sadeght

استفاده و هماهنگ سازی بی بی پرس در وردپرس چند سایته

18 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

من می خواهم افزونه بی بی پرس را در ساب دومینی که ساختم استفاده کنم نصب شده است

و می خواهم با وردپرس چند سایته ست کنم که کاربر نخواد دوباره عضو بشه و با استفاده از عضویتی که در بلاگش داشته وارد بشه

چکار کنم ؟

---------------------------

و همچنین میشه در قالب افزونه وردپرس چند سایته استفاده کرد و نحوه کارش چطوریه ؟

یعنی فقط مدیر اصلی دسترسی داشته باشه و کاربر بتونن پست بدن داخلش همین.

ممنون

ویرایش شده در توسط sadeght
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستان منتظریم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من می خواهم افزونه بی بی پرس را در ساب دومینی که ساختم استفاده کنم نصب شده است

و می خواهم با وردپرس چند سایته ست کنم که کاربر نخواد دوباره عضو بشه و با استفاده از عضویتی که در بلاگش داشته وارد بشه

چکار کنم ؟

---------------------------

و همچنین میشه در قالب افزونه وردپرس چند سایته استفاده کرد و نحوه کارش چطوریه ؟

یعنی فقط مدیر اصلی دسترسی داشته باشه و کاربر بتونن پست بدن داخلش همین.

ممنون

بله

شما می تونید وردپرس شبکه خود را فعال کنید و در هر ساب دامینی که خواستید بی بی پرس را فعال کنید. هیچ مشکلی هم بوجود نمیاد. همان نتظیماتی که بی بی پرس در وردپرس تک سایت دارید در ساب دامین هم شکل می گیره و در داشبورد همان ساب دامین می توانید تنظیمات بی بی پرس را انجام بدهید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجه شدم می خوام این را برای وردپرس شبکه ست کنم که کاربری که اونجا عضو هست اینجا هم بتواند لاگین کند

این موارد را می خوام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجه شدم می خوام این را برای وردپرس شبکه ست کنم که کاربری که اونجا عضو هست اینجا هم بتواند لاگین کند

این موارد را می خوام

شما وقتی یک ساب دامین یا یک وبلاگ را با وردپرس شبکه درست می کنید در قسمت کاربران کی توانید کاربرانی که در سایت اصلی هستند را به وبلاگ یا فرومی که در یک ساب دامین هستند اضافه کنید و ابزار کار این عمل در وردپرس شبکه هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این تست شده افزونه ان نصب شده ولی بقیه کاربران می تونن به جزئیات و موارد فروم و تنظیمات دسترسی داشته باشند.

که این خوب نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میخواید چه مواردی رو محدود کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این تست شده افزونه ان نصب شده ولی بقیه کاربران می تونن به جزئیات و موارد فروم و تنظیمات دسترسی داشته باشند.

که این خوب نیست

خوب شما در قسمت تنظیمات کاربران جدید جتما به اعضا چنین امکانی را دادین. خوب نقش آنها را Author قرار بدهید. در این حالت فقط می توانند تایپک تعریف کنند. اگر این حق را نمی خواهین داشته باشند دیگه انجمن معنی نمیده.

مخصوصا در قسمت تنظیمات افراد جدید ثبت نام کننده حتما آن را روی مشترک تعریف کنید. مشترکین هم می توانند تایپیک بزنند اما به تنظیمات دسترسی ندارند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب نگاه کنید تمام دسترسی ها رو دارند در صورتی که در پنل مدیریت آنها نمی خواهیم نمایش داده شود.

حال اگر به شکل افزونه نباشید و بروی ساب دومین دیگری نصب شده باشد و می خوام با وردپرس شبکه ست کنم چکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون bbpress standalone هست؟

اگر همینه، تنظیمات یکپارچه سازی با وردپرس داره که میتونید انجام بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله کجا هست این تنظیمات گفته در اپشن هست ولی رفتم دیدم چنین چیزی نیست من روی یک ساب دومین نصب کردم می خوام به وردپرس مولتی یوزر اضافه کنم که کاربران دیگه نیاز

به ثبت نام دوباره نداشته باشند

کسی نیست کی جواب کامل به ما بدهد 1

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مدیریت بی بی پرس تنظیمات یکپارچه سازی دارید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله مشکلم تنظیمات اون قسمت هست که چگونه مقادیر رو وارد کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بی بی پرس شما فارسی هست؟ هر قسمتی که نمیدونید چی باید وارد کنید رو اینجا بگیدتا باهم بررسی کنیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله من دو تا عکس گذاشتم در بخش اول چطوری می تونیم این تنظیمات رو انجام بدیم و در بخش دوم به چه صورت :

gs4k9lgncmng8hwpr3gn.png

تصویر دوم :

vzsmdgvn5ro8x9tps89l.png

ویرایش شده در توسط sadeght
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز

نکته : برای دریافت پاسخ نیاز نیست تاپیک رو بمباران کنید! فرستادن اسپم خلاف قوانین هست....

---

اما در مورد مشکلتون. خوب تمام توضیحات به فارسی نوشته شده. شما براسا نوشته ها و راهنمای زیر اونها یک به یک فیلدها رو باید پر کنید. شما در پر کردن کدومیک مشکل دارید؟ اون بخش رو بگید تا بیشتر راهنمایی کنم.

چون همه چیز بصورت واضیح توضیح داده شده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای بحث اسپم فرموده بودید چندبار اشتباها ارسال شد. بعد هم این که چند روز گذشت و هیچ پاسخی داده نشد.

برای اون مورد فیلدهایی که مربوط به سالت کوکی هست که من گشتم چیزی در وردپرس به این عنوان پیدا نکردم که بخوام ست کنم !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای پیدا کردن این رشته، فایل wp-config رو باز کنید. داخلش نوشته شده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!