رفتن به مطلب

مشکل در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان یه مشکل عجیب پیش اومده

صفحه اصلی سایتم بالا میاد و هیچ مشکلی نداره و لی میخوام برم تو مطلب یا برگه ها ارور میده

این ارور رو میده

Not Found
The requested URL /دقایقی-از-گیم-پلی-Ùوق-العاده-بازی-resident-cevil-6/ was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خودتون نگاه کنید : www.herogame.info

حالا چکار کنم ؟

لینک به ارسال

هر کاری میکنم نمیشه!

دوستان کسی میتونه این لطف رو برام بکنه درستش کنه

هر کاری میکنم نمیشه چون یه سری فایل به .htaccess اضافه میشه ودیگه سایت بالا نمیاد و اون ها رو هم حذف میکنم سایت بالا میاد ولی دوباره همون مشکل رو داره!

لینک به ارسال

ظاهرا نامک یا آدرس پیوند یکتای پرونده ها تغییر کرده وارد ادمین سایت بشید

همزمان هم از طریق ftp فایل .htaccess را بیابید و هم از طریق

از طریق

www.herogame.info/wp-login.php

از داشبورد - تنظیمات - پیوند یکتا

را احضار کنید

فایل .htaccess را در حالت ASCII ویرایش کنید و نوشته های فعلی را بردارید و ذخیره کنید دسترسی اش را روی 666 قرار دهید

پیوند یکتا را ذخیره کنید و بلافاصله دسترسی .htaccess را به 444 تغییر دهید اگر افزونه ای برای تغییر آدرس نریخته اید و جدیدا تغییری در پیوند یکتا ندادید سیستم را برای وجود جفنگ چک و پاک نمایید

در ضمن اگر افزونه ی کش هم دارید باید دوباره .htaccess را به 666 منتقل نمایید و افزونه کش را یکبار غیر فعال و مجددا فعال نمایید و دوباره دسترسی فایل .htaccess را به 444 تغییر دهید

لینک به ارسال

ببخشید من با اینجور چیزا آشنایی ندارم

کسی میتونه این لطف رو برام بکنه و درستش کنه ؟

لینک به ارسال

ظاهرا نامک یا آدرس پیوند یکتای پرونده ها تغییر کرده وارد ادمین سایت بشید

همزمان هم از طریق ftp فایل .htaccess را بیابید و هم از طریق

از طریق

www.herogame.info/wp-login.php

از داشبورد - تنظیمات - پیوند یکتا

را احضار کنید

فایل .htaccess را در حالت ASCII ویرایش کنید و نوشته های فعلی را بردارید و ذخیره کنید دسترسی اش را روی 666 قرار دهید

پیوند یکتا را ذخیره کنید و بلافاصله دسترسی .htaccess را به 444 تغییر دهید اگر افزونه ای برای تغییر آدرس نریخته اید و جدیدا تغییری در پیوند یکتا ندادید سیستم را برای وجود جفنگ چک و پاک نمایید

در ضمن اگر افزونه ی کش هم دارید باید دوباره .htaccess را به 666 منتقل نمایید و افزونه کش را یکبار غیر فعال و مجددا فعال نمایید و دوباره دسترسی فایل .htaccess را به 444 تغییر دهید

خیلی ممنون نیاز نیست !

با آموزشی که دادید درست کردم

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...