم رو تو گوگل سرچ کردم دیدم زیر هر تایتل قسمت description رو نوشته بعنی به این شکل

19356496035959013567.jpg

میخواستم بدونم این description رو کجا دقیقا بزام که درست باشه چون فک نکنم اینطوری درست باشه من این کد متا توضیحات رو اینجا قرار دادم :

در header.php در این قسمت

<body>
<h1 style="display:none;"><class="site-title"><a href="http://hotdl1.in" title="دانلود فیلم با لینک مستقیم" rel="home">
دانلود فیلم با لینک مستقیم</a></h1>
<meta name="description" content="مرجع دانلود جدیدترین فیلم ها و سریال های جدید با لینک مستقیم دانلود در هات دی ال دانلود فیلم ,دانلود سریال ,دانلود فیلم جدید,دانلود رایگان فیلم">
<meta name="keywords" content="دانلود فیلم ,دانلود فیلم جدید ,دانلود سریال ,دانلود رایگان فیلم ,دانلود سریال جدید,دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم,سریال جدید,فیلم جدید,فیلم رایگان جدید">
<header>
<div class="main">
<section class="head-top">
<nav class="menu1">

لینک به ارسال

در تگ head قرار بدید و اگه می خواهید خیلی دقیق گوگل ایندکس کنه تایتل را h3 و متن مطالب را h4 قرار بدید

لینک به ارسال

جای درست متاها بعد از <head> و قبل از <title> است

ممنون داداش یعنی به این شکل ؟

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<meta name="description" content="مرجع دانلود جدیدترین فیلم ها و سریال های جدید با لینک مستقیم دانلود در هات دی ال دانلود فیلم ,دانلود سریال ,دانلود فیلم جدید,دانلود رایگان فیلم">
<meta name="keywords" content="دانلود فیلم ,دانلود فیلم جدید ,دانلود سریال ,دانلود رایگان فیلم ,دانلود سریال جدید,دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم,سریال جدید,فیلم جدید,فیلم رایگان جدید">
<title><?php bloginfo(‘name’); ?></title>

این کارم کردم دوباره در گوگل سرچ کردم همونطوری مثل شکل بالا بود!!

ویرایش شده توسط 7khat
لینک به ارسال

دوست عزیز شما اومدید و به صورت مستقیم متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی را در هدر قرار دادید پس به طور معمول برای تمام صفحات سایت شما همین توضیحات و کلمات کلیدی درج می شوند. برای اینکه این مشکل حل بشه باید از توابع وردپرس برای دریافت محتویات متا تگ ها استفاده کنید.

لینک به ارسال

کدهای زیر رو با کدهای توضیحات و برچسب های سایت تون جایگزین کنین .

<meta name="description" content="<?php bloginfo('description'); ?>" />
<meta name="keywords" content="<?php bloginfo('keywords'); ?>" />

در ضمن بعد از اعمال تغییرات چند روزی طول میکشه تا بتونید تغییرات رو دوباره در گوگل ببینید چون مطالب باید دوباره ایندکس بشن .

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

در ضمن بعد از اعمال تغییرات چند روزی طول میکشه تا بتونید تغییرات رو دوباره در گوگل ببینید چون مطالب باید دوباره ایندکس بشن .

این کدی که شما دادین رو جای همون کد خودم پایین head بزارم ؟ممنون میشم مکان دقیقشو بهم بگین

لینک به ارسال

خوب الان با این کار متنهای مربوط به پست توی گوگل زیر هر پست میاد ؟

لینک به ارسال
این کدی که شما دادین رو جای همون کد خودم پایین head بزارم ؟ممنون میشم مکان دقیقشو بهم بگین

با کدهایی که تو قالبتون هست عوض کنید توی header.php باید باشه و بالای تگ بسته head .

خوب الان با این کار متنهای مربوط به پست توی گوگل زیر هر پست میاد ؟

توضیحاتی که برای هر مطلب نوشتین میاد همون description منظورمه . اگر از ایندکس شدن برچسب ها هم جلوگیری نکرده باشین برچسب ها هم ایندکس میشن و تو نتایج میان.

لینک به ارسال

با کدهایی که تو قالبتون هست عوض کنید توی header.php باید باشه و بالای تگ بسته head .

توضیحاتی که برای هر مطلب نوشتین میاد همون description منظورمه . اگر از ایندکس شدن برچسب ها هم جلوگیری نکرده باشین برچسب ها هم ایندکس میشن و تو نتایج میان.

بعنی بزارم جای اینا ؟

<head>

به این شکل بشه ؟

<head>

اینطوری درسته بزارم ؟

لینک به ارسال

دیگه چیزی داخلش ننویسم مثل دانلود فیلم و ...؟ فقط کد ها رو قرار بدم؟!

بهتر هست تست کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...