رفتن به مطلب

رمز دار کردن دسته بندی های خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور می تونم برخی از دسته بندی ها رو رمزدار کنم , مثلا یه دسته بندی رو تو فهرست بالای سایت گذاشتم می خوام با کلیک کردن روش اگه تو سایت عضو نشده صفحه ی عضویت بیاد و اینکه رمزدار باشه ( بخش رمزدار کردن مطلب رو میدونم ولی می خوام دسته بندی رمزدار بشه )

لینک به ارسال

میتونید از تابع is_user_logged_in استفاده کنید

آموزشش هم در تاپیک های مختلف گفته شده

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون , از این تابع میشه واسه برخی دسته ها استفاده کرد ؟؟؟

یه سوالم اینکه وقتی یه نوشته ای رو رمزدار می کنم کنارش مینویسه " حفاظت شده " رو از کجا پاک کنم ؟

لینک به ارسال

با تابعی که گفته شد و تابع is_category میتوانید برای کاربران غیر عضو محدودیت بزارید

یا

http://wordpress.org/plugins/capa/

http://www.tiseducational.com/?p=21

لینک به ارسال

برای پاک کردن کلمه ی "حفاظت شده" که در کنار پست های رمزدار نمایش داده میشه , باید کدوم فایل وردپرس رو ویراش کنم؟؟؟

لینک به ارسال

استفاده در functions

<?php
add_filter( 'the_password_form', 'custom_password_form' );
function custom_password_form() {
global $post;
$label = 'pwbox-'.( empty( $post->ID ) ? rand() : $post->ID );
$o = '<form class="protected-post-form" action="' . get_option('siteurl') . '/wp-pass.php" method="post">
' . __( "This post is password protected. To view it please enter your password below:" ) . '
<label for="' . $label . '">' . __( "Password:" ) . ' </label><input name="post_password" id="' . $label . '" type="password" size="20" /><input type="submit" name="Submit" value="' . esc_attr__( "Submit" ) . '" />
</form>
';
return $o;
}
?>

متن را تغییر دهید

لینک به ارسال

ممنون , تغییری دنکرد lable رو هم حذف کردم باز تغییر نکرد

مثلا عنوان نوشته من این هست ( وردپرس ) وقتی رمزدارش می کنم عناون رو می نویسه ( حفاظت شده : وردپرس ) , می خوام کلا حفاظت شده حذف بشه.

لینک به ارسال

اگر در قالبتون مستقیم ترجمه نشده باشه در پوشه wp-content فایل زبان مترجم است باید با نرم افزار poedit ویرایش بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...