رفتن به مطلب

ارتباط برچسب با عنوان پست

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

در گوگل سرج میکردم که در یک سایت با یک موضوع عجیب رو به رو شدم شایدم از نظر من عجیب باشه

اکثرا شنیده بودم که دوستان میگند که برچسب هایی که برای پست ها انتخاب میکنیم شامل عنوان پست هم باشه بهتره اما در یک سایت دیدم متن زیر رو نوشته.حالا من که همه پست هام واسه برچسبشون از عنوان پست ها هم استفاده کردن یعنی اکثر بست هام وقتی برچسب میزارم عنوان پست رو هم توی برچسب ها میزارم.یعنی کارم اشتباهه؟

در قرار دادن برچسب نهایت دقت رو انجام دهید به هیچ وجه تایتل یا عنوان پست رو در برچسب ها قرار ندهید چون این کار از نظر گوگل مطلب تکراری محسوب میشه و گوگل Duplicate title tags رو برای این اشتباه در گوگل وبمستر لحاظ کرده است.

لینک به ارسال

اگه دقت بکنید گفته : به هیچ وجه تایتل یا عنوان پست رو در برچسب ها قرار ندهید

یعنی عین تایتل رو تو برچسب ها نزارید.

مثلا اگه خبر ورزشی میزنید که فلان تیم فلان تیم رو برد و توی خبر یک گزارش کامل دارید میتونید برچسب هایی با عناوین مثلا گل های فلان تیم به فلان تیم رو بزارید و این به گرفتن ورودی کمک میکنه.

لینک به ارسال

ممنون

من یه مثال میزنم ببینین کارم اشتباه هست یا نه

عنوان یکی از پست هام اینه

دانلود بازی جاوا رالی درایور

برچسب های استفاده شده هم اینه

دانلود,بازی,جاوا,دانلود بازی جاوا,بازی جاوا,دانلود بازی کم حجم جاوا,بازی رالی جاوا

الان این روش درسته؟

لینک به ارسال
ممنون

من یه مثال میزنم ببینین کارم اشتباه هست یا نه

عنوان یکی از پست هام اینه

دانلود بازی جاوا رالی درایور

برچسب های استفاده شده هم اینه

دانلود,بازی,جاوا,دانلود بازی جاوا,بازی جاوا,دانلود بازی کم حجم جاوا,بازی رالی جاوا

الان این روش درسته؟

برچسب هاتون مشکلی ندارن .

لینک به ارسال

برچسب هاتون ضرری نداره ولی برچسبهای

دانلود,بازی,جاوا,دانلود بازی جاوا,بازی جاوا

براتون کاری انجام نمی دند چون چیزی رو مطرح می کنند که قبلا تایتلتون خیلی بهتر و کاملتر بیان کرده و موتور جستجو هم اگر نتیجه دلخواهش رو در تایثتل بیابه که دیگه سراغ برچسب نمی ره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...