رفتن به مطلب

مدیریت دیدگاه ها و کاهش لود سرور

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم ببنم آیا راهی هست که من دیدگاه های سایتم رو مدیریت کنم که لود کمتری یه سرور بیاره خودم چندتا راه به ذهنم رسیده اما نحوه ی اجراشو نمیدونم واصلا میدونم که بدردبخوره یا نه . الان سایتم بیشا از 15000 تا دیدگاه داره .دیدگاه ها صفحه بندی هستن و رو 20 تا هستن .

1. آیا میشه تابعی نوشت که دیدگاه ها با صفحه لود نشن و بنا به درخواست کاربر لود بشن .

2. متاسفانه به دلیل فیلت... نمیشه از پلاگین های سرور های خارحی برای دیدگاه ها استفاده کنم تازه اگر سروری هم مونده باشه دوتا مشکل داره یکی چطور دیدگاها رو به اون انتقال بدم ودیگری اگر روزی مسدود شد چطور دیدگاه هارو برگردونم

یا اصلا چه پیشنهادی دارید ؟

با تشکر

لینک به ارسال

این افزونه رو تست کنید

http://www.tipsandtr...ugin-fixed-6096

این افزونه رو قبلا دیدم و تست کردم . منتاها دوتا مشکل داره یکی توی ارسال دیدگاه ها و دیگری ست نشدنش با قالب خیلی وقته هم که بروز نشده که مشکل رو حل کنن . خودشونم که راهنمایی نکردن چطور ستش کنیم :

Please note that if your theme substantially deviates from standard WordPress comment section HTML layout then this plugin won’t work with your theme.

اگر کار میکرد مشکل حل بود . راه حل دیگه ای به نظرتون نمی رسه .

لینک به ارسال

آدرسی که دادم آدرس افزونه اصلاح شده هست

http://www.tipsandtr...ading-fixed.zip

lوقتی دیدم اصلاح شده هست تستش کردم . اما با قالب همخوانی نداشت و اصلا دیدگاه ها رو دیگه کلا نشون نداد .

کداشو نگاه کردم کلا 3 تا فایل هستن چطور میتونم کدا رو بر اساس قالبم همانگ کنم میشه یه نگاه به سورسشون بندازید .

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...