رفتن به مطلب

ارور سایت ولید

پست های پیشنهاد شده

درود و خسته نباشید

امروز متوجه شدم که سایت ولید نمیتونه سایتمو بررسی کنه.فکر کردم قالب مشکل داشته باشه که تغییرش دادم ولی بازم اخطار زیر رو میده.چند تا سایت که روی سرور بودن رو چک کردم برای اونا مشکلی نداشت.وردپرس هم که تازه بروزرسانی کردم نمیدونم مشکل کجاست.

post-742-0-59438700-1386072745_thumb.png

لینک به ارسال

مشکل از وردپرس نیست ، متاتگ زیر رو قبل بسته شدن head بزارید و تست کنید .

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

متاسفانه مشکل حل نشده. این کد رو هم تست کردم ولی نشد.

بیش از ده تا قالب رو تست کردم روی همه همین مشکل هست

لینک به ارسال

خیلی عجیبه

در ابزارک پوسته ها اطلاعات رو فعال نمیکنم ولی توی تمام پوسته هایی که نصب میکنم اطلاعات نمایش میده.

در قسمت ابزارک سایتم دو تا ابزارک به اسم چپ و راست اضافه شده در حالی که در ورژن قبلی وردپرس اینطور نبود.

من ایندفعه وردپرس رو در سایت دیگری دانلود کردم.سایتی که قالب مدیریت هم اضافه کرده.

یه فایل ایندکس توی هاست آپلود کردم و ولید رو چک کردم اون ارور رو نداد.مشخصه که توی وردپرسم یه مشکلی پیش اومده.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

وردپرسم قبلا از سایت اصلی دانلود کرده بودم و هر وقت ورژن جدید میومد بروزرسانی میزدم.ولی ایندفعه وردپرس رو از یه سایت دیگه ای دانلود کردم چون نوشته بودن که سرعت بالایی داره.دیروز دوباره وردپرس سایت اصلی رو زدم و همون دیتابیس رو وارد کردم مشکل برطرف شد.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

چون نوشته بودن که سرعت بالایی داره

:)

از هر جایی نباید نسخه های ویرایش شده رو استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...