• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
NESTED

آموزشی
10 پلاگین کاربردی جهت هر بار نصب وردپرس

42 پست در این موضوع قرار دارد

قبلا معرفی شده:

WP Super Cache

W3 Total Cache

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه چي گفتيد اما خبري از آنتي ويروس نبود

خوب از اسمش پيئاست ديگه چرا توضيح بدم اين يك افزونه است كه با فعال كردن و اسكن به راحتي فايل هاي وردپرس شما را اسكن ميكند و در صورت مشكل به شما اخطار ميدهد

به همين راحتي

antivirus.zip

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اين افزونه(All in One SEO Pack) چجوري نصب ميشه من نتونستم از قسمت نصب افزونه نصبش كنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه مشكلي داريد براي نصبش ؟؟

اگه از قسمت نصب افزونه در پيشخوان وردپرس نتونستيد نصبش كنيد ميتونيد افزونه رو به صورت مستقيم از طريق هاست در مسير wp-content/plugins آپلود كنيد و سپس از قسمت افزونه‌ها در وردپرس فعالش كنيد ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون كارم كردم پيغام (این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature) ميده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا مشکل از سرور شماست.

به مدیر سرور این خطا رو گزارش کنید.

امکان داره فضای کافی نداشته باشید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم این افزونه رامعرفی کردید یانه ولی خودش یه افزونه کامل هست

Jetpack

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام به همه دوستان ... من هم به نوبه خودم چون خیلی توی افزونه ها می گردم تا یکی رو نصب کنم، اونایی که معرفی نشده ولی خیلی پر کاربرده رو معرفی می کنم :

jQuery lazy load plugin این افزونه باعث میشه فقط تصاویری که روی صفحه هستند بارگزاری بشن

WordPress Related Posts این افزونه رو حتما همه دارید: پستهای مرتبط رو نشون میده

Wordpress Thread Comment افزونه خیلی کاربردی : پاسخهای تو در تو در کامنتهای سایت و مهمتر از اون : ارسال پاسخ به ایمیل کاربران از صفحه مدیریت با قابلیت استایل دهی به ایمیل

Lightbox Plus هر کس توی سایتش تصویر داره این افزونه یا مشابه اون رو حتما استفاده می کنه، تصاویر رو در یک صفحه پاپ آپ نشون میده

اون سه افزونه بالا خیلی متداول هستند منتها اون چهارمی رو من استفاده کردم و ممکنه توی سایتهای مختلف چیزای مختلف ببینید. اینها افزونه هایی هستند که من هر سری باید استفاده کنم.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه Add Linked Images To Gallery

انتقال و جایگزینی خودکار تصویر کپی شده در نوشته هایتان

............

افزونه Exec-PHP

فعال سازی پی اچ پی در ابزارک

............

افزونه Wordpress Popular Posts

نمایش پربازدیدترین مطلب روزانه ، هفتگی و ماهانه

............

افزونه WP-FileManager

دسترسی از طریق وردپرس به سرور هاست

............

افزونه WP-Print

نمایش گزینه پرینت صفحه در صفحات سایت

............

افزونه WP Hide Post

مخفی کردن مطالب از صفحه اصلی و دیگر صفحات

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون كارم كردم پيغام (این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature) ميده

اگر اشتباه نکنم یکی از دلایل این ارور پر بودن فضای هاستتون می تونه باشه ببینید فضای کافی روی هاستتون دارید ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده هم اول از همه افزونه WP Easy Uploader رو نصب مبکنم .

با اینکار به راحتی میشه افزونه ها و یا پوسته ها رو روی هاست آپلود کرد و نیازی به ورود به هاست نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند می باشد .

در اینجا من می خوام 10 پلاگین کاربردی و لازم جهت هر بار نصب وردپرس رو به شما معرفی که این پلاگینهای کابردی جز پلاگینهای favorite من برای هر بار نصب به حساب میان :

1. Akismet :یک پلاگین فوق العاده برای جلوگیری از کامنت‌های اسپم می‌باشد. من از وقتی کهاز این پلاگین استفاده می‌کنم کاملا از شر کامنت‌های اسپم خلاص شده‌ام. بعداز نصب این پلاگین باید در وردپرس. کام ثبت نام کنید و API key خودتان را به اکیسمت بدهید تا فعال شود.
  2. Maintenance Mode :این افزونه برای مواقعی ضروری است که میخواهید قالب سایتتان را ویرایش کنید یا … با فعال کردن این افزونه میتوانید با نقش مدیر به ویرایش قالب خود بپردازید.
  3. WP-PageNavi :این افزونه حالت صفحه‌بندی پیشرفته را به سایت وردپرسی شما می‌افزاید.
  4. All in One SEO Pack :افزونه ای جهت بهینه کردن وبسایت وردپرسی شما برای موتورهای جستجو به صورت خودکار
  5. WP Super Cache :این افزونه مقدار کش سایت شما را تنظیم نموده و فایل های کش و کوکی را به صورت Gzip درمیآورد که باعث لود سریع تر در دفعات بعدی میشود
  6. Google XML Sitemaps :این افزونه، با ایجاد یک نقشه سایت ویژه باعث می‌شود موتورهای جستجو آسانتر صفحات وب سایت شما را فهرست کنند.
  7. Contact Form 7 :افزونه‌ای ساده و در عین حال انعطاف پذیر برای ساختن فرم‌های تماس برای ارتباط کاربران با شما
  8. Broken Link Checker :بررسی لینک های شکسته و خراب
  9. WP-DB-Backup :همونطور که از اسمش بر میاد برای پشتیبان گیری مستمر بدون دخالت شما از پایگاه داده ی شما است و به این صورت باعث افزایش امنیت اطلاعات و نوشته های شما در وردپرس می شه .
  10. SexyBookmarks : این افزونه جالب به شما این امکان رو می ده که در پست ها و برگه های سایت وردپرسی خودتون یک نوار اشتراک گذاری داشته باشید. البته این افزونه بسیار قدرتمند هست و حدود ۱۰۰ سایت رو در لیست خودش داره تا کاربر بتونه با استفاده از اونها پست هاش رو به اشتراک بذاره!

اینها 10 پلاگین کاربردی هستن که من بعد از هر بار نصب وردپرس ازشون استفاده میکنم و توضیحات تکمیلی رو میتونید در صفخه اختصاصیشون مشاهده کنید

حتما میگین پلاگینهای دیگه ایی هم هستن که کاربردیتر هستن ولی اینها امتحان خودشون رو به خوبی پس دادن %100

سلام

ممنون

افزونه ای برای تبلیغات و مدیریت آن تو لیست نبود که فکر می کنم خیلی لازمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم از این افزونه ها استفاده میکنم (لینکشون رو حوصله ندارم بذارم از خود وردپرس سرچ کنید نشونشون میده :D )

Captcha - برای جلوگیری از کرکر های پیشرفته و اسپمر های کامنتاتون (ریاضیتون هم قوی میکنه :D )

Disable User - در صورتی که سایت شما نویسنده های زیادی داشته باشه میتونید استفاده کنید برای غیرفعّال کردنشون)

Plugin Organizer - میتونید افزونه های خودتون رو مرتّب + پوشه بندی کنید

Private Messages For WordPress - پیام های خصوصی برای نویسندگان (سایت هایی که عضوشدن کاربر در آن ها آزاد هست میتونن از این افزونه به عنوان News Letter هم استفاده کنند )

Visual Form Builder - برای ساختن فرم ها (افزونه ی بسیار آسونی هست و میتونید برای ارتباط با ما هم ازش استفاده کنید)

WP-Polls (برای نظرسنجی)

WP-PostViews (برای دیدن تعداد بازدید ها)

آماره وردپرس یا WP Statistics? (یه آمار سنج واقعاً حرفه ای برای سایت)

WP User Avatar (عوض کردن آواتار های کاربران و همینطور آواتار دیفالت وردپرس)

One Click Close Comments (برای بستن دیدگاه های پست با یک کلیک

بقیّه افزونه ها هم که دوستان معرفی کردند.

با تشکّر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با اجازه منم دوتا افزونه معرفی کنم برای کشینگ.

اولی که خوب همه میدونید چیه:

1_w3 total cache (آموزش رو هم می تونید سرچ کنید براتون میاد. مثلا سایت سزار آموزش کار با این افزونه رو داده)

2_ که مکمل افزونه قبلیه افزونه autoptimize

این دو تا افزونه واقعا جادو میکنن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه Maintenance Mode خیلی افزونه خوبی برای ویرایش قالب سایته .

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp statictics یک افزونه آمار گیر محبوب هستش که ورودی های سایت از موتور های جستجو رو هم چک می کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط Ahmad64
      سلام وقت بخیر
      ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
      منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
      راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط hamedskort
      با سلام خدمت اساتید محترم
      بنده فروشگاه اینترنتی مرکز فرش ایرانیان را ایجاد کردم و محصولاتم را به دلیل تغییر قیمت در سایز های مختلف برایش ویژگی تعریف کرده و به صورت محصول متغییر ثبت کردم
      زمانی که وارد شاخه خرید فرش 1000 شانه یا خرید فرش 1200 شانه میشویم و میخاهیم محصولات را بر اساس فیلتر قیمت و سایز محصولات مورد نظر را فیلتر کنیم باز هم همه محصولات نمایش داده میشود
      (*مثلا فرش 12 متری فیلتر میکنم و در  این سایز دو قیمت 1.780.000 و 1.890.000 در متغیر ها برای فرش 12 متری موجود است و زمانیکه بازه قیمت را بین 500.000 تا 1.800.000 تومان قرار میدم ,باز هم هنگام نمایش تمام متغیر ها نمایش داده میشود و فیلتر به درستی انجام نمیشود.)
      وارد سایت بشین و فیلتر بر اساس سایز و قیمت انجام بدین خودتون متوجه منظورم میشین 
      https://markazefarsh.com/shop این ادرس فروشگاه اینترنتی مرکز فرش ایرانیان هست که محصولات رو نمایش میده و فیلتر سمت راست سایت انجام میشود
      ممنون میشم کمکم کنید.

• توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      چند روزی است که استایل وردپرس به شکل زیر تغییر کرده ف فاویکن پیشخوان تغییر کرده اما در نمایش سایت درست است. لطفا راهنمائی بفرمائید ببینیم چه اتفاقی افتاده است. امکان داره به دلیل قالب باشه ؟
      باتشکر

• توسط Vahid.T
      با سلام و وقت بخیر
      قالبی که از ووکامرس پشتیبانی نمیکنه امکان داره ووکامرس رو روش نصب کنیم ؟
      مثلا الان از قالب news portal میخوام استفاده کنم اما متاسفانه ننوشته که از ووکامرس پشتیبانی میکنه  ... اگر بعد از نصب قالب به صورت دستی ووکامرس رو نصب کنم جواب میده ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید کار خاصی انجام بدم ؟ اصلا امکانش هست یا نه ؟
      قالب وردپرسی که از ووکامرس هم پشتیبانی کنه مشابه سایت زیر چی پیشنهاد می کنید ؟
      http://fajo.ir/index.php
      باتشکر