رفتن به مطلب

نمایش اطلاعات پروفایل کاربران برای اعضای سایت

پست های پیشنهاد شده

در صفحه پروفایل بی بی پرس تنها قسمت بیوگرافی نویسنده دیده می شود و این در حالی است که در بخش پروفایل کاربران اطلاعات زیادی نام، نام خانوادگی ، ای دی یاهو .... وجود دارد که نمایش داده نمی شود.

من چطور می توانم قابلیت نمایش عمومی را برای کاربران سایت را فراهم کنم. یعنی تنها کاربران سایت بتوانند ببینند و یا اگر این نشد بتوان نمایش عمومی انجام داد. الان هیچ کس نمی بیند.

لینک به ارسال

در صفحه پروفایل بی بی پرس تنها قسمت بیوگرافی نویسنده دیده می شود و این در حالی است که در بخش پروفایل کاربران اطلاعات زیادی نام، نام خانوادگی ، ای دی یاهو .... وجود دارد که نمایش داده نمی شود.

من چطور می توانم قابلیت نمایش عمومی را برای کاربران سایت را فراهم کنم. یعنی تنها کاربران سایت بتوانند ببینند و یا اگر این نشد بتوان نمایش عمومی انجام داد. الان هیچ کس نمی بیند.

این تاپیک را هم خواندم و کدهاشو امتحان کردم. جواب نداد

http://bbpress.org/forums/topic/how-to-display-website-url-and-other-fields-in-bbpress-user-profile/

لینک به ارسال

خوب من کدها را در user-profile.php قرار دادم جواب داد. اما الان تنها محتویات را نشون میده. یعنی مثلا نام نام خانوادگی ... همشون پشت سر هم نشون میده. من می خوام زیر هم باشه و مثل شکل زیر دربیاد:

نام : .....

نام خانوادگی : ............

ایمیل یاهو :................

وبلاگ : ....................

من اینجور کدهایی استفاده می کنم :

<?php echo bbp_get_displayed_user_field( 'first_name' ); ?>
<?php echo bbp_get_displayed_user_field( 'last_name' ); ?>

لینک به ارسال

از ارسال تاپیکهای تکراری خودداری کنید (تاپیک ادغام شد)

برای خط بعد از </br> استفاده کنید

لینک به ارسال

از ارسال تاپیکهای تکراری خودداری کنید (تاپیک ادغام شد)

برای خط بعد از </br> استفاده کنید

سلام.

مشکل اینه که وقتی من با اینترنت پرسرعت وارد نمی شدم وقتی پستی می فرستم ( ارسال مطلب ) می زنم هیچ واکنشی نشون نمیده و این در صورتی است که پست ارسال شده و این باعث ارسال دوباره یک مطلب می شه.

من الان می خوام جلو " Last name " آیکون " : " بذارم. وقتی جلو لیست نیم می ذارم در ترجمه فارسی به مشکل می خورم و کار ترجمه انجام نمی شه.

همچنین چطور می توانم در قسمت بیوگرافی ادیتور وردپرس را قرار بدهم تا کاربران در قسمت بیوگرافی امکانات بهتری برای معرفی داشته باشند ؟

لینک به ارسال

منظورتون : (دو نقطه) هست میخواهید قرار دهید؟

خارج از ترجمه بزارید

در غیر این صورت باید فایل ترجمه رو با poedit ویرایش کنید و بروز

با افزونه کار نکردم

اما برای ادیتور وردپرس

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_editor

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...