2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان درخواست یک کد را داشتم ، کدی که کاربر بتواند مطلب را در درون سایت لایک کند ، نه با فیس بوق و ...

این یه عکسه که می خواهم وقتی کاربر روی قلب کلیک کرد 1 عدد به لایک اضافه بشه و هر کاربر فقط بتونه 1 لایک در درون هر پست بزنه.

خیلی ممنون

30407393075671495377.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کافی بود کمی جستجو کنید :

http://mandegarweb.com/wordpress/wordpress-hack-code/%D9%84%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%A7/

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sydvza
      دوستان چطور میتونم مثل این پنل های کاربری برای وبسایت درست کنم؟

• توسط hadimargo
      سلام. خسته نباشید. ببخشید سایت من هست:
      1daneshjo.ir
      این سایتم خیلی دیر بارگذاری می شه. و مشکل دیگشم اینه که تو وردپرس وقتی میخوام تغییرات ایجاد کنم سه ساعت باید صبر کنم آخرشم هیچی نمیشه. خیلی کند شده وردپرسم. نمیدونم مشکل چیه. 
      راهنمایی لطفا.
    • توسط hadimargo
      سلام. خسته نباشید. ببخشید سایت من هست:
      1daneshjo.ir
      این سایتم خیلی دیر بارگذاری می شه. و مشکل دیگشم اینه که تو وردپرس وقتی میخوام تغییرات ایجاد کنم سه ساعت باید صبر کنم آخرشم هیچی نمیشه. خیلی کند شده وردپرسم. نمیدونم مشکل چیه. 
      راهنمایی لطفا.
    • توسط roshanak97
      سلام من می خوام کد پر بازدیدترین مطالب را بدون افزونه برای یک پست سفارشی بنویسم.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، چطوری میشه تگ های a رو به صورت داینامیک آدرس دهی کرد. من به هر کدام از تگ ها یک تصویر background دادم و حالا میخوام آدرس تگ ها رو داینامیک کنم.
      کد html :
      <div class="test"> <a id="telegram" href="#"></a> <a id="instagram" href="#"></a> <a id="whatsapp" href="#"></a> </div> با تشکر و سپاس