• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض خسته نباشید

من یک مدت هست که این مشکل رو دارم اما کسی که قالب رو درست کرده حاضر نیست کمکم کنه و میخاستم ببینم شاید شما بتونید کمکی بکنید.

من پست هامو هر روز زمان بندی میکنم ، یعنی مثلا برای ساعت 4 .2 و ...

بعد که پست هارو اون ساعت انتشار میده من وقتی میرم داخل سایت انگاری اون پستا نیست و باید ctrl f5 کنم تا بیان !‌حالا من این مشکلو ۲ هفتست دارم و زیاد اهمیت نمیدادم اما الان فهمیدم اگه برای بقیه اینطوری باشه فاجعست ! جدیدا از افزونه wp super cache هم استفاده میکنم (قبل از نصب افزونه هم این مشکل بود) و حتی یکبار به مرورگر های دیگه هم تست کردم و تا ctrl f5 نکنی لود نمیشه ، حالا به نظر شما مشکل از قالبم هست ؟‌چطور رفع میشه ؟

راستی یک مشکل دیگه که شاید به این مربوط باشه اینه که ساعت قالب من خراب هست ، یعنی اونجا نوشته مثلا پست 9 ساعت قبل انتشار شده(توی صفحه اصلی) اما 4 ساعت در حقیقت بیشتر میگه یعنی 5 ساعت قبل بوده که زده 9 ساعت ، گرچه پستارو سر موقعی که میگم میزنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون میگین قبل از نصب افزونه کش هم این مشکل بوده پس به خاطر کش مرورگرتون و به احتمال کمتر کش سرور هست .

برای کش تنها از افزونه استفاده می کنید یا سرور هم کش داره ؟( از هاستینگ بپرسین )

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل ساعت سایت را از طریق

پیشخوان - تنظیمات - همگانی و با تنظیم ساعت محلی روی تهران حل کنید

مشکل رفرش به قالب مربوط نیست البته به کش و افزونه های کوکی ساز ممکنه مربوط بشه

یک سئوال: چرا اینکه کاربرانتان نیاز به رفرش داشته باشند فاجعه است؟

با توجه به اینکه ورودی های موتور جستجو که کوکی از سایت ندارند و بقیه کاربران هم خود را به نوعی با زمانی که پستهای تازه را می بینند مچ خواهند کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل ساعت سایت را از طریق

پیشخوان - تنظیمات - همگانی و با تنظیم ساعت محلی روی تهران حل کنید

مشکل رفرش به قالب مربوط نیست البته به کش و افزونه های کوکی ساز ممکنه مربوط بشه

یک سئوال: چرا اینکه کاربرانتان نیاز به رفرش داشته باشند فاجعه است؟

با توجه به اینکه ورودی های موتور جستجو که کوکی از سایت ندارند و بقیه کاربران هم خود را به نوعی با زمانی که پستهای تازه را می بینند مچ خواهند کرد

یعنی به نظر شما این مشکل بزرگی نیست و بهش توجهی نکنم؟

چون میگین قبل از نصب افزونه کش هم این مشکل بوده پس به خاطر کش مرورگرتون و به احتمال کمتر کش سرور هست .

برای کش تنها از افزونه استفاده می کنید یا سرور هم کش داره ؟( از هاستینگ بپرسین )

خوب من چند بار بهشون گفتم و اونا هم راه حل های مسخره و بی فایده ای پیشنهاد کرده بودن

نمیدونم دیگه چکار باید کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

از کد کش ساز مرورگر هست.

برای یکی از دوستان قبلا پیش اومده بود.

از کد استفاده کردین؟

شما سایتتون در روت هست یا پوشه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام از کد که استفاده نکردم سایت هم توی روت هست

اما تو هاست قبلی تو پوشه بوده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمان کش شدن صفحه رو کم کنید در تنظیمات افزونه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری