رفتن به مطلب

سایت کارت شارژ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواهم یه سایت کارت شارژ درست کنم برای خرید کارت شارژ باید به کی مراجعه کنم و یا بعضی ها میگند شرکت هایی هستند که برای فروش پورسانت می دهند . باید چه مراحلی را طی کنم ؟

لینک به ارسال

شما باید یه اسکریپت فروش آنلاین کارت شارژ آماده کنی (تو نت رایگانش هست) بعد بری با چندتا بانک قرارداد ببندی تا بتونی کارت شارژ بفروشیو سود ببری.

لینک به ارسال

یعنی باید بابانک قرارداد بست ؟ چقدر میگیره بانک واسه قرارداد ؟ الان چه بانک هایی قرارداد می بندند ؟ چقدر سود میدند ؟ ایا این اسکیریپت ها امنیت دارند ؟

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

مثلا چه شرکت هایی ؟

راستی توی دریافت های اون سایت زده بود ماژول اس ام اس حالا من دریافت کردم باید پنل اس ام اس را بخرم ؟ من خودم سامانه پیام کوتاه دارم ؟

بعد طریقه نصب چطوریه منظورم ماژول ها است ؟

لینک به ارسال

بهترین بانکی که در این زمینه ها همکاری میکنه کدامه ؟

برای قرارداد هزینه میگیرند ؟

لینک به ارسال

همه بانک ها همکاری می کنن. منتها شما اگه می خوای زیاد گرفتار نشی باید با بانک های بیشتر محبوب قرارداد ببندی. مثل: بانک ملی, پاسارگاد, ملت, صادارات, تجارت

---------

البته بیشتر مردم از سایت های مرجع مثل همراه اول و ایرانسل و تالیا کارتشون رو تهیه می کنن که مطمئن تره.

لینک به ارسال

پس یعنی بی خیال بشیم ؟

فروش کارت شارژ سود چندان زیادی نداره !

البته اگه با برنامه کار کنید شاید در بلند مدت به سود خوبی برسید ...

برای پرداخت آنلاین هم ، بانک ملت می‌تونه گزینه خوبی باشه ! چون کارمزد دریافت نمی‌کنند و واریز وجه هم آنی است .

لینک به ارسال

نمی خوام خورده بگیرم ولی کل تاپیک ربطی به انجمن وردپرس نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...