رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من زمانی که یک مطلبی میخوام اضافه کنم حالا یا برگه یا نوشته و یا دسته

ویا حتی زمانیکه میخوام تنظیمات رو ذخیره کنم یعنی روی کلید ذخیره تنظیمات کلیک کنم

صفحه سفید میشه

البته بعد از انجام این کار کارهای انجام شده ذخیره میشه ولی صفحه سفید میشه بعد باید برگردم صفحه قبل

توسط کلید back مرورگر

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

میشه راهنمایی کنین مشکل از کجاست؟؟

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

با سلام
بنده هم با مشکل صفحه سفید مواجه شدم وقتی ورد پرس را مجددا نصب میکنم فایلها جایگزین میشن مشکل رفع میشه ولی بعد یکی دو روز بازم سایت کلا بصورت صفحه سفید با یک علامت سوال درمیاد هیچ صفحه ای باز نمیشه حتی قسمت مدیریت وردپرس ، نمیدونم مشکل از کجاست آدرس صفحه اینه
http://www.kelasefan.com/123/
ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی پوشه wp-content را تغییر نام میدم علامت سوال میره ولی صفحه سفید می مونه

به ابتدای فایل htaccess این خط رو اضافه کردم
php_flag display_errors on

متن ارور

Fatal error: Call to undefined function is_blog_installed() in /home/kelasefa/public_html/123/wp-includes/load.php on line 472

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/kelasefa/public_html/123/wp-includes/plugin.php on line 503

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با سلام
این مشکل صفحه سفید حسابی کلافه ام کرده
در حالت عادی هیچ مشکلی وجود نداره حالت دیباگ را هم فعال میکنم هیچ پیغامی نمیده ولی بعد دوسه روز بدون اینکه هیچ تغییری ایجاد بکنم یا افزونه و قالبی نصب بکنم صفحه سفید ظاهر میشه کل صفحات حتی وارد ادمینم نمیشه اسم پوشه قالب و افزونه ها را هم تغییر میدم بازم درست نمیشه
وقتی فایلهای ورد پرس را جایگزین میکنم سایت درست میشه لطفا راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم
در ضمن با هاست هم مطرح کردم مشکلی از طرف هاست وجود نداره مصرف منابعم در حد نرمال هست

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

با سلام

سایت ما دچار مشکل صفحه سفید شده ، با شرکت هاست که تماس گرفتیم ، گفتن مشکل از طرف هاست نیست ، پس از بررسی متوجه ارورهای زیر شدیم، میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید که مشکل از کجا هستش

failed to open stream: No such file or directory in /home/mehdiya1/public_html/fa/wp-blog-header.php on line 13
Failed opening required '/home/mehdiya1/public_html/fa/wp-load.php' (include_path='.;/path/to/php/pear') in /home/mehdiya1/public_html/fa/wp-blog-header.php on line 13

ویرایش شده توسط sibesorkh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...