رفتن به مطلب

مشکل در اتصال دیتابیس به کاربر در سی پنل با phpmyadmin

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من در سی پنل در بخش مای اس کیو ال دیتابیس و یوزر ساختم و برای اتصال یوزر به دیتابیس مشکل دارم چون سی پنل سایت ارائه دهنده هاست کمی متفاوت از قبلی است و باید از قسمت phpmyAdmin اتصال دیتابیس به کاربر رو انجام داد ولی وقتی به قسمت phpmyAdmin میرم میگه جدول بساز و قسمتی درباره دیتابیس رو پیدا نمیکنم توضیح کامل بدید اینم عکس

93347216408999705024.png"]post-3045-0-06587800-1386181610_thumb.pnhttp://93347216408999705024.png

لینک به ارسال

برای ایجاد جدول ، می تونین روی دکمه Creat Table کلیک کنید یا داخل همین باکس وسط صفحه نام جدول + تعداد ستون ها رو وارد کنید.

لینک به ارسال

در Cpanel بخش Database Management ندارید؟

جدول برای چه اسکریپتی میخواهید بسازید؟

لینک به ارسال

بینید من از سی پنل سایتی استفاده میکنم که هاست رایگان میده و تنها راه مدیریت دیتابیس همان phpmyadmin هست تنها مشکلم اینه که پس از ساخت دیتابیس در مای اس کیو ال حالا چطور در قسمت phpmyadmin جدول بسازم و داخل جدول چی بنویسم؟چطور کاربر رو به دیتابیس وصل کنم توضیحات قدم به قدم و کامل میخوام درباره ساخت جدول و اتصال کاربر به دیتابیس ساخته شده با phpmyAdmin

ضمنا به عکس بالا نگاه کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز می دونم پنل هاست تون youhosting هست

روی mysql databases کلیک کنید ،

در صفحه جدید فیلد MySQL username شامل چیزی میشه که شما می خواید

و باکس بالایی هم نام اصلی دیتابیس میشه

چطور کاربر رو به دیتابیس وصل کنم توضیحات قدم به قدم و کامل میخوام درباره ساخت جدول و اتصال کاربر به دیتابیس ساخته شده با phpmyAdmin

کاربر رو نیاز نیست با phpmyadmin به mysql وصل کنید !

لینک به ارسال

داداش من در mysql databases دیتابیس و یوزر ساختم اون هیچ مشکل من در اتصال یوزر به دیتابیس در PhpmyAdmin هست تا در نصب نسخه جدید وردپرس خطای پایگاه داده نده چون در نصب اتوماتیک وردپرس نسخه 3.3.1 نصب میشه و در پی اچ پی هم اتصال دیتابیس رو خودکار انجام میده ولی من میخوام آخرین نسخه رو نصب کنم چون مثل حالت اتوماتیک در قسمت phpmyAdmin اتصال دیتابیس به کاربر انجام نمیشه لذا خطای پایگاه داده میده مشکل من فقط و فقط نحوه اتصال دیتابیس به کاربر در phpmyAdmin هست آموزش کامل میخوام

لینک به ارسال

نام‌کاربری و رمز رو که هنگام ساخت داده میشه

میتونید نصب اتوماتیک داشته باشید و بعد بروزرسانی

برای نصب هم فقط باید فایل کانفیگ را تنظیم کنید

لینک به ارسال

نام‌کاربری و رمز رو که هنگام ساخت داده میشه

میتونید نصب اتوماتیک داشته باشید و بعد بروزرسانی

برای نصب هم فقط باید فایل کانفیگ را تنظیم کنید

راه حل اول هم خطا میده؟

خطا به خاطر درست وارد نکردن مشخصات اتصال هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...