رفتن به مطلب

سئوال در مورد دادن استایل به تعدادی مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بنده چند تا سئوال دارم که همش یک جوری مربوط می شه به پست و استایل دادن به پست

خوب من می خوام یک سری تغییرات در قالبم بدم و به یک سری کد نیاز دارم

در ضمن دقت کنید این کد ها قراره فقط در ایندکس اجرا بشه و در بخش ادامه مطلب کلا استایلش فرق می کنه پس نمی خوام کد ها روی ادامه مطلب تاثیر بزاره

1- خوب اولین کدی که می خوام اینه که بشه مشخص کرد که پست های هر دسته استایل خاص داشته باشن

2- خوب من توی قالبم می خوام 4 ستون بزنم و البته قراره تو تمام ستون ها مطلب باشه یعنی ساید بار خبری نیست خوب حالا من می خوام تعیین کنم که آخرین 4 پست در ستون شماره 1 باشه 4 پست بعدی در ستون 2 و...

3- البته در مورد بخش 1 یک مورد دیگه هم می تونه جایگزینش بشه اونم اینه که کد شرطی باشه و به این صورت باشه که در صورت عادی همه یک استایل داشته باشند ولی وقتی توی یک پست یک زمینه دلخواه مشخص با یک مقدار مشخص فعال شد استایلش تغییر کنه مثلا زمینه دلخواه DL فعال بشه و مقدار WIN براش وارد بشه استایل شماره یک قرار بگیره و اگر همون زمینه دلخواه با مقدار MAC بود اسایل شماره 2 قرار بگیره

لینک به ارسال

کد اولین div داخل حلقه را به شکل زیر تغییر بدید

<?php if(is_home()) :
if(in_category(1)) {
echo '<div class="post home cat1">';
}
else {
echo '<div class="post home">';
};
else :
echo '<div class="post">';
endif;
?>

و در استایل هم سه استایل تعریف کنید

.post {
background:#0066FF
}
.post.home {
background:#CC0000
}
.post.home.cat1 {
background:#CC99FF
}

مورد دومتون هم از offset استفاده کنید

و

کمی جستجو کنید همین امروز هم هر دو مورد بحث مشابه داشت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...