masood1111

پیشنهاد اساتید برای این کار چیه؟

9 پست در این موضوع قرار دارد

عرض ادب و وقت بخیر.

می خواستم یک صفحه تو سایت داشته باشم که یک فیلد وارد کردن تکست بالای صفحه داشته باشه (مث همین که الان دارم توش مینویسم) و کاربرا جملات کوتاهشون را توش بنویسند. و زیر هم منتشر بشه (مث شبکه های اجتماعی)

به عبارتی می خوام یه صفحه با عنوان دل نوشته های کاربران داشته باشم. بنظرتون چه باید کرد؟

افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس خیلی شلوغ و نیازمند افزونه های زیادی کنارشون هستند. می خواستم ببینم اساتید روش مناسبی را سراغ ندارند؟

آجاکس باشه، یه چندتا قابلیت خوب هم داشته باشه!!!

بادی پرس و wp-symposium چندان به کار من نمی یاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه را ببینید

http://www.barnameha.ir/844/barnameha-roozmare.html

این را آقا پارسا زحمت کشیدند قدیما گفته بودند که به روزرسانی می کنند دقیقا نمی دانیم به روزرسانی شده یا نه ولی افزونه جالبی است فکر کنیم همان باشد که شما می خواستید

موفق باشید

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از توجهتون دوستان. برادر ایمان، این guestbook کلمه کلیدی خیلی خوبی بود. ممنون. منتها ایم افزونه های guestbook چندان قدرتمند نیستند و اکثرا اصولا بی مصرف هستند. یک مورد که خوب بود و سیستم گذاشتن عکس و همه چی داشت متاسانه کامل اجرا نشد یحتمل با قالب ما مشکل داشت. دوستان بهترین guestbook چیه بنظرتون؟

فراوان جستجو شد اما گزینه مناسبی یافت می نشد...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه حل ساده:

یک برگه بسازید. و بعد هم بخش افزودن کامنت(دیدگاه) رو درش قرار بدید. میتونید با افزودن گزینه هایی مثل ادیتور ، شکلک و ... این بخش رو کمی تکمیل تر کنید.

این مورد رو هم ببینید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آقا مرتضی و بقیه دوستان. این خیلی ساده میشه... عکس نمیشه آپلود کرد. دنبال یک پلاگینی میگردم مثل سی ام اس sharetronix. البته خیلی ساده اش. سایت دنبالر را ببینید. فقط همون قسمت ارسال مطلبش.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید این موارد و امکانات بیشتر رو با کدنویسی اضافه کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا کدوم بخش دنبالر مد نظرتونه اگر ستون سمت چپ را که نوشته را با عکس می گرداند می گویید این دفتر مهمان نیست بلکه حالت نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اول است و ساده ترین راهش هم قرار دادن کد مطالب در تگ marquee می باشد

<marquee direction="up" scrollamount="5" scrolldelay="100" onmouseover="this.stop()" onmouseout="this.start()">
<!-- LOOP CODES --->
محل قرار گرفتن کد حلقه
<!--LOOP CODES-->
</marquee>

با تغییر اعداد scrollamount="5" و scrolldelay="100" می توان بر سرعت اسکرولر نظارت داشت

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه منظورم صفحه اصلی دنبالر بود. باید عضو باشید تا نشون بده. همونجا که مطلبت را برای انتشار می نویسی و اگر عکسی فیلمی داشته باشی اتچ می کنی...

در انتشار آنچه باید گفت درنگ مکن...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط meisam317
      سلام چند تا افزونه مربوط به استفاده و اشتراک شبکه های اجتماعی هست تو chetor.com و ...  سایت های زیادی دیدم با کدوم افزونه میشه ایجاد کرد. لطف کنید معرفی کنید ، ممنون میشم .
      نوار باریکی پایین صفحه  که لینک شبکه های مختلف اجتماعی هست و
       قسمت پایین سمت چپ " با ما همراه باشید " که تعداد دنبال کننده شبکه های مختلف اجتماعی
      ابتدای مطلب بعد عنوان نوار اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی 

• توسط 3ngineer
      سلام دوستان وقت همگی بخیر
      بنده با افزونه Meks Smart Social Widget لینک شبکه های اجتماعی را در سایت قرار دادم توسط ابزارک قسمت های از پیش تعیین شده میشه این ایکون ها را قرار داد من میخام در منوبار سمت چپ باشه چطوری این کار رو انجام بدم؟ میشه بدون افزونه آیکون ها رو قرار داد؟
      کد های html  این ایکون ها
      <div class="footer-widgets-wrapper"> <div class="inner-wrap"> <div class="footer-widgets-area clearfix"> <div class="tg-one-fourth tg-column-1"> </div> <div class="tg-one-fourth tg-column-2"> </div> <div class="tg-one-fourth tg-after-two-blocks-clearfix tg-column-3"> </div> <div class="tg-one-fourth tg-one-fourth-last tg-column-4"> <aside id="mks_social_widget-4" class="widget mks_social_widget"> <ul class="mks_social_widget_ul"> <li><a href="" class="telegram_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>telegram</span></a></li> <li><a href="" class="instagram_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>instagram</span></a></li> <li><a href="" class="google_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>google</span></a></li> <li><a href="" class="facebook_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>facebook</span></a></li> <li><a href="" class="skype_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>skype</span></a></li> <li><a href="" class="aim_ico soc_circle" target="_blank" style="width: 30px; height: 30px; font-size: 15px;"><span>aim</span></a></li> </ul> </aside> </div> </div> </div> </div>  نمیدونم میتونم کد html  جایی وارد کنم؟ ینی از همین در قسمت منوبار استفاده کنم.
    • توسط jalal125j
      سلام.

دوستان یک سوال داشتم کل عید رو وقت گذاشتم روش موفق نشدم پیدا کنم تا چاره رو مشورت از دوستان گرامی دیدم، توی این سایت دو تا افزونه برای معرفی به شبکه های اجتماعی داده شده (http://propozal.ir). می خوام برای دیده شدن سایت عین این افزونه رو داشته باشم که هم کنار یک عنوان و هم زیرش قابلیت معرفی به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشه. افزونه‌هایی که پیدا کردم فقط زیر پست یا بالای پست لینک شبکه های اجتماعی رو قرار می ده، اما این سایت از هر دو رو همزمان باهم داره.
    • توسط علی زینلی
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
      میخوام یه شبکه اجتماعی کوچک و محلّی درست کنم.
      میخواستم نظرسنجی کنم که از چه راهی اقدام کنم؟
      از وردپرس و افزونه هایی مثل بادی پرس؟
      یا از سیستم هایی مثل شیرترانیکس؟
      لطفاً اگر تجربه خاصی یا پیشنهاد دیگه ای دارید بیان کنید.
      (نظر های تکراری به عنوان محبوبیت بیشتر مورد قبول هست ، لطفاً شرکت کنید)
      ممنون
    • توسط kingblog
      سلام
      کسی می دونه سایت هم میهن (http://www.hammihan.com/) از چه اسکریپتی استفاده کرده؟ یه اسکریپت با امکانات همین سایت میخوام.