ژیهات

کدهای php افزونه ووکامرس

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز ؛

امیدوارم حال همگی خوب باشه

من تازه با ووکامرس شروع به کار کردم ، طراح قالب هستم و میخوام قالبی که طراحی کردم رو کاملا با همون فرم single و archive و ... با ووکامرس ست کنم ، به خاطر اینکه ووکامرس خودش سینگل جدا برای محصولات داره از single هم کپی گرفتم و با اسم single-product ذخیره کردم و ... از اینها گذشته من خیلی گشتم تا برای اینکه طراحی قالبم به هم نخوره تگ های ووکامرس رو به قالبم اضافه کنم که متاسفانه هیچ جا به وضوع این تگ ها پیدا نمیشه ...

حالا مثلا قیمت و اضافه کردن به سبد خرید رو پیدا کردم :

<?php echo $product->get_price_html(); ?>
و
<?php woocommerce_template_loop_add_to_cart( $loop->post, $product ); ?>

اما باز هم یه سری تگ ها مثل تعداد موجود در انبار و این ها رو نمیدونم ... اگر کسی هست که این تگ ها رو داره یا منبع واضحی میشناسه به من هم معرفی کنید ممنون میشم !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر همین کدها رو به جای کد Content و این چیزها قرار بدیم دیگه مسأله حله؟

ویرایش شده در توسط دکتر مهندس
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر همین کدها رو به جای کد Content و این چیزها قرار بدیم دیگه مسأله حله؟

از شورتکد میتوانید در بخش محتوا استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقایون

کد بدهید؟؟

کد نمایش در صفحه سینگل

کد گالری

عکس

متن

و...

چه باید کرد؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط emadd
      سلام بنده به تازگی با وردپرس اشنا شدم و الان دارم یک سایت فروشگاهی طراحی میکنم همه چیز خوب پیش رفت ولی وقتی خواستم صفحات ووکامرس رو ویرایش کنم و با قالبم هماهنگ کنم متوجه شدم که تغییرات اعمال شده در صفحات archive-product.php از فایل خودش نمیخونه و از صفحه یpage.php من میخونه و هر تغییری که میدم اعمال نمیشه و مشکل فقط به اینجا ختم نشد و متوجه شدم که صفحه ی single-product.phpهم از صفحه ی single.php خودم میخونه و هرچیزی رو که تغییر بدم داخل صفحه سینگل وردپرسم هم تغییر میکنه و تغییرات صفحه ی single-product.php همانند صفحه ی ارشیو اعمال نمیشود 
      ممنون میشم این بنده حقیر رو راهنمایی کنید
    • توسط دنیای وردپرس
      لینک خرید : iwordpress.ir/plugins/woocommerce-reporting
      حسابرس ووکامرس نام اولین افزونه گزارش گیری ووکامرس فارسی در ایران میباشد .توسط این افزونه به راحتی میتوانید سود و زیان فروشگاه اینترنتی خود را محاسبه نمایید.گزارش گیری کامل از محصولات و دسته بندی ها ٬ مشتریان و کپن های تخفیف٬درگاه های پرداخت و … همراه با نمایش در نمودار های مختلف برخی از امکانات این افزونه می باشد.
      برخی از امکانات این افزونه :
      هماهنگی کامل با آخرین نسخه وردپرس کنترل پنل ساده جهت راحتی کار با افزونه نمایش گزارشات در نمودار : امکان نمایش گزارشات در دو نمودار میله ای و خطی مدیریت چیدمان صفحه : شما میتوانید در هر صفحه از گزارش ستون های جدول را فعال/غیر فعال نمایید و در همان صفحه تعداد نمایش هر گزارش را تغییر دهید. امکان خروجی گرفتن از گزارشات در فرمت های اکسل , CSV , PDF و پرینت امکان گرفتن گزارشات از محصولات٬دسته بندی ها٬کپن های تخفیف٬درگاه های پرداخت٬وضعیت های سفارش٬موقعیت های مکانی٬سود و زیان٬مالیات و وضعیت موجودی انبار امکان ارسال خودکار گزارشات به ایمیل در بازه زمانی تعیین شده امکان گرفتن گزارشات با تعیین بازه زمانی(به طور مثال از فروردین ۹۷ تا خرداد ۹۷) امکان محاسبه سود و زیان ( گزینه ای تحت عنوان هزینه کالا به قسمت محصولات اضافه میشود) ویجت های متنوع جهت بررسی سریع وضعیت فروشگاه کاملا فارسی و راست چین پشتیبانی از تاریخ جلالی بدون نیاز به نصب افزونه های شمسی ساز پیش نمایش آنلاین :
      iwordpress.ir/demo/wooreports/wp-admin
      نام کاربری : demo
      رمز عبور : demo123

• توسط seyed reza
      سلام خسته نباشید.
      من به تازگی یک قالب html رو به wp تبدیل کردم ولی برای ساخت فایل های page.php و single.php و single-product.php به مشکل خوردم چون php بلد نیستم
      صفحه اصلی و صفحه فروشگاه درسته ولی صفحات دیگر مثل حساب کاربری مشکل داره
      چند بار از قالب های دیگه اون قایل هارو جایگذین کردم ولی اکثرشون رو کلا نشون نمی داد و یکی رو هم بدون css ( یعنی فقط html ) نشون داد که عکسشو میزارم
      ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.
      درضمن فایل رو واسه قالبی که با ووکامرس ست باشه میخوام
      ممنون

• توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط eh58san
      سلام روزتون بخیر استاتید محترم نیازمند پلاگین یا روشی برای ایجاد چنین منو هایی میباشم: لینک سایت  در صورتی که امکانش هست ممنون میشم راهنمایی فرمایید