WP4All

کامنت و اسپم های عجیب

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

یه سری اسپم های عجیب میاد هر روزه که فکر کنم روبات هایی اینا رو اتوماتیک ارسال میکنه .

آخه من captcha هم گذاشتم نمیدونم اینا رو چطوری ارسال میکنن البته من پاکشون میکنم قبل تایید .

aksimit هم نصب کردم .

اینا رو چطور ارسال میکنن منم میخام ارسال کنم میشه ؟ برا سایتشون تبلیغ میکنن با این کار ؟

بعضی ها باز نوشته های واضح و روون میاد بعضی ها هم عین اینا چرندیات .

24318508259592143425.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه اکسیمت رو نصب و توسط کلید فعال کنید مشکل حل میشود .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعال هستش که .

میره تو اسپم ها .

اینا رو چطور ارسال میکنن منم میخام ارسال کنم میشه ؟ برا سایتشون تبلیغ میکنن با این کار ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید می دونم کسی بیاد لینک کامنت های اسپم رو مشاهده کنه معمولا" همه ما این ها رو پاک می کنیم.این شرایط هم برای شما که میخوای این کار رو بکنی پیش میاد.یعنی نخونده حذفش می کنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

math captcha رو هم امتحان کنید ،‌ برای 99 درصد موارد جواب میده !‌

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعال هستش که .

میره تو اسپم ها .

معمولا حمله با کامنت های اسپم به منظور هک سایتها انجام می گیره نه تبلیغات و البته اسپم هایی هم هستند که از مدتها پیش در نت سرگردونند و به محض پذیرفته شدن در یک وبلاگ به برنامه مرکزی دعوتنامه می فرستند برای ارسال اسپم های تبلیغاتی که الان دیگه نسلشون منقرض شده و همشون از سالها پیش باقی موندن

در حال حاضر ربیشتر به منظور فشار به سرور و دان کردن آپاچی و باز کردن مسیر هک اینکار را می کنند

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری