رفتن به مطلب

10 پلاگین کاربردی جهت هر بار نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

همه چي گفتيد اما خبري از آنتي ويروس نبود

خوب از اسمش پيئاست ديگه چرا توضيح بدم اين يك افزونه است كه با فعال كردن و اسكن به راحتي فايل هاي وردپرس شما را اسكن ميكند و در صورت مشكل به شما اخطار ميدهد

به همين راحتي

antivirus.zip

• امتیاز 4
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

چه مشكلي داريد براي نصبش ؟؟

اگه از قسمت نصب افزونه در پيشخوان وردپرس نتونستيد نصبش كنيد ميتونيد افزونه رو به صورت مستقيم از طريق هاست در مسير wp-content/plugins آپلود كنيد و سپس از قسمت افزونه‌ها در وردپرس فعالش كنيد ..

• امتیاز 2
لینک به ارسال

احتمالا مشکل از سرور شماست.

به مدیر سرور این خطا رو گزارش کنید.

امکان داره فضای کافی نداشته باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

با سلام به همه دوستان ... من هم به نوبه خودم چون خیلی توی افزونه ها می گردم تا یکی رو نصب کنم، اونایی که معرفی نشده ولی خیلی پر کاربرده رو معرفی می کنم :

jQuery lazy load plugin این افزونه باعث میشه فقط تصاویری که روی صفحه هستند بارگزاری بشن

WordPress Related Posts این افزونه رو حتما همه دارید: پستهای مرتبط رو نشون میده

Wordpress Thread Comment افزونه خیلی کاربردی : پاسخهای تو در تو در کامنتهای سایت و مهمتر از اون : ارسال پاسخ به ایمیل کاربران از صفحه مدیریت با قابلیت استایل دهی به ایمیل

Lightbox Plus هر کس توی سایتش تصویر داره این افزونه یا مشابه اون رو حتما استفاده می کنه، تصاویر رو در یک صفحه پاپ آپ نشون میده

اون سه افزونه بالا خیلی متداول هستند منتها اون چهارمی رو من استفاده کردم و ممکنه توی سایتهای مختلف چیزای مختلف ببینید. اینها افزونه هایی هستند که من هر سری باید استفاده کنم.

• امتیاز 8
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

افزونه Add Linked Images To Gallery

انتقال و جایگزینی خودکار تصویر کپی شده در نوشته هایتان

............

افزونه Exec-PHP

فعال سازی پی اچ پی در ابزارک

............

افزونه Wordpress Popular Posts

نمایش پربازدیدترین مطلب روزانه ، هفتگی و ماهانه

............

افزونه WP-FileManager

دسترسی از طریق وردپرس به سرور هاست

............

افزونه WP-Print

نمایش گزینه پرینت صفحه در صفحات سایت

............

افزونه WP Hide Post

مخفی کردن مطالب از صفحه اصلی و دیگر صفحات

• امتیاز 7
لینک به ارسال

اون كارم كردم پيغام (این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature) ميده

اگر اشتباه نکنم یکی از دلایل این ارور پر بودن فضای هاستتون می تونه باشه ببینید فضای کافی روی هاستتون دارید ؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

سلام منم از این افزونه ها استفاده میکنم (لینکشون رو حوصله ندارم بذارم از خود وردپرس سرچ کنید نشونشون میده :D )

Captcha - برای جلوگیری از کرکر های پیشرفته و اسپمر های کامنتاتون (ریاضیتون هم قوی میکنه :D )

Disable User - در صورتی که سایت شما نویسنده های زیادی داشته باشه میتونید استفاده کنید برای غیرفعّال کردنشون)

Plugin Organizer - میتونید افزونه های خودتون رو مرتّب + پوشه بندی کنید

Private Messages For WordPress - پیام های خصوصی برای نویسندگان (سایت هایی که عضوشدن کاربر در آن ها آزاد هست میتونن از این افزونه به عنوان News Letter هم استفاده کنند )

Visual Form Builder - برای ساختن فرم ها (افزونه ی بسیار آسونی هست و میتونید برای ارتباط با ما هم ازش استفاده کنید)

WP-Polls (برای نظرسنجی)

WP-PostViews (برای دیدن تعداد بازدید ها)

آماره وردپرس یا WP Statistics? (یه آمار سنج واقعاً حرفه ای برای سایت)

WP User Avatar (عوض کردن آواتار های کاربران و همینطور آواتار دیفالت وردپرس)

One Click Close Comments (برای بستن دیدگاه های پست با یک کلیک

بقیّه افزونه ها هم که دوستان معرفی کردند.

با تشکّر

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

با اجازه منم دوتا افزونه معرفی کنم برای کشینگ.

اولی که خوب همه میدونید چیه:

1_w3 total cache (آموزش رو هم می تونید سرچ کنید براتون میاد. مثلا سایت سزار آموزش کار با این افزونه رو داده)

2_ که مکمل افزونه قبلیه افزونه autoptimize

این دو تا افزونه واقعا جادو میکنن.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • اضافه کردن...