رفتن به مطلب

انواع سایت مپ و ماندگاری پست ها

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

دو تا سوال داشتم که البته شاید یکی از سوال هام زیاد ربطی به وردپرس نداره اما جایی بهتر از اینجا واسه جواب سوالم پیدا نکردم

سوال اولم اینه که من یه افزونه قدیمی سایت مپ روی سایتم نصب کردم که به خوبی هم کار میکنه افزونه های جدید رو نصب نکردم چون مشکل پیدا کرده بود.از وقتی این سایت مپ رو نصب کردم همه چیز خوبه و مطالب هم ایندکس میشن در سایت مپ در حالی که در سایت مپ قبلی ایندکس ها متوقف شده بود.حالا سوالم اینه که استفاده از سایت مپ های قدیمی یا جدید فرقی نداره؟یعنی مهم فقط ساخت سایت مپ هست یا نوع سایت مپ هم تاثیر داره؟

سوال دومم اینه که من وقتی پست ارسال میکنم و اون پست ایندکس میشه و ورودی گوگل پیدا میکنه تا کی اون پست ورودی داره؟یه مثال میزنم

مثلا من یه پست ارسال کردم که روزانه 5 ورودی گوگل داره و در صفحه اولم قرار داره حالا اگه هر روز صفحه اول رو ابدیت کنم ولی اون پست ثابت بمونه یعنی صفحه ای که پست هام قرار دارند زود زود ابدیت میکنم .حالا میخواستم بودنم با این شرایط اون پست ورودی گوگلش تا کی وجود داره؟همیشکی میمونه؟یا حتی اگر صفحه رو ابدیت هم کنم بعد از اینکه قدیمی بشه کم کم گوگل میبره صفحه های پایین؟لطفا یه جواب خوب بهم بدین چون برام مهمه اخه اگه همیشگی باشه میشه گفت ورودی گوگل ارتباط مستقیم با تعداد پست های پر بازده داره و با ارسال هر پست مفید ورودی گوگل بیشتری برای همیشه تضمین میشه کرد

لینک به ارسال

تفاوتی ندارند

تا زمانی که از نظر محتوایی بهتر از باقی لینکها در گوگل باشه

و نزدیک به صفحه اول

لینک به ارسال

ممنون

خوب الان من پست هایی دارم که در صفحه اول گوگل قرار دارن در بسیاری از جستجو ها.مثلا داروخانه اندروید من اولین سایت هستم درگوگل.و تقریبا روزانه 120 ورودی گوگل دارم که 30 تا 40 تا از ورودی هام مال همین پست هست.یعنی تقریبا 30 درصد ورودی هام مال یک پست هست در حالی که 350 پست اختصاصی دارم و بقیه زیاد ورودی نمیگیرن فقط چند تا پست هستند که خوب ایندکس شدن.منظور از اینکه تا زمانی که از نظر محتوایی بهتر از بقیه لینک ها و رقبا باشه اینه که بعد از مدتی با توجه به اینکه بقیه هم بیکار نمیشینن پست ارزش خودش رو از دست میده درسته؟یعنی یک پست احتمالش کم هست که به صورت دایمی و همیشگی ورودی بگیره و طول عمر مفید به خصوصی داره؟

لینک به ارسال

اگر نقشه سایت خطایی ازش گرفته نشده مشکلی نداره و اینکه اگر پستتون ایندکس شده و ورودی داره نگرانش نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...