رفتن به مطلب

افزونه گالری عکس برای قرار دادن در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من یه بلوک دارم توی قالبم که می خوام گالریم رو اونجا فراخوانی کنم ،

یه گالری بسیار ساده و سبک مخوام که امکان خاصی هم نداشته باشه ، فقط من بتونم هم توی بلوکی که توی سایت براش قرار دادم قرارش بدم و هم یه برگه درست کنم به اسم گالری که اون افزونه تو اون برگه شورتکاد داشته باشه

، عکس بلوکم رو قرار دادم

فقط ممنون میشم دوستان یه آموزش کوچیک هم بدن چون مبتدی هستم

می خوام مثل همین عکسه بشه دوستان

با تشکر

ممنون

موفق باشید

post-284-0-94945500-1386152182_thumb.jpg

ویرایش شده توسط kaboom
لینک به ارسال

یا افزونه یا اسکریپت جی کوئری با نام carousel که هر دو در انجمن هم معرفی شده و کدهاشون قرار داده شده

لینک به ارسال

یا افزونه یا اسکریپت جی کوئری با نام carousel که هر دو در انجمن هم معرفی شده و کدهاشون قرار داده شده

ممنون آقا مرتضی

من خیلی گشتم افزونه ای پیدا نکردم همش اسکریپ بود

من اول می خوااستم از افزونه ی Nextgen gallery استفاده کنم ، اما بسیار بسیار پیچیدس ،

من فقط می خوام یه افزونه باشه که ادمین عکس توش قرار بده ، و اون عکس ها مثل اون بلوکی که اون اول دادم نمایش داده بشه ، همچنین بتونم تو یکی از برگه ها فراخوانیش بکنم

این چیزی که معرفی کردین خیلی خوبه اما افزونش پولی بود ، و اسکریپت هم میاد مال یه دسته مشخص رو توی اون بلوک نشون میده که من مخوام کلا از قسمت افزودن نوشته جدا باشه و یه قسمت جدا در مدیریت داشته باشه ( مثل افزونه ها گالری ) که از طریق اون ادمین راحت بتونه عکس بزاره

ببخشید پر حرفی کردم

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...