رفتن به مطلب

استفاده و هماهنگ سازی بی بی پرس در وردپرس چند سایته

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم افزونه بی بی پرس را در ساب دومینی که ساختم استفاده کنم نصب شده است

و می خواهم با وردپرس چند سایته ست کنم که کاربر نخواد دوباره عضو بشه و با استفاده از عضویتی که در بلاگش داشته وارد بشه

چکار کنم ؟

---------------------------

و همچنین میشه در قالب افزونه وردپرس چند سایته استفاده کرد و نحوه کارش چطوریه ؟

یعنی فقط مدیر اصلی دسترسی داشته باشه و کاربر بتونن پست بدن داخلش همین.

ممنون

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

من می خواهم افزونه بی بی پرس را در ساب دومینی که ساختم استفاده کنم نصب شده است

و می خواهم با وردپرس چند سایته ست کنم که کاربر نخواد دوباره عضو بشه و با استفاده از عضویتی که در بلاگش داشته وارد بشه

چکار کنم ؟

---------------------------

و همچنین میشه در قالب افزونه وردپرس چند سایته استفاده کرد و نحوه کارش چطوریه ؟

یعنی فقط مدیر اصلی دسترسی داشته باشه و کاربر بتونن پست بدن داخلش همین.

ممنون

بله

شما می تونید وردپرس شبکه خود را فعال کنید و در هر ساب دامینی که خواستید بی بی پرس را فعال کنید. هیچ مشکلی هم بوجود نمیاد. همان نتظیماتی که بی بی پرس در وردپرس تک سایت دارید در ساب دامین هم شکل می گیره و در داشبورد همان ساب دامین می توانید تنظیمات بی بی پرس را انجام بدهید

لینک به ارسال

متوجه شدم می خوام این را برای وردپرس شبکه ست کنم که کاربری که اونجا عضو هست اینجا هم بتواند لاگین کند

این موارد را می خوام

لینک به ارسال

متوجه شدم می خوام این را برای وردپرس شبکه ست کنم که کاربری که اونجا عضو هست اینجا هم بتواند لاگین کند

این موارد را می خوام

شما وقتی یک ساب دامین یا یک وبلاگ را با وردپرس شبکه درست می کنید در قسمت کاربران کی توانید کاربرانی که در سایت اصلی هستند را به وبلاگ یا فرومی که در یک ساب دامین هستند اضافه کنید و ابزار کار این عمل در وردپرس شبکه هست.

لینک به ارسال

این تست شده افزونه ان نصب شده ولی بقیه کاربران می تونن به جزئیات و موارد فروم و تنظیمات دسترسی داشته باشند.

که این خوب نیست

لینک به ارسال

این تست شده افزونه ان نصب شده ولی بقیه کاربران می تونن به جزئیات و موارد فروم و تنظیمات دسترسی داشته باشند.

که این خوب نیست

خوب شما در قسمت تنظیمات کاربران جدید جتما به اعضا چنین امکانی را دادین. خوب نقش آنها را Author قرار بدهید. در این حالت فقط می توانند تایپک تعریف کنند. اگر این حق را نمی خواهین داشته باشند دیگه انجمن معنی نمیده.

مخصوصا در قسمت تنظیمات افراد جدید ثبت نام کننده حتما آن را روی مشترک تعریف کنید. مشترکین هم می توانند تایپیک بزنند اما به تنظیمات دسترسی ندارند

لینک به ارسال

خب نگاه کنید تمام دسترسی ها رو دارند در صورتی که در پنل مدیریت آنها نمی خواهیم نمایش داده شود.

حال اگر به شکل افزونه نباشید و بروی ساب دومین دیگری نصب شده باشد و می خوام با وردپرس شبکه ست کنم چکار کنم؟

لینک به ارسال

منظورتون bbpress standalone هست؟

اگر همینه، تنظیمات یکپارچه سازی با وردپرس داره که میتونید انجام بدید.

لینک به ارسال

بله کجا هست این تنظیمات گفته در اپشن هست ولی رفتم دیدم چنین چیزی نیست من روی یک ساب دومین نصب کردم می خوام به وردپرس مولتی یوزر اضافه کنم که کاربران دیگه نیاز

به ثبت نام دوباره نداشته باشند

کسی نیست کی جواب کامل به ما بدهد 1

لینک به ارسال

بی بی پرس شما فارسی هست؟ هر قسمتی که نمیدونید چی باید وارد کنید رو اینجا بگیدتا باهم بررسی کنیم.

لینک به ارسال

بله من دو تا عکس گذاشتم در بخش اول چطوری می تونیم این تنظیمات رو انجام بدیم و در بخش دوم به چه صورت :

gs4k9lgncmng8hwpr3gn.png

تصویر دوم :

vzsmdgvn5ro8x9tps89l.png

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

دوست عزیز

نکته : برای دریافت پاسخ نیاز نیست تاپیک رو بمباران کنید! فرستادن اسپم خلاف قوانین هست....

---

اما در مورد مشکلتون. خوب تمام توضیحات به فارسی نوشته شده. شما براسا نوشته ها و راهنمای زیر اونها یک به یک فیلدها رو باید پر کنید. شما در پر کردن کدومیک مشکل دارید؟ اون بخش رو بگید تا بیشتر راهنمایی کنم.

چون همه چیز بصورت واضیح توضیح داده شده.

لینک به ارسال

برای بحث اسپم فرموده بودید چندبار اشتباها ارسال شد. بعد هم این که چند روز گذشت و هیچ پاسخی داده نشد.

برای اون مورد فیلدهایی که مربوط به سالت کوکی هست که من گشتم چیزی در وردپرس به این عنوان پیدا نکردم که بخوام ست کنم !

لینک به ارسال

برای پیدا کردن این رشته، فایل wp-config رو باز کنید. داخلش نوشته شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...