رفتن به مطلب

درخواست مدیریت دانلود خاص

پست های پیشنهاد شده

من یه افزونه مدیریت دانلود میخوام که اولا کاربرا رو خودم تعریف کنم دوماً هر کاربر فقط مجاز به دانلود فایلهای مربوط به خودش باشه.

مورد دیگه اینکه اگه امکان داشته باشه فایلها رو بشه با کامپیوتر سینک

کرد یعنی زمانی که فایلهای کاربرا رو روی کامپیوتر ادیت میکنم فایلهایی که تغییر کردن رو آسلود و جایگزین کنه و نیازی نباشه ما دستی همه رو یکی یکی آپلود کنیم.

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

سپاس

لینک به ارسال

سلام این افزونه برای مدیریت کاربران در مورد پستهاییست که اجازه خواندنش را دارند

http://wordpress.org...ecific-content/

هر دانلود را باید در یک پست جدا ارسال کنید و با این افزونه افراد مجاز به خواندنش را هم به صورت فردی و هم به صورت گروهی می توانید مدیریت کنید

درخواست دومتان برام گنگ بود ولی اگر منظورتان auto update می باشد که باید برنامه ای را تحت یکی از زبانهای شناخته شده در ویندوز برای اینکار بنویسید که سازنده یک ریجستری برای اجرا در msconfig باشد تا همزمان با ویندوز فعال شود و از آن برنامه بخواهید تاریخ ارسال مطلب یک آدرس اینترنتی را جستجو کند و اگر تاریخ تغییر کرد به صورت خودکار (یا پس از کسب مجوز از کاربر) ری دایرکت شود به آدرس دوم که محل ذخیره فایل نهایی دانلود است در نتیجه فایل جدید را به پوشه dowbload سیستم دانلود نماید و در ادامه هم یک دستور اتو ران برای آن زیپ کردن محتویات و ری پلیس با محتویات ورژن قبلی نیاز دارید

که هیچ بخشی از این گردش با وردپرس و حتی php مرتبط نمی شود و این برنامه باید با فایلی که در مرحله اول دانلود دارید زینک و exe گردد

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

ممنون از پاسختون دوست عزیز

اما اینجوری خیلی سخت میشه مثلا کاربری که 280 تا فایل داره چطور میتونه 280 پست مختلف رو برای یه موضوع چک کنه ، اما کار نشدی نیست اما من میخواستم که فقط فایلهای دانلودی لیست شده اش توی صفحه کاربریش بیاد بعد برای دانلود انتخاب کنه فایلهام اکثرا اکسل هستند.

مورد دوم هم درست متوجه شدید دقیقا میخوام که با اجازه خودم چک کنه و اگه فایل عوض شده بود اونو آپدیت کنه برای این موضوع هم اگه ممکنه راهنمایی کنید که کجا دنبالش بگردم برنامه نویسای خاصی رو میشناسین که کمکم کنن

باز هم سپاس از پاسختون

لینک به ارسال

سلام

در مورد اول فکر کنم بتونم کد بهتر و ساده تری براتون بنویسم فقط اطلاعاتم باید کاملتر باشه

ما فرض می کنیم شما 5 دسته کاربر دارید

5 دسته فایل برای دانلود

آیا قراره که هر دسته از فایل ها را فقط یک دسته از کاربرها می بینه

یا قراره کاربرها ارتقا پیدا کنند یعنی دسته دوم حق دیدن دسته ی یک و دسته 2 را داشته باشه الی آخر

و اینکه می خواهید کل فایل های مجاز شده برای هر دسته در یک صفحه باشه؟ در صورتیکه ممکنه در فواصل زمانی متفاوت ارسال بشه

اگر همین موارد بالا براتون کفایت کنه می شه با یک خروجی rss یک زنگ هشدار به کاربران هر دسته داد که هر وقت پستی که مربوط به اونهاست به روز رسانی شد مطلع بشند و لینکی به پست براشون ایجاد بشه ولی باقی اتفاقات را باید شخصی انجام دهند چون ویندوز برای php احتیاج به مفسر داره

اگر بخواهید برنامه ای مجزا برای auto update بنویسید باید با یک برنامه نویس جاوا یا +C یا msDos صحبت کنید که بعید می دونم برای چنین کاری اقتصادی باشه

ولی می تونید سری به سایت های مرجع متن باز بزنید شاید نمونه ای یا پروژه ی مشابه ای رایگان یافتید

http://www.foss.ir/home

http://opensourceiran.ir/

http://poss.ir/

اگر توضیح سئوال بالارا هم بدهید تا بعد از ظهر کدی را خدمتتان می دهم که نیازی به افزونه هم نداشته باشید

لینک به ارسال

سپاس از توضیحاتتون

دوست عزیز فایلهایی که آپلود می کنم اکثراً اکسل هستند و فقط ویژه یکی از کاربراست یعنی من خودم کاربر رو تعریف میکنم و هر کاربر فقط مجاز به دیدین و دانلود فایلهای خودش باشه و لا غیر دسته بندی هم انجام نمیشه

میخوام وقتی کاربر وارد حساب کاربریش شد فقط فایلهای مربوط به خودش که من براش مجاز کردم رو بتونه پبق یه دسته بندی و نامگذاری ببینه و هر کدام رو که خواست دانلود کنه همین

اما قسمت دوم برای راحتی کاره یعنی نیازی نیاشه من هر روز چک کنم که ببینیم فایل کدوم کاربر نیاز به آپدیت داره این برنامه خودش یه لیست رو کنترل کنه و اونایی که مثلا تاریخ ویرایششون جدیده رو آپلود کنه

سپاس از راهنماییتون

اگه دوستان کسی میتونه این کارو بکنه هزینه اش رو هم پرداخت میکنم

لینک به ارسال

خوب برنامه دوم که قطعا باید روی ویندوز سوار شه و به همون آدرسهایی که دادم در مورد اول هم خود وردپرس امکان خصوصی کردن پست را به شما می ده

post-336-0-51586800-1342978484_thumb.jpg

هنگام ارسال یا ویرایش نوشته در قسمت نمایانی بر روی ویرایش کلیک فرمایید و رمزی رابرای هر کاربر وارد کنید که او هم بداند و این ارتباط دو طرفه می شود تمام دانلودهایش هم می تواند در یک پست باشد

اما برای امکانات بیش از این بهتر است یک اسکریپت آموزشگاه آنلاین به جای وردپرس بریزید آدرس زیر را در مرورگر خود کپی نمایید

اسکریپت.com

و اینتر بزنید تا سایت باز شود این یکی از بهترین منابع اسکریپت رایگان است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...