رفتن به مطلب

نحوه ایجاد قسمت مدیریت قالب در پنل مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به دوستان .

من در حال طراحی قالبی با کمک وردپرس هستم که به مشکلی برخوردم ...

راستش این قالب من دارای " یک قسمت لوگو " و " یک قسمت بنر عریض " در بالای سایت و یک قسمت هم تبلیغات تصویری 125*125 در قسمت ساید بار سایتم وجود داره ...

خوب من به وسیله کد معمولی میتونم یک عکس در قسمت های مربوطه فراخوانی کنم . اما تو خیلی از قالبها دیدم که هر قالبی برای خودش پنل مدیریت قالب داره که شامل مدیریت در لوگو ، فیوآیکن ، تبلیغات و دیگر موارد هستش ...

من این قسمت تنظیمات پنل مدیریت به چه صورت میتونم به قالبم و پنل مدیریتم اضافه کنم به راحتی تغییرات در قالب بتونم از طریق پنل مدیریتم بدم ؟؟؟

امیدوارم که منظورم رسونده باشم ....

ممنون ...

لینک به ارسال

دوست عزیز سرچ کنین .

آموزش کامل :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/145-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

لینک به ارسال

دوست عزیز سرچ کنین .

آموزش کامل :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/145-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

سلام آقا فرزاد . شرمنده که سرچ نکردم . واقعیتش کلمات کلیدی نمیدونستم چی سرچ کنم و اینکه حدود 10 صفحه در قسمت طراحی قالب جلو رفتم اما خوب دیدم به نتیجه درستی نمیرسم گفتم زودتر یک پست بزارم که کسی آنلاین بود جوابم بده یا لااقل صفحه مربوطه رو بهم نشون بده ...

ممنون بابت زحمتی که کشیدی ...

لینک به ارسال

آقا فرزاد ممنون . آموزش کامل خوندم . چند تا سوال برام پیش اومدش برای همین چون اونجا نمیتونستم سوالم بپرسم گفتم همین جا سوالم در ادامه همین پست بپرسم ...

سوال اول ::

add_menu_page('تنظیمات', 'تنظیمات', '8', 'wpp_set', 'wpp_settings');

در کد بالا عدد هشت نمایانگر چه چیزی هستش ؟؟؟

آقای پارسا تو یک پست گفتن منظور افزودن منو هستش .. خوب ما تعداد پارامتر هایی که در اون پست تعیین شده 7 عدد می باشد ...

ممنون میشم کامل تر این موضوع را توضیح بدهید .

موضوع بعدی ::

آقا پارسا اومده و کل کدهای موجود در همان فایل function.php پیاده سازی کرده ... اما تو برخی قالبها صفحه خاصی مربوط به پنل ادمین هستش ... ما میتوانیم یک صفحه به صورت مجزا HTML , CSS هاش رو طراحی کنم و داخل فانکشن انکلود کنیم ؟ و نحوه فراخوانی اون صفحه در صفحه function به چه صورت هستش ؟

فعلا سوالم در همین حد هستش :دی سوال داشتم بازم می پرسم . مرسی .

اگرم مثالی در قالب آپلود لوگو و فراخوانی اون در قالب دارید ممنون میشم قرار بدهید .

:rolleyes:

لینک به ارسال

1-

اونجارو اصلاح کردم

سطح دسترسی کاربر هست

2-

برای قراردادن یک فایل با دستور include_once کار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...