رفتن به مطلب

قالب تفریحی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه قالب تفریحی خوب کسی سراغ داره معرفی کنه واسه نصب ؟

من هرچی میگردم همشون مشکل دارند یا نصب نمی شوند یا اگرم نصب شوند قالب به هم ریخته نشون داده میشه

لینک به ارسال

اکثر پوسته های با عنوان تفریحی توی وب ریپ شده هستن و برا یهمین مشکلاتی دارن.

بهتره یک پوسته رو انتخاب و با تغییر رنگ و عکس به یک شکل مناسب تبدیلش کنید.

لینک به ارسال

من هر پوسته ای را انتخاب کنم مشکل داره .

اگر پوسته ای را اینجا بزارم کسی هست که مشکلاتشا برطرف کنه ؟

لینک به ارسال

پوسته‌ي مورد نظرتون رو انتخاب كنيد ، هر مشكلي داشت اينجا راهنماييتون ميكنيم براي حلِش ،

لینک به ارسال

دوستان من این قالب را امتحان کردم الان نصب کردم اما فقط هدر را نشون میده لطفا بگید باید چه افزونه هایی اضافه کنم یا اگر کد خاصی باید تغییر بدهم اعلام کنید . البته به استایل گیر داد از هاست نصب کردم .

ادرس سایتم : http://esfahanpatogh.com/

لینک به ارسال

دوستان فقط اگر لطف کنند برای همکاری و راه اندازی قالب خیلی ممنون میشم چون الان قالبی روی سایت نیست باتشکر

لینک به ارسال

دوستان من این قالب را امتحان کردم الان نصب کردم اما .........

اسم پوسته چی هست؟

لینک به ارسال

من الان یه متنم گذاشتم اما نشان نمی دهد در صفحه اصلی لطفا هرچی افزونه باید نصب کنم را نام ببرید .

لینک به ارسال

من این افزونه ها را سرچ زدم واسه این پوسته گفتند نصب کنم اما بازم نصب کردم فاید نداشت

wp-postviews.rar

wp-pagenavi.rar

commentsvote.rar

wp-postratings.rar

لینک به ارسال

این پوسته دارای پنل تنطمیات نیز هست

باید تنظیمات نمایشی رو تفییر بدین

لینک به ارسال

دوست عزيز لطفا در انجمن اسپم ارسال نكنيد ، اينجا كه پرشين تولز نيست هي آپ بديد ، هيچ تاپيكي بدون پاسخ نميمونه ، بهتره بيشتر صبر كنيد ،

شما بعد از نصب تمامي افزونه‌هاي مورد نياز پوسته كه در خود فايل هست ، و نصب و فعال سازي پوسته .. در پنل وردپرس به قسمت نمايش/تنظيمات قالب بريد ، ميبينيد كه تنظيمات زيادي داره كه بايد مطابق نظرتون انجامش بديد .. به هيچ كدي هم نياز نداره ..

لینک به ارسال

من مشکلم اینه که وقتی متن میزارم توی صفحه اصلی نمی اید و فقط توی قسمت اخرین مطالب می اید توی تنظیماتم چیزی نبود یعنی این قالب همه تنظیمات توش بود اما اون قسمت که میخاستم نیست

سلام

من یه پوسته جدید نصب کردم اما بعد از نصب بالای صفحه پنل وردپرس خطا نشون میده از چیه ؟

http://axgig.com/ima...60906399177.jpg

دوستان چون بنده عجله دارم روی پوسته خاصی متمرکز نمی شود الانم دوباره یه پوسته دیگه انتخاب کردم حالا اگر هم جواب سوالات قبلی را هم بدهید خوبه .

اما چندتا مشکل برای این پوسته :

1- این قالب برای سایت دانلود است و وقتی بر روی ادامه مطالب کلیک می کنید نوشته دانلود با لینک مستقیم ، رمز و منبع ؛ حالا اگر بخواهم این قسمت حذف بشه باید چه کدی را بردارم ؟

2- مشکل دوم را هم توی یه پست دیگه گفتم اما شاید توی این پست بگم بهتره : من وقتی موضوع واسه دسته تعریف می کنم فقط اولین دسته را نشون میده و دسته بعدی نشون داده نمیشه و همینطور زیر دسته ها

http://esfahanpatogh.com/

دوستان عزیز مشکل اولی را برطرف کردم لطفا دومی را جواب بدهید .

عزیزان مشکل دومی را هم یه نفر توی پست قبلی جواب داده اما قراره یه کدی جایگزین بشه .

مرسی

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

چرا اینقدر پست های پی در پی میزنی؟

تو اول باید یه پوسته رو انتخاب بکنی و بعد مشکلاشو بگی. اول تکلیف خودتو معلوم کن بعد پست بزن! :o  

لینک به ارسال

دوست عزيز 1 بار تذكر دادم بهتون لطفا انقدر پست اسپم و بي‌مورد ارسال نكنيد ، بلاخره شما چه كار ميخواهيد بكنيد ؟ از چه پوسته‌اي ميخواهيد استفاده كنيد ؟ بايد يك پوسته‌ي مشخص رو انتخاب كنيد و همچنين صبر داشته باشيد تا دوستان باشند و بيايم و پاسخ بديم ، با اين وضعيت به هيچ جا نخواهيد رسيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

در جواب دوستان باید بگویم که من انقدر وقت ندارم که بخواهم برای یک پوسته و رفع عیوب حداقل نصف روز منتظبمانم چون باید سایت را سریع راه اندازی می کردم . الان روی همین پوسته که روی سایتمه می خواهم کار کنم

http://esfahanpatogh.com/

لینک به ارسال

پس بايد بدونيد و اينو هم در نظر داشته باشيد كه ممكنه همين قضيه‌ براي ساير دوستان در انجمن كه پاسخگو هستند و ... وجود داشته باشه ،،

من مشكلي توي اين پوسته نميبينم ، اگه مشكلي هست مطرح كنيد ، اگر نه موفق باشيد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...