رفتن به مطلب

قرار دادن تصویر شاخص از طریق نشانی!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشین

میخواستم تصاویر رو از طریق نشانی و ادرس تصویر به عنوان تصاویر شاخص قرار بدم و نه از طریق اپلود روی هاست چون هاستم خیلی ظرفیت نداره!

باید چکار کنم؟؟

ایا راه یا افزونه خاصی وجود داره؟؟

خیلی به راه حلتون نیاز دارم!

ممنون میشم راهنماییم کنید !

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه تصویر شاخص در اندازه‌های مختلف کراپ بشه، مسلما نیاز به آپلود روی هاست خودتون هست. مگر اینکه از اسکریپت‌های جانبی مثل timthumb استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه تصویر شاخص در اندازه‌های مختلف کراپ بشه، مسلما نیاز به آپلود روی هاست خودتون هست. مگر اینکه از اسکریپت‌های جانبی مثل timthumb استفاده کنید.

ولی چون هاستم دیگه داره پر میشه نمیتونم!

اسکریپت‌های جانبی timthumb چیه؟ ایا این امکان رو بهم میده که از طریق نشانی تصویر شاخص بزارم؟؟

باید این اسکریپت رو از کجا پیدا کنم؟ میشه لینکشو بزارین!

ممنونم

لینک به ارسال

البته خود تصویر شاخص نمیشه، ولی میتونید به صورت داینامیک تصاویر رو در اندازه‌های مختلف نشون بدین.

لینک:

https://github.com/farandal/timthumb

لینک به ارسال

ولی چون هاستم دیگه داره پر میشه نمیتونم!

اسکریپت‌های جانبی timthumb چیه؟ ایا این امکان رو بهم میده که از طریق نشانی تصویر شاخص بزارم؟؟

باید این اسکریپت رو از کجا پیدا کنم؟ میشه لینکشو بزارین!

ممنونم

بهتون امکان ویرایش روی سرورهای خودشون رو می دند ولی سرعت لودتون رو خیلی پایین می آرند چون هم ترافیکشون بالاست و هم اغلب سرویس دهنده هاشون از ایران مسدودند

لینک به ارسال

میتونین از پلاگین زیر استفاده کنید

http://wordpress.org/plugins/tr-timthumb/

ممنون دوست عزیز افزونه رو نصب کردم حالا چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟؟!

لینک به ارسال

میتونید از اولین عکس در پست خودتون بجای تصویر شاخص استفاده کنید ولی اگر بخواین از آدرس خارجی بجای تصویر شاخص استفاده کنید راهی نداره در هر حال باید توسط وردپرس ایجاد بشه

لینک به ارسال

یعنی میتونم تصویرم رو از طریق نشانی بزارم تو پستم و بعد همونو برای تصویر شاخصم هم انتخاب کنم درسته!

حالا من چجوری باید تصویر پستم رو به عنوان تصویر شاخصم انتخاب کنم؟؟

لینک به ارسال

اگر تصویر شاخص پست هاتون فقط یک اندازه داشته باشه(منظورم اینه که در چند اندازه مخطلف نخواهید برش داده بشه) می تونید با استفاده از زمینه دلخواه به همراه استفاده از کد های شرطی وردپرس برای پست های جدید تصویر شاخص قرار بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...