رفتن به مطلب

کامنت و اسپم های عجیب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه سری اسپم های عجیب میاد هر روزه که فکر کنم روبات هایی اینا رو اتوماتیک ارسال میکنه .

آخه من captcha هم گذاشتم نمیدونم اینا رو چطوری ارسال میکنن البته من پاکشون میکنم قبل تایید .

aksimit هم نصب کردم .

اینا رو چطور ارسال میکنن منم میخام ارسال کنم میشه ؟ برا سایتشون تبلیغ میکنن با این کار ؟

بعضی ها باز نوشته های واضح و روون میاد بعضی ها هم عین اینا چرندیات .

24318508259592143425.jpg

لینک به ارسال

فعال هستش که .

میره تو اسپم ها .

اینا رو چطور ارسال میکنن منم میخام ارسال کنم میشه ؟ برا سایتشون تبلیغ میکنن با این کار ؟

لینک به ارسال

بعید می دونم کسی بیاد لینک کامنت های اسپم رو مشاهده کنه معمولا" همه ما این ها رو پاک می کنیم.این شرایط هم برای شما که میخوای این کار رو بکنی پیش میاد.یعنی نخونده حذفش می کنن.

لینک به ارسال

فعال هستش که .

میره تو اسپم ها .

معمولا حمله با کامنت های اسپم به منظور هک سایتها انجام می گیره نه تبلیغات و البته اسپم هایی هم هستند که از مدتها پیش در نت سرگردونند و به محض پذیرفته شدن در یک وبلاگ به برنامه مرکزی دعوتنامه می فرستند برای ارسال اسپم های تبلیغاتی که الان دیگه نسلشون منقرض شده و همشون از سالها پیش باقی موندن

در حال حاضر ربیشتر به منظور فشار به سرور و دان کردن آپاچی و باز کردن مسیر هک اینکار را می کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...